Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

идол 1 не се включва!!! Блокирала ОС???
#1

Здравейте, търсих тема за моя проблем, но не намерих, и да писах във форума за идол, но никой не пише! Та,вчера отидох на кафе и както всеки един прави, проверих си фейсбука, пощата и други неща. оставих го на масата и се заприказвахме с един приятел. Месинджъра дзънна  и проверих кой ми е писал и по навик видях, че имам към 21% батерия. Продължихме с разговора и дзънна още 1-2 пъти, но не го погледнах и по едно време се сетих и натискам да го отключа и фъс, никаква реакция, а индикатора горе мига . Натисам пак и нищо, викам си нещо ще е забил. Задържах копчето за откл. докато не спря да мига и пробвам се да го включа и нищо, пробвам се пак и нищо. Викам си батерията да е паднала нещо и го вкл. в тока, индокатора светна, че се зарежда и пробвам се пак и нищо. Пак се пробвам и пак нищо, пак и пак и пак и нищо. Пробрах се в нас и го включих в тока, пак светна, че се зарежда, но нищо. Мислих си да не е от копчето, ама като го включвам друг път, излиза една батерия на дисплея, апък ся нищо. Викам си да не е дисплея фъснал нещо, ама поне щеше да се чуе музичката дето се чува като се включва ама нищо. От 4 някъде е в тока и до към 9 е стоял и само пробвам да го включа ама  напразно. Можете ли да ми кажете от къде може да е проблема, или съвет някакъв, защото и да го занеса в теленор, тя гарнцията му изтече, а ако проблема е нещо в платката не знам колко пари ще ми вземат, защото ако е над 150-200лв няма смисъл. МЕРСИ МНОООООГО И СЕ ИЗВИНЯВАМ АКО Е ИМАЛО ТЕМА, А АЗ НЕ СЪМ Я ОТКРИЛ.. ПРИЯТЕН НЕДЕЛЕН ДЕН!! И да, думата '' НИЩО''  присъства дооста!!  [Изображение: smile.png] [Изображение: smile.png] [Изображение: smile.png] [Изображение: smile.png] [Изображение: smile.png]
Цитирай
Аксесоари
#2

Влиза ли в рекавъри?

Motorola G5s XT1793
Цитирай
#3

не мога нищо да направя. Пробвах куп комбинации с копчетата ама нищо. В раздела за Алкател писах и ми писаха, че трябва да го флашна, апък ако стане така няма смисъл да го карам на сервиз само да ми взимат парите :Д

намерих как се флашва, като се прибера от училище, ще се пробвам и ще пшиша какво е станало Smile МЕРСИ!!!
Цитирай
#4

не стан с флша, днес го занесох на сервиз и там ще го оправят Smile МЕрси на всеки, който се е помъчил с моя проблем!!! БЛАГОДАРЯ!! Smile Smile Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)