Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой с Huawei Watch ?
#1

Колеги ,от 3 дни съм с този часовник,смених Gear S с него
Някой ползва ли подобен да обменим малко инфо ? Smile

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
Аксесоари
#2

Stainless Steel модела, закачен за iPhone 5 от 2 дни... Според мен това е в момента тавана на wearable-ите. Дизайн, материали, хардуер. Уникално устройство!

...Galaxy S Duos User...
Цитирай
#3

Аз съм на абсолютно същото мнение ! Smile
Страхотен часовник,сега чакам с нетърпение да активират и говорителя му.... Wink
Случайно да помниш къде бяха настройките които определят интервала за ъпдейт на времето ? Smile

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#4

И аз се здобих с един и съм много доволен, с изключение на батерията която едва издържа 12 часа. Интересно ми е ако може да споделите при вас колко време издържа батерията и с какви настройки.
Цитирай
#5

Моя с времето започна да държи повече.Сега съм на 41% свален от зарядно вчера сутринта в 8:15

Samsung Galaxy  S8+  
Samsung Galaxy S7 Edge
Huawei Watch W1  
Huawei MediaPad M3 10''

Цитирай
#6

някъде четох, че е нормално с always on екран да пада с около 3% на час, иначе вечер го изключвам напълно което незнам дали не е лошо за часовника :Д
Цитирай
#7

Бих искал да попитам как ви се струва измерването на крачки и пулс, поневе си направих експеримент и пуснах пулсомера докато часовника не ми е на ръката и всеки път измерва някакъв пулс което е доста странно, и се чудя дали е дефект?
Цитирай
#8

Здр.искам да питам нещо.наскоро си купих часовник Huawei watch и все още не мога да разбера някои неща.да ли бихте ми помогнали относно времето как да го настроя за моя град,след като ми дава грешка и не иска да актуализира времето изобщо.другото което е как може да го направя така,че когато някой ми звъни да вдигна от самия часовник и да говоря през него,а не да вдигам само и да говоря през телефона.ще се радвам ако има някой да помогне
Цитирай
#9

@vancho23, Като споменаваш времето и липсата на синхронизация, имаш в предвид вградено приложение за време предполагам. Ако часовника в свързан с блутут към телефона, който трябва да е с налична мрежа, безжична или мобилна, тогава това приложение автоматично трябва да открие местоположението ти и да ти даде необходимата информация, дори и да не си активирал Gps модула в телефона.
Ако става въпрос за индикация на време с уиджет върху даден сменяем модел циферблат, вграден или допълнително инсталиран, избиран чрез Android Wear приложението например, тогава съответно този визуален моуд да го наречем,  трябва да има опция за настройки за всичко това около време на синхронизация, зона и т.н.
Прикачам снимки по-долу.
За въпроса ти за разговори през часовника, любопитно ми е с коя версия на Android Wear е, като след 1.4, което е версия на Андроид 6.0.1, трябва да имаш и възможност за активна такава функция.
Ако все още часовника е с Андроид 5.1.1, тази функционалност ще липсва.
Това е и линк с обяснение за това, какво е необходимо да се направи ( в частност пост 5),  за да се активира обаждане през часовника и при наличие на Андроид 6 (Android Wear 1.4 и нагоре).
https://productforums.google.com/forum/m..._QdbFFBgAJ


Прикачени файлове Миниатюри
           
.png screen.png Размер: 88.22 KB  Сваляния: 242

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#10

Здр. Аз пак имам прпблем с този часовник,моля за помощ. Става въпрос за това,че вече не ме уведомява за известията от телефона,а пък е сихронизиран с телефона. Странна работа
Цитирай
#11

@vancho23, Инсталирал ли си допълнително приложение за синхронизация на известията?
Преинсталирай приложението Android wear и синхронизирай отново с часовника.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#12

Някой сложи ли бетата на wear2?
Цитирай
#13

Здравейте, 
сложих версия Wear 2.0 , като при излизане на съобщението в зелено се "тапва" няколко пъти (описано е на много места в нета как става). Свалянето отне време но стана и се инсталира. Сега имам проблем - когато отговарям на съобщение , не разпознава Български . Настройките на Google voice на телефона са за 2 езика , но настройка за самия часовник не намирам . Възможно ли е да е от това, че ъпдейта не е официален OTA ?!
Цитирай
#14

