Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с WI-FI на LG G Pro F240
#1

Здравейте,попадна ми един такъв телефон и каквото и да правя безжичната връзка дори след преинсталация работи 3 4 минути и направо блокира.Не мога нито да я включа нито да изключа.Просто блокира.От горе в бързото меню иконата на WI-FI започва да мига и тотално спира да работи.Моля за някакви идеи и ако някой се е сблъсквал с нещо подобно нека сподели.Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай малко повече инфо със стоковия ром ли си? Понеже аз съм имал същия проблем с къстъм ром (обаче на друг телефон). Когато го му сложих стоковия се оправи.
Пробвай да го включваш и изключваш през настройките, а не от бързото меню.

Samsung Galaxy S6 SM-G920F
Цитирай
#3

Беше с къстъм ром,но го преинсталирах с оригинален и пак нищо.Пробвах версийте к.к. и лолипоп и на трите корейски оператора 240S/L/K и пак нищо.Останах с впечатлението,че с къстъм рома WI-FI-то се държеше по добре,но може и да съм се заблудил.Иначе от където и да се опитам да го включа резултата е един и същ.Сега съм го включил през настолния комп. да се актуализира с лолипоп да видя какво ще стане.

И друго да попитам,днес разглобявах телефона и свалях платката на сим картата и карта памет.Възможно ли е WI-FI-то да се намира там и аз нещо да не съм направил както трябва?

След актуализацията през настолния сега WI-FI-то се включва и изключва само.Значи платката отпада,някакви други идеи?Благодаря предварително.
Цитирай
#4

Аз имам същия проблем. Wi Fi то не може да се включи и изключи. Стои в някво следно полужение, блокирало, като само мига. Този номер ми го направи за първи път преди 1 месец, но след 2-3 рестарта се оправи. Вчера ми го направи за втори път и този път няма оправия. Чудя се ако го ресетна телефона, дали ще се оправи? Това не ми се прави, защото ще изтрия всички приложения и настройки, които имам. Телефона е LG G2 с андроид 4.4.2 - версия Kernel 3.4.0

Има ли някакво решение на този проблем?

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай
#5

Аз имам същия проблем. 
Wi Fi то стои блокирало, като мига постоянно и пише, че се включва.
Преди време се оправи с рестартиране, но сега неще. Рестартирах го десет пъти.

Някаква идея, как да се оправи проблема?

LeEco Le S3 X626 4G Phablet
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)