Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера / ъпдейт
#1

Някаква информация за Аndroid Мarshmallow 6.0 за нашите устройства ?  Visslar
Кога се очаква в региона ни да бъде пуснат официално въпросният ъпдейт.

The luck is quality.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ужким по някое време през Март, но божа работа кога точно.


Цитирай
#3

За жалост има ъпдейт V15E. Очаквах 6.x мarshmallow.
Вече има и руут за V15e. При желание ще постна как става.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#4

(2016-02-15, 17:18:51)Lumia написа:  За жалост има ъпдейт V15E. Очаквах 6.x мarshmallow.
Вече има и руут за V15e. При желание ще постна как става.

Aз съм с V15С , някой може ли да каже защо така ? И какво мога да направя за да получа V15E , защото при проверка за актуализация не ми излиза нищо.
Или да чакам 6.х , и всъщност някой има ли по-точно инфо кога ще излезе официално за ншите телефони , че аз ровя в нета и все общи приказки , че модела е планувам да получи ама не се знаело кога.
Цитирай
#5

Някои пробвал ли е с LG Bridge дали няма да стане ъпдейт до 6,0 ?
Цитирай
#6

(2016-02-23, 21:34:38)Rikko написа:  Aз съм с V15С , някой може ли да каже защо така ? И какво мога да направя за да получа V15E , защото при проверка за актуализация не ми излиза нищо.
Или да чакам 6.х , и всъщност някой има ли по-точно инфо кога ще излезе официално за ншите телефони , че аз ровя в нета и все общи приказки , че модела е планувам да получи ама не се знаело кога.

Погледни си на кутията ако пише регион HUN (Hungary) е нормално да си с този ъпдейт и аз съм с него Smile
Цитирай
#7

(2016-02-24, 17:20:36)vivahit написа:  Погледни си на кутията ако пише регион HUN (Hungary) е нормално да си с този ъпдейт и аз съм с него Smile

Ммм даа , с този регион съм , благодаря за разяснението.В последствие видях , отгоре в раздела , че има тема как да сложа "насилствено" V15E , но искам да попитам :
 1 .Някой може ли да ми каже каква и има ли разлика от текущата ми V15C  и струва ли си ?,
 2. И след операцията ще ми се запазят ли инсталираните програми , настройки и снимки ако изрично не направя ресет както е описано в темата.
Цитирай
#8

Доста късно отговарям, но все пак е отговор, а и имах достатъчно време да разцъкам v15e, та да споделя впечатления, а те са:
- Живота на батерията според мен е малко подобрен. Като казвам малко, то най-много с 30 минути.
- Няма никакви видими промени, това е предимно пач за сигурността.
- Тежките игри и HD видео пак си стоплят батерията, от което предполагам нищо не е бутано по процесора.
Не съм флашвал с инсталирани програми, но предполагам, че ще се запазят, но е силно препоръчително да се направи едно фабрично зануляване, за да няма проблеми. Имайки предвид скорошното ъпдейтване до 6.0 на този етап ти решаваш дали да се занимаваш.


Цитирай
#9

Какво значи стоплят батерията?Много ли грее?Не искам да си представям тогава на Modern Combat 5..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

Ами чуква при мортала 67-70 градуса след 20-30 мин игра и си ги поддържа толкова. Батерията я нагрява до не повече от 45. С две думи при мен е същото като при v15c.


Цитирай
#11

(2016-03-11, 11:41:43)noxpire написа:  Доста късно отговарям, но все пак е отговор, а и имах достатъчно време да разцъкам v15e, та да споделя впечатления, а те са:
- Живота на батерията според мен е малко подобрен. Като казвам малко, то най-много с 30 минути.
- Няма никакви видими промени, това е предимно пач за сигурността.
- Тежките игри и HD видео пак си стоплят батерията, от което предполагам нищо не е бутано по процесора.
Не съм флашвал с инсталирани програми, но предполагам, че ще се запазят, но е силно препоръчително да се направи едно фабрично зануляване, за да няма проблеми. Имайки предвид скорошното ъпдейтване до 6.0 на този етап ти решаваш дали да се занимаваш.

Благодаря ти за отговора точно от това се интересувах - дали има смисъл да се занимавам предвид скорошното идване на 6.0.