Здравейте,
Наскоро се сдобих с така дългоочаквания от мен Huawei watch w1. За съжаление обаче зарядното е повредено и часовника не е в гаранция. Някой има ли представа откъде мога да закупя оригинално зарядно?
Цитирай
#15

Най-бързо ще ти пристигне от Амазон, с ускорена доставка за два дни. Провери обаче първо във фирмения магазин в София
Цитирай
#16

Колеги държат ли още часовниците? Решил съм да си взема хуавей

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#17

Аз си взех Huawei watch 2 concrete gray(версията БЕЗ сим карта) и съм доста доволен от него.

HTC One V Black > Nokia Lumia 1020 White 32GB  > Samsung Galaxy S6 White Pearl.
Цитирай
#18

Аз си взех днес watch 2 със сим карта и ми възникна едно питане, което може би трябваше да поставя в Теленор при закупуването. Мога ли да си издам втора сим карта от оператора със същият номер, която да поставя в часовника и по този начин той да не изисква постоянна блутут връзка за да приема и извършва обаждания.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#19

Може,таксуват те мисля 1 лв на месец за разгори и за интернет 3 лв на месец.Но това е по спомен и май беше за друг оператор

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#20

Ходих в Теленор и ми отговориха че не може да ми регистрират втора карта с един и същ телефонен номер. Искаха да ми пробутат втори номер. Явно си гонят подписването на нови договори и изобщо не им дреме че в рекламата им на Хуауей уотч пише че благодарение на часовника можеш да се откъснеш от телефона докато спортуваш и въпреки това да не пропускаш важни обаждания, смс-и и т.н.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#21

Ето как е при мтел. https://www.mtel.bg/pomosht-mtel-extra-sim

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#22

За сега ще карам с втора сим карта на часовника . Открих опция за пренасочване на входящите обаждания от телефона към номера на часовника когато не са свързани чрез блутут. Вече мога спокойно да си оставям телефона докато тренирам и да не пропускам обаждания. Септември като ми изтече договора с Теленор, ако все още нямат опция за екстра сим ще се насоча към мтел най-вероятно.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#23

Здравейте!
Притежавам часовник Huawei watch 2 без СИМ и въпроса ми към вас е дали може да му се качат документи на него и да може да ги разглеждаш?
И ако може в какъв формат да са документите?
Моля помогнете?
Цитирай
#24

Виждам, че публикацията е от дълго време, но ако все още някой има интерес - аз използвам: https://play.google.com/store/apps/detai...rdocuments
1. Безплатнта версия е ограничена, но след като я инсталирате до около 5 часа ще получите известие за закупуване на платената версия на половин цена.
2. На Wear OS 2+ има опция за самостоятелна работа на приложението в часовника като може да си качвате документите и да ги запаметявате в часовника.
3. Препоръчвам да конвертирате документите в PDF. Може да го направите и през по-новата версия на Microsoft Office при запаметяване на документите от падащото меню избирате да запаметите в PDF.
Цитирай
#25

Няколко думи за Huawei Watch 2,
+ харесва ми като външен;
- не ми харесва, че е много лек;
- не ми харесва, че пръстена отгоре не се върти;
+ батерията държи много добре (според мен);
- има някакъв проблем със закачането към WiFi. Четох по много форуми, оказва се че проблема не е само при мен. Проблема се изразява в това, че като съм вкъщи на
домашната мрежа часовника не може да се свържи с WiFi. Като изключа Bluetooth няма проблем. Някои казват, че проблема е от рутера, но засега не мога да
пробвам на други рутери;
- понякога аудиото през Bluetooth не сработва. Не мога да преценя дали е от часовника или от телефона.
+ много добре ми следи сърдечния ритъм през Sleep As Android.
+ въпреки, че минусчетата са повече от плюсчетата, не бих сменил часовника засега.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)