Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всички проблеми с S5 NEO
#51

здравейте , пиша тук понеже не намерих тема за моя проблем ,отнася се за тел. galaxy s5 neo .
купен е от теленор преди година , дадох го за смяна на дисплей понеже даде дефект , но след като го взех се мина седмица и стъклото в горната част където са сензорите започна да се разлепя , направих им рекламация която приеха но след като си го взех пак същата история няма и седмица и се разлепи отново , и въпроса ми е с лепило B-7000 дали се залепя добре защото ми писна да се заниммавам с идиоти


БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ !!
Цитирай
Аксесоари
#52

И аз викам да си споделя проблема с моят телефон. Първо ще назова, че много не умея да си пазя разни неща, но това е друга тема сега. Преди 1 месец си смених стъклото на дисплеят на S5 Neo, тъй като 200 и нещо нямам да дам, а го смених при един човек за 115, след това му сложих и стъклен протектор(но при друг човек) ...

Така, вчера ми се появи едно зеленикаво нещо в горната част на самият дисплей, все едно като петно и веднага отидох при човека и ми каза, че нещо като съм се изпотил и се появило това, щяло с времето да изчезне ....
Днеска като се събуждам и гледам следното нещо (Вижте снимките)
Целият ми дисплей е така, работи си нали, ама не виждам почти нищо, ползвам го само за разговори ....  Bu
Аз дори не се потя чак толкова, че да се появява подобно нещо - държа си го в джоба, а през останалото време си ми е в ръката ... 
 Телефона ми отделно го държа в калъф с капаче(flip cover) и не знам дали това е нормално, ама много се дразня. Чак че да махна ей така цялото стъкло, за да съм спокоен че е вероятно проблема в стъклото Angry (протектора още вчера го махнах, реално проблема е между стъклото и самият дисплей)
https://1drv.ms/i/s!ApbqZuv_Dt_kgZBrFBPkK_R9WB8jDw
https://1drv.ms/i/s!ApbqZuv_Dt_kgZBrFBPkK_R9WB8jDw

Samsung Galaxy S5 Neo Android 5.1.1 >>> Huawei P10 Lite Sapphire Blue 7.0/P30 Lite Sapphire Blue Emui 10.0.0. 275  Android

..Фотографията е моята дрога ...
Цитирай
#53

Не мога да вляза в Google Play Магазин... Изписва съобщение, че нямам интернет, а всъщност аз имам. В началото YouTube и др. приложение, поддържани от Google също не зареждаха, но после се оправиха. Въпреки това Google Play Магазин си остана с проблема. Като причина намирам това, че по-рано днес си root-нах телефона, след което хакнах две приложения, не мисля че има от какво друго да е, преди това всичко беше нормално... Помагайте!!![Изображение: maxresdefault.jpg]

Samsung Galaxy S8, 64GB, Orchid Grey, Andoid Pie


Цитирай
#54

reset
Цитирай
#55

(2017-05-05, 20:01:32)davidddimitrow написа:  Не мога да вляза в Google Play Магазин... Изписва съобщение, че нямам интернет, а всъщност аз имам. В началото YouTube и др. приложение, поддържани от Google също не зареждаха, но после се оправиха. Въпреки това Google Play Магазин си остана с проблема...
Пробвай с изчистване кеша на приложенията.

 
Цитирай
#56

Здравейте!
Как мога безопасно да продупча водоусточивото уплътнение преди микрофона? Проблемът е класически за s5 както разбирам. Почти не ме чуват отсреща. Благодаря предварително.
Цитирай
#57

(2017-05-06, 16:49:42)tanertaner написа:  Здравейте!
Как мога безопасно да продупча водоусточивото уплътнение преди микрофона? Проблемът е класически за s5 както разбирам. Почти не ме чуват отсреща. Благодаря предварително.
Цитирай
#58

Galaxy S5 Neo забива в режим навигация
Това пък е нерешим проблем при мен след години служба, като изключа отказите за зареждане, които изчезваха след рестарт.
Започна да забива рядко и за кратко, но сега се случва често и мъката е, че като забие не приема тъч команди от екрана, а също и от бутоните. За да излезе от режим или го чакам или махам батерията. След рестарт и с батерията при навигация пак същото.
Симптомите се появяват различно. Или малко след като влезе в режим на пътеводител или работи нормално и показва маршрута и по някое време екрана замръзва и не приема команди, или се случва и да не се появяват...
НО гласовите напътствия продължават да се излъчват, въпреки блокажа на екрана и бутоните.
След блокаж по някое време се саморазблокирва или пък като достигне целта, не съм конкретизирал как става, но се оправя с продължително чакане без да махам батерията.
Обаче в тази ситуация не става за пътеводител. :-(
Игри не ползвам, с гледане на клипове не съм се натъквал на проблем.
Два пъти нулиран към заводски настройки. Един път аз, втория в сервиз, без успех. Пак блокира в навигация и пак същото.
Логиката подсказва, че програмата на навигацията се изпълнява, защото звуковите напътствия текат. Спира обмена на информация с екрана. Така че отхвърлям варианта лоша връзка с интернет. Освен това блокира и с качени в кеша карти и спрени връзки с интернет.
Цитирай
#59

Още нещо което открих:
Всъщност блокира само екрана, на картината на която е замръзнал. Тъч скрина работи, команди изпълнява. Но като не виждаш текущите бутони и не е ясно какво натискам. Така като блокира и обарвайки по екрана телефона чух да издава звук на снимане. И понеже знаех къде е бутона за снимки натискайки в това място (картината все още беше от навигацията) съм направил към 30-тина снимки.
Смених и батерията по нечии съвети - пак без резултат за блокирането.
С изключение на навигацията всичко друго което ползвам работи. А навигация ми трябва и вече съм с нов Galaxy A50.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)