П.С. Някой знае ли по-конкретна дата за официалния ъпдейт до 6.0 на нашите телефони , аз колкото и да ровя намирам инфо че ще е някъде в среда на март но дали....
Цитирай
#12

Някъде из нета четох ,че на 14 март ще пускат официално андроид 6 за g3 и до края на месеца за флекса

The luck is quality.
Цитирай
#13

Аз пък да ти кажа, че колегата ми е с G3 и иа 6.0 още преди месец.Ако не се лъжа някакъв полски ром.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай
#14

Да но това е тестов ром само за полша

The luck is quality.
Цитирай
#15

(2016-03-11, 23:57:03)pl3omax написа:  Някъде из нета четох ,че на 14 март ще пускат официално андроид 6 за g3 и до края на месеца за флекса

A дано , и аз нещо такова четох.... !
Цитирай
#16

Колеги , не се ли чува нещо за нашите телефончета ,  няма ли да има 6.0 вече.Говореше се че до края на Март и ние ще получим , а днес вече е 29-ти , а аз още нямам нищо.
 При някой да не е дошъл вече ии да си трайка Smile
Цитирай
#17

И аз очаквам, но все още го няма...
А не трябва ли първо да има ъпдейт до V15e и тогава 6.0 или направо ще се инсталира бялата ружа?
Също се притеснявам да не се получи някой гаф с батерията, като при някой хора с G3 след ъпдейт да започне батерията да пада главоломно??
Цитирай
#18

Би трябвало направо да дойде бялата ружа Big Grin Не знам дали съм поствал този линк, но аз от тук си дебна дали е излязла шестичката, но за сега няма нищо: http://lg-phone-firmware.com/firmware-LG...i-142.html


Цитирай
#19

Първият lg g flex2 в този форум беше моя! Преди една година, веднага, щом се появи в мтел, аз се сдобих с него! Телефонът е прекрасен, разпознаваем - визията грабва! Хардуерът е на ниво, през тази година време нямам никакви  оплаквания! Дори широко дискутираните проблеми с греенето процесора не са болка за умиране! Но това несериозно отношение на LG към софтуерната поддръжка на апарата ми идва в повече! Никаква официална информация, никакви срокове! Само някакви слухове от къде ли не! Така че май това ще ми бъде последният телефон от тази марка! Както смених Самсунг, така и ще си харесам друг производител отново! При всяка марка има забавяне, но поне има и някаква официална информация, а тук - нищо!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#20

(2016-04-05, 00:30:03)maktub19 написа:  Първият lg g flex2 в този форум беше моя! Преди една година, веднага, щом се появи в мтел, аз се сдобих с него! Телефонът е прекрасен, разпознаваем - визията грабва! Хардуерът е на ниво, през тази година време нямам никакви  оплаквания! Дори широко дискутираните проблеми с греенето процесора не са болка за умиране! Но това несериозно отношение на LG към софтуерната поддръжка на апарата ми идва в повече! Никаква официална информация, никакви срокове! Само някакви слухове от къде ли не! Така че май това ще ми бъде последният телефон от тази марка! Както смених Самсунг, така и ще си харесам друг производител отново! При всяка марка има забавяне, но поне има и някаква официална информация, а тук - нищо!

Аз като гледам какви проблеми имат собствениците на Г3 след ъпдейт до 6.0 , и предвид почти идентичния хардуер , почвам да се замислям дали искам все още да ъпдейтвам до 6.0 Smile Undecided
Цитирай
#21

(2016-04-05, 10:37:53)Rikko написа:  Аз като гледам какви проблеми имат собствениците на Г3 след ъпдейт до 6.0 , и предвид почти идентичния хардуер , почвам да се замислям дали искам все още да ъпдейтвам до 6.0 Smile Undecided

колега къде го видя този"почти идентичен хардуер" (като изключим камерата и батерията) ???

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
#22

Бях започнал да се замислям за v10, но се боя, че и той ще последва съдбата на Flex2! Страхотен телефон, иновативен! Поддръжка - отвратителна!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#23

Колеги дали някога ще получим 6.0 ? Как смятате вие ?
Аз лично почнах да се съмнявам дълбоко вече .
Цитирай
#24

Ами и аз вече се съмняввам, че ще получим ъпдейт до 6.0! Дори в xda спряха да пускат слухове относно срокове за идването на актуализацията! Но както вече писах, това ще ми бъде последното устройство на марката LG за дълъг период от време! Писна ми от несериозната им политика !

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#25

Ъпдейт ще има. Няма как LG да не обновят телефона. В момента тече обновяването на V10. На 90% съм сигурен, че след това ще бъде вече обновен Flex 2.
Сами знаете, че няма как първо този телефон да обновят,защото не е флагман.

Sent from my GT-I9301I

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)