Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с LG 4x p880 s/w uprade
#1

Здравейте,на всички в този прекрасен форум.
Наскоро си закупих въпросния телефон lg 4x p800 с проблем с идеята да си го опрявя, явно предишния собственик се е опитвал да го флашне и е стигнал до s/w upgrade please wait upgrading..... и до там пробвах различни методи от тази  форум но така си стои не става.
Ще помоля някой ако се сблъсквал с подобен проблем да ми помогне.
Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

С KDZ пробва ли? Какъв беше резултата? Разгледа ли всички важни теми за този модел? Аз този телефон съм го вкарвал в много "критични" моменти, но с KDZ съм се оправял винаги Big Grin

П.П Може би трябваше да публикуваш темата в точния раздел за този телефон Smile

Samsung Galaxy S6 SM-G920F
Цитирай
#3

Благодаря ти за бързата намеса,
пробвах варианти от тук https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=45827
но не става все така си стои
Цитирай
#4

(2016-02-20, 13:21:51)plamko1975 написа:  Благодаря ти за бързата намеса,
пробвах варианти от тук https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=45827
но не става все така си стои
Според мен разгледай това и това, надявам се да ти свършат работа. Действай смело. Можеш също така да потърсиш помощ и от колегата #vargala81 който ще ти даде по-компетентно мнение.

Samsung Galaxy S6 SM-G920F
Цитирай
#5

(2016-02-20, 14:01:27)VoLMaX написа:  Според мен разгледай това и това, надявам се да ти свършат работа. Действай смело. Можеш също така да потърсиш помощ и от колегата #vargala81 който ще ти даде по-компетентно мнение.

Първо точно от този пост почнах, после от xda forum-ма все не става явно пропускам нещо.
В краен вариант май ще се ходи на сервиз
Винаги стига до тук    
Цитирай
#6

Пробва ли да деинсталираш драйвърите и да ги инсталираш наново? Сигурен ли си, че компютъра ти разпознава телефона?

Samsung Galaxy S6 SM-G920F
Цитирай
#7

(2016-02-20, 15:02:33)VoLMaX написа:  Пробва ли да деинсталираш драйвърите и да ги инсталираш наново? Сигурен ли си, че компютъра ти разпознава телефона?

И това пробвах инсталирах деинталирах вече не помня какво съм и какво не съм правил направо ме побърка този телефон.
За разпознаването как може да съм на 100% сигурен помогни ми
Когато включа тела към компа се появява    
 LGE Mobile USB Modem
Когато го изключа се маха

Ще се ходи на сервиз за съжаление,
Благодаря за помоща на отзовалите се
Цитирай
#8

Пробвай в друг порт на компютъра или ако имаш възможност с друг кабел. Много често кабелите дават фира и се получава така, че ими бавно зарежда или губи връзка с компютър. Пробвай с извадена SIM и SD карта. Пробвай и когато спре на определени проценти да извадиш кабела от телефона и отново да го поставиш. Също така стартирай LG Flash Tool 2014 като администратор ->> десен бутон ->> стартирай като администратор.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#9

Може да опиташ и с LG Mobile Suport Tool ->> Options ->> Upgrade Recovery.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#10

Благодаря за идеите ще пробвам, а за картите сим и сд няма сложени понеже така го купих с този надпис на дисплея s/w upgrade please wait upgrading..... с идеята сам да си го оправя.

(2016-02-20, 16:31:28)vargala81 написа:  Може да опиташ и с LG Mobile Suport Tool ->> Options ->> Upgrade Recovery.

И това пробвах пак стига до въпросните 19% и ме кара да изключа тела и да повторя процедурата.

Пробвах с друг кабел,друг лаптоп,друг порт се тая.
Явно нещо не правя както трябва.
Дано поне в сервиза го оправят
Цитирай
#11

Опита ли с тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=40582 ?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#12

(2016-02-20, 19:59:50)vargala81 написа:  Опита ли с тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=40582 ?

Да пробвах но на прозореца на който трябва да ми изпиши ready на порт1     не го изписва.
Трети ден се мъча с този телефон и не става.
Много съм ти благодарен за съдействието и отделеното време.
Цитирай
#13

След 3 дни мъки да си го оправя сам го занесох  на сервиз.И там след 2 дни мъки  не можаха да го оправят,споделиха ми че най вероятно има проблем с платката,но поне не ми взеха пари. Понеже в този сервиз който ходя в крайни случаи, не взимат пари след като не са ти оправили тела, това е много рядко срещано явление в България.
И взех че си поръчах един със счупен  дисплей но работещ в момента да му взема платката.
Така че внимавайте какво си купувате пълно е с мошеници!!! Най вероятно този момък който ми го продеде е минал през всичките тези процедури включително и сервиз,но на мен ми каза че не му се занимавало да го оправя нищо че му споделих че го взимам с идеята да си го оправя и е за подарък.


Много благодаря на отзовалите се които се опитаха да ми помогнат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)