Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички проблеми с S5 NEO
#1

Може ли някой запознат с телефона да каже какви проблеми прави..гледам че ги продават на по 4-5 дни и е пълно с такива във сайтовете за втора употреба, интересно ми е какви проблеми прави телефона че хората масово да ги продават

Honor 90 - 12/512
Цитирай
Аксесоари
#2

Два проблема за които се сещам: Изкачащо предупреждение, че капакът не е затворен и кофти, тих звук в насрещната слушалка и затова доста хора дупчат микрофоните с игла като нарушават водоустойчивостта по този начин.
Като цяло и цената му не отговаря на нормалното-за някой лев отгоре, не много, се взима флагман(може и да не е самсунг) без NEO в името.
Като се замисля, че ми беше като един от вариантите за купуване и .....

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
Цитирай
#3

Има ли в името Lite , Neo бягай далеч.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#4

Аз го ползвам вече 2 седмици и съм повече от очарован. Единствено един рестарт в началото, което е нормално да се случи. Познавам още един човек с такъв, той е по-доволен и от мен. Интересувай се от мнения на реални потребители на устройството. Съмнявам се някой да каже нещо лошо.

SM-G780G/DS
Цитирай
#5

Аз го ползвам вече 2 месеца и единственото с което имам проблем е, че често губи нет, а имам пълен обхват. Иначе съм много доволен от телефона.
Цитирай
#6

От три месеца го ползвам без никакви проблеми. При постоянно включен wifi , мобилен нет и  30-40 мин разговори на ден батерията държи 3 дена без проблеми.
Цитирай
#7

Предупреждението за капака се появява при растарт на самато устройство, като след това изчезва, така че какъв е проблемът веднъж да се появи. Мене ме дразни използваната рам памет, която достига до 80, даже и 86, при положение използвам три или четири приложения отворени максимум.
Цитирай
#8

При мен вече не се появява това предупреждение. Относно консумацията на рам, мисля че е съвсем нормална. Без да го рутвам и употреба на Грийнифай и т.н. за 2ГБ рам е съвсем прилична. [Изображение: 8bbf3fb2be7dc76276fe2c5f0e891f11.jpg]
[Изображение: 02a3a444158fa3355222f8102e833fe5.jpg]

SM-G780G/DS
Цитирай
#9

Гледах едно клипче в ютюб (ревю на телефона) и там при менютата имаше доста лаг и човека каза че е от тъчуиза но мен ме съмнява да е от това тъй като а3 2016 използва същия тъчуиз но няма лаг при него та при вас има ли такъв лаг из менютата защото почти съм се навил да го купя..предложиха ми доста атрактивна цена

Honor 90 - 12/512
Цитирай
#10

@Galaxy_ace123456789, единствено след рестарт в началото. После всичко е като по мед и масло.

SM-G780G/DS
Цитирай
#11

Аз съм много доволен от тела. Единственото което ме дразни е лекия лаг във менюто навярно е някакъв проблем във версията Андроид.Защото когато сложа лънчер телефона литва не мога да го замисля Smile

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай
#12

(2016-02-22, 10:48:51)Galaxy_ace123456789 написа:  Гледах едно клипче в ютюб (ревю на телефона) и там при менютата имаше доста лаг и човека каза че е от тъчуиза но мен ме съмнява да е от това тъй като а3 2016 използва същия тъчуиз но няма лаг при него та при вас има ли такъв лаг из менютата защото почти съм се навил да го купя..предложиха ми доста атрактивна цена

Не искаш да забива - слагаш CM или AOSP. (ако има) Иначе, същата история при S4-то... Нямаше лаг на стоков Lollipop, но беше адски бавен и тромав. Заради тежкия TouchWiz, сложих CM13 и започнах да се чудя, това моя телефон ли е ...
Цитирай
#13

@alchniq_123,
1. Тъчуиза въобще не лагва.
2. За Неото още няма Cyanogenmod и може и въобще да няма.

SM-G780G/DS
Цитирай
#14

Не знам но вчера получих ЪПДЕЙТ , и телефона литна.. Никакъв лаг никъде ! Проблема със микрофона при разговор мисля ,че изчезна. Понеже питах отсрещния има ли промяна от преди.Като цяло вече телефончето няма нищо което да ме дразни от тук нататък ! Smile

SAMSUNG Galaxy S10 Lite
Цитирай
#15

колеги случвало ли се е при вас телефона много започна да забива как влезна в фейсбоок или кадето и да било забива целия телефон за около 20 30 сек понякога дори и за повече даже на двапъти се рестартира от това забиване не съм качил приложения за да го товаря само тези от телефона ако е от значение на 4 месеца е ...
Цитирай
#16

@adrian94,
случвало ми се е много пъти, не с Неото все още, с други андроид устройства. Препоръчително е все пак не забравяй за всяка операционна система да се рестартира веднъж на 24 часа.

SM-G780G/DS
Цитирай
#17

(2016-03-14, 16:29:43)osssinator написа:  @adrian94,
случвало ми се е много пъти, не с Неото все още, с други андроид устройства. Препоръчително е все пак не забравяй за всяка операционна система да се рестартира веднъж на 24 часа.

да знам че трябва да се рестартира но започна твърде често да забива отначало вървеше много добре не знам на какво се дължи целия тъч забива примерно ако гледам клип има звук а тъча забие и не мога нищо да направя нито да излезна нито да го заключа преди малко го рестартирах ще видиме до кога ще държи ..
Цитирай
#18

@adrian94,
в такъв случай може нещо да се е омазало и да трябва да правиш ресет.

SM-G780G/DS
Цитирай
#19

(2016-03-14, 16:35:10)osssinator написа:  @adrian94,
в такъв случай може нещо да се е омазало и да трябва да правиш ресет.

ясно а след ресет дали ще ми се запазат нещатата от тела смисал пароли глупости всичко ми е на картата памет ще я засегне ли ?
Цитирай
#20

@adrian94,
карта памет няма да бъде засегната, трябва да си направиш бекъпи, всичко останало ще и трябва изчезне. Може да пробваш все пак да изчистиш кеш и т.н. но се съмнявам да се оправи.

SM-G780G/DS
Цитирай
#21

(2016-03-14, 16:40:28)osssinator написа:  @adrian94,
карта памет няма да бъде засегната, трябва да си направиш бекъпи, всичко останало ще и трябва изчезне. Може да пробваш все пак да изчистиш кеш и т.н. но се съмнявам да се оправи.

пробвал съм с кеш не става ясно а хард ресет или фабрични настойки да правя ?
Цитирай
#22

Направи и двете. Първо софт после хард.

SM-G780G/DS
Цитирай
#23

(2016-03-14, 16:51:45)osssinator написа:  направи и двете.

ок мерси Smile

(2016-03-14, 16:52:19)adrian94 написа:  ок мерси Smile

прехвърлих всичко кое да направя първо хард ресет или нулиране?
Цитирай
#24

@adrian94,
Аз винаги правя първо Ф и после веднага Х ресет.

При мен единственият проблем, който проявява е , че веднъж седмично и двете Интернет връзки (мобилна/уайфай) просто спират. Оправя се с рестарт бързо. Ъпдейтнах го OTA с Ф и Х ресет но проблема си остана. Очаквам с префлаш да се оправи, ама грам не ми се занимава.

SM-G780G/DS
Цитирай
#25

Как се прави ресет на телефона?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)