Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Note 3 N9005[MIUI][LAEdroid][SmartROM]
#26

@mitkoandroid
Кое рекавъри ползваш?
И нова инсталация ли му правиш на този MIUI ROM, или връщаш бекъп?

Moto G9 Plus - Stock ROM
Цитирай
Аксесоари
#27

Когато го флашнах бях с TWRP и всичко мина добре. Сега пак съм с детето насам него, но не стана. Не връщам бекъп, флашвам зип файла.
Цитирай
#28

(2016-02-24, 19:17:34)mitkoandroid написа:  Сега пак съм с детето насам него, но не стана

Да знаеш, че това не го схванах Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#29

Как е откъм батерия този ром
Цитирай
#30

Не може да се мери с Dark Lord v2.2 да знаеш Smile Иначе си го киприш както си искаш от бездънния китайски маркет  Big Grin



[Изображение: Screenshot_2016_02_24_23_24_39_com_miui_home.png]

[Изображение: Screenshot_2016_02_24_23_24_49_com_miui_home.png]

[Изображение: Screenshot_2016_02_24_23_25_54_com_miui_home.png]

[Изображение: Screenshot_2016_02_24_23_29_36_com_android_mms.png]

[Изображение: Screenshot_2016_02_24_23_30_07_com_android_conta.png]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#31

Колеги може ли да помоля за помощ.Искам да си сложа този ром,но не знам какво точно да правя.Искам да кажа,че съм от нула.С последния наличен офицялен ром съм.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#32

С N9005 ли си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#33

Да,с последния 5.0.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#34

Инсталираш TWRP от тази тема с Один >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=78098 после от това рековъри инсталираш SuperSU зипа за да рутнеш >> https://mega.nz/#!EsAkTJZK!vgAOHwIyiLqIP...0qxFTo_b2A после следваш първи пост на тази тема Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#35

Значи пробвах да инсталирам първото както си написал,но когато вляза в рекаварито си стои оригиналното на самсунг,и през него не мога да инсталирам второто което си написал. Не знам къде е грешката,да не е още нещо да трябва да инсталирам.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#36

Инсталирай го без отметка на Auto Reboot в Один.

D_coffee
Цитирай
#37

(2016-02-26, 00:25:53)stoianeminem написа:  Значи пробвах да инсталирам първото както си написал,но когато вляза в рекаварито си стои оригиналното на самсунг,и през него не мога да инсталирам второто което си написал. Не знам къде е грешката,да не е още нещо да трябва да инсталирам.

Няма да стане защото си със стария бутлоудър. Свали си стоковия с който си в момента зареждаш го в Один и му чекваш Phone Bootloader Update . След като се инсталира и стартира телефона влез в Download зареждаш TWRP и ще видиш, че ще стане.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#38

Стана,успях.Но не ми хареса и реших да се върна на стоковия,и тогава телефона умря.Добре,че видях на 3 страница как се решава проблема и сега съм с полския.И ме е страх да слагам друг за да не го утепам пак.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#39

След къстъм ром флашваш ли стоков се прави ресет от рековъри иначе стои на Samsung логото.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#40

Нещо самия ром дето бях дръпнал ми даваше грешка.Имали някоя нова версия напримерно 6.0 или нещо повече от 5 с което е сега,което да може да се инсталира с один по същия начин както офицялния?

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай
#41

Odin само официален се инсталира, а за N9005 няма по-нов от 5.0.1

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#42

Аз сложих този
forum.xda-developers.com/galaxy-note-3/development/miui-v6-note-3-n-9005-4-4-2-modded-t3170934
И засега съм доволен
Цитирай
#43

Батерията как е, китайския маркет пачнат ли е?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#44

Засега съм на 2 зарядки, не мога да кажа още нищо. Аз го ползвам интензивно тия дни и е често на зарядно. Яко филми на работа и те така. Работи добре с mi band. А за китайския маркет не мога да ти кажа понеже не знам какво е да е пачнат или не. Най важното че го сложих без да слагам стоков преди това.
Цитирай
#45

Като влезеш в Настройки >> Теми >> Online там дава ли ти да си теглиш тези които са с Mi Credits ?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#46

Мисля че не дава. Не че го ползвам де,но сега идеята проверих. Не става
Цитирай
#47

Е то там е якото Big Grin Аз за това съм с този от тази тема. Никога не можеш да кажеш, че е Samsung като го погледнеш и същевремено всички екстри си му бачкат сменяш си квот си искаш Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#48

Няма спор, това е така за хора които ползват теми. Аз ползвам Nova launcher и теми за него. Затова не ме бърка дали ще е пачнат маркета или не.
Цитирай
#49

А с какво си сменяш статусбара , смс-и, Дайлера Big Grin Тя Nova може само икони да сменя, а тук сваля 10 теми , а приложа от едната само иконите от втората статусбара и така си спретна готин тел Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#50

Да попитам,как се прави бекъп,че искам пак да сложа това ромче.Но ако нещо се обърка да мога да се върна на полския 5.0 ром.Имам рекавъри и рут в момента.

Huawei P10 plus black
Huawei mate 10 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)