Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона "умря"
#1

Обади ми се приятел на който подарих телефона и ми заяви тъжната вест!
 
Появил се син екран,  както на това видео  https://www.youtube.com/watch?v=16qhZ_W-dkQ

Има ли оправия? Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай през рекавърито един ресет

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#3

Нищо страшно, на мен два различни К920 са ми умирали по веднъж. Вече даже не ме стряска. Първо разкачане на батерията, ако не оживее - флаш с QFIL. С QFIL-а има един тънък пиниз, ама дано да не стигаш до там...
Цитирай
#4

Ха, чак па тънък пиниз, просто се държи бутона докрая.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#5

Близо 20 часа не е правил проблем след хард резет.
Държи се добре...за сега.
Препоръчах му да не го трупа с приложения които веднъж в годината ще му се наложи да ги полва.
Беше го задръстил ,имаше над 30 инстслирани само от него.
Цитирай
#6

Е аз имах 100 инсталирани програми, както на Z2 pro, така и на сегашния ми G4. Не мисля, че това е проблем, моя умря като правих магии с рутовете. Ивайло ми помогна да го съживя.
Цитирай
#7

Ясно колега,обаче при нас явно е бил някакъв конфликт с приложениия,понеже телефона не е правил никакъв проблем от хард резета насам.
П.с.А за LG не ми говори! Ако имаш късмет да го ползваш две години ще разбереш какво имам на впредвид.
Цитирай
#8

(2016-02-24, 07:45:47)lost in написа:  П.с.А за LG не ми говори! Ако имаш късмет да го ползваш две години ще разбереш какво имам на впредвид.

Кажи какво имаш предвид. LG не съм имал никога, и незнам към коя марка да се насоча след време , но все пак бих искал да чуя повече мнения, да знам за какво иде реч. 
Цитирай
#9

Всяка марка може да ти даде проблеми, въпрос на късмет е.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#10

Абсолютно! Не съм имал проблем нито със Леново нито с ЛГ. Разбира се, ако тръгне човек да се прави на хакер, а не вдява много, има голяма вероятност да се омаже...
Цитирай
#11

Колеги опитвам се да съживя един умрял z2 pro.Пробвах с флаш с QFIL.Първият път ми даде файл на около 20 процента,втория на около 50 и на третия мина до края,след това ми изписа да го изчакам да се рестартира.Понеже с включена батерия не желаеше да тръгне флашването го направих с изключена.Махнах телефона от кабела,включих батерията и вече не ми го разпознава компа.Някой да даде идея.Мерси предварително на отзовалите се.
пс.Телефона тръгна.Но не ми намира сим карти.По-принцип е за китайския пазар и му сложих този ром K920_ROW_S137_141029_qpst,който от CN трябва да го подкара като ROW.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#12

А сега му флашни и модемче де - http://www.htcmania.com/showthread.php?t=1010427 . В края на първото мнение под надписа MODEMs CHINOS си избираш. Ако не стане с един пробваш с друг.
Цитирай
#13

Мерси колега стана и сега си работи без грешка.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#14

(2016-03-11, 07:08:36)boboe написа:  Мерси колега стана и сега си работи без грешка.

Колеги от къде да сваря този ром QFIL.
Цитирай
#15

Това е програма с която се флашва не е ром, какво по-точно ти трябва?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#16

(2016-04-01, 17:52:52)syscom написа:  Колеги от къде да сваря този ром QFIL.

QFIL не е ром а програма, чрез нея можеш да флашнеш(инсталираш) стоковия ром за телефона ти, а от тука можеш да я изтеглиш - http://androidurdu.net/download-qualcomm...ader-qfil/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)