Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация на софтуера / ъпдейт
#51

Не! Bu Bu Bu Bu Bu
Цитирай
Аксесоари
#52

Няма и не се знае кога ще излезе! Но има друг начин за обновяване, описан в предните постове!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#53

(2016-09-19, 08:48:47)maktub19 написа:  Няма и не се знае кога ще излезе! Но има друг начин за обновяване, описан в предните постове!


За теленор имали нещо, питам да не би проблема да е в моя телевизор...

LG G Flex 2 2gb/16gb + 32 gb class 10
Цитирай
#54

Забелязах из нета някакъв Custom Rom за нашия телефон с Android N. Някой да го е тествал и да има впечетления?
http://tabletrom.xyz/custom-rom-7-0-noug...ex-2-16gb/
Цитирай
#55

Това ми е много съмнително! Не бих го пробвал. От вчера има нова версия на 6.01 - v20c

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#56

(2016-10-17, 10:28:23)maktub19 написа:  Това ми е много съмнително! Не бих го пробвал. От вчера има нова версия на 6.01 - v20c

Sent from my LG-H955 using Tapatalk

Да, и на мене и за това не посмях да я кача. Четох че има нова версия, но на мене не ми излиза нито ОТА, нито през компютъра. Телефона ми е ментелски и съм с международната версия V20a!
Цитирай
#57

H955 - OPEN_Europe, Germany, Spain, Portugal, France, Hutchison/Europe, Play/Poland, Romania
H95520c_00_0921.kdz
Android security patch = 2016-09-01

Лошото е, че линка в xda не работи винаги! http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader...0_0921.kdz

Иначе разлики с 20а не виждам кой-знае какви! Аз също съм с м-телски апарат! А,да! При рестарт спря да дава грешката, която имаше при 20а!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#58

(2016-10-18, 23:31:21)maktub19 написа:  H955 - OPEN_Europe, Germany, Spain, Portugal, France, Hutchison/Europe, Play/Poland, Romania
H95520c_00_0921.kdz
Android security patch = 2016-09-01

Лошото е, че линка в xda не работи винаги! http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader...0_0921.kdz

Иначе разлики с 20а не виждам кой-знае какви! Аз също съм с м-телски апарат! А,да! При рестарт спря да дава грешката, която имаше при 20а!
Мерси за линка!Пробвах 100 пъти, но верно не се отваря, а и в xda нямат отговор на въпроса защо. Продължавам да дерзая!

Хахахахаха. Докато се мъчех с линка ъпдейта ми дойде на LG PC Suite-a. Свалям и инсталирам!
Цитирай
#59

(2016-10-18, 23:31:21)maktub19 написа:  H955 - OPEN_Europe, Germany, Spain, Portugal, France, Hutchison/Europe, Play/Poland, Romania
H95520c_00_0921.kdz
Android security patch = 2016-09-01

Лошото е, че линка в xda не работи винаги! http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader...0_0921.kdz

Иначе разлики с 20а не виждам кой-знае какви! Аз също съм с м-телски апарат! А,да! При рестарт спря да дава грешката, която имаше при 20а!
И аз го качих , освен липсата на тази грешка при рестарт ми се струва , че камерата тръгва по-бързичко.Иначе нищо ново друго не виждам. Smile
Цитирай
#60

При мен има ново 20... Носих телефона на сервиз, сменили са ми основната платка и ме "върнаха в първи клас". Вече съм със 5.0.1 и не иска да се ъпдейтне...  Bu Bu   

Офтопик:
И на всичкото отгоре вече сме в архива...
Цитирай
#61

Можеш да ъпдейтнеш спокойно с LGUP! Изтегли си европейската v20c! Работи нормално!  Че темата за G Flex 2  е премстена в архива и на мен ми е странно и неприятно! Не знам кой и как реши да пенсионира модел, който не е навършил и 2 години!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#62

Колеги, след като моя г флекс се ъпдейтна до 6.0.1 получих странен проблем. От вчера имам някакъв дрейн на батерията като в настройките нестандартното е, че "Система Android" започна да дърпа доста от батерията и да държи телефона буден явно. Някой има ли идея как да се справя с проблема? Опитах с рестарт - без ефект.

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай
#63

А след актуализацията върна ли до заводски настройки? Ако не си, върни ги. В статистика за батерията натисни в-ху Система Android и дай скрийншот на това което ти показва. Също и на OC Android. Ама гледай да е към края на батерията, на 15-20% примерно.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#64

Ето ги скрийновете. Да направих фактори ресет и и до миналия ден нямаше никакъв проблем.


Прикачени файлове Миниатюри
           

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай
#65

Забелязах днес, че и Messenger-а също дърпа доста батерия без реално да го ползвам през деня.

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай
#66

И фейсбук и месинджър са много зле написани приложения и харчат много батерия в бекграунд. Аз такива приложения, които при излизане с Back бутона от тях остават да работят, гледам да не ги ползвам. Такова приложение ми е само фейсбука и гледам като го затворя да натисна Recent App бутона и да го изчистя от там. За чат в месинджър ползвам Messenger Lite, който е само за чат и не остава да работи на заден план.
Ако държите местоположението постоянно включено, гугъл карти много батерия харчи. Това може да се провери в статистика за батерията, отваряте Система Android и гледате GPS-a колко време е работил. При мен беше между 3 и 6 часа. Аз съм го деактивирал и от тогава въобще не присъства като консуматор в Система Android, а местоположението е постоянно включено.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#67

GPS-а почти не го пускам, а иначе до неделя нямаше проблем и по същия начин си ползвах всички приложения не съм записвал нищо ново.

ZTE Blade -> Nexus 4 -> Lenovo Vibe Z -> LG G Flex 2 -> Honor 8 -> Galaxy A70
Цитирай
#68

Ще чакаме ли Android N или ще си продаваме телефоните, ххахахаахаха? Много жалко как отсвириха такъв добър апарат откъм подръжка!!!
Цитирай
#69

И кой каза, че са го отсвирили? Няма никаква информация по въпроса. А и си има някакъв ред все пак. Първи ще получат G5, след това G4 и V10 и чак след това може да получи Flex 2.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#70

След като го ъпдейтнах до 6 от ЛГ приложението, вече не мога да местя програмите на СД картата. Също така нок кода вече трябва да е минимум 6 точки, което е супер дразнещо. Има ли начин да се върне на версия 5?
Цитирай
#71

Да, теглиш си от тук V15 http://lg-phone-firmware.com/mobile/inde...id_mod=142 препоръчително за регион HUN/Hungary и гледаш да е за твоя модел. След това го флашваш с LG Flash Tool 2014 с опция CSE Flash. Ако не знаеш как, във втората важна тема пише.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#72

Може и да не стане с LG Flashtool да се върне на 5.1.1. Даже съм сигурен, че няма да стане. Ще ти тряба LG UP. Ето тук в този поуст има линк от къде да го изтеглиш - http://forum.xda-developers.com/showpost...tcount=500

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#73

Привет колеги, ако все още има такива тук съсобственици на апарата. Попаднах на това нещо в нета и много ме сърбят пръстите : http://www.android-nougat.loan/2017/04/l...-6916.html
Някой с мнение по въпроса? Да действам или по-добре да се почеша, хахахахаха?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)