Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с паметта на телефона
#1

Здравейте, имам един проблем, телефона ми се бъгна нещо и иска фактори ресет. Проблема е, че ще загубя информация като снимки, видеоклипове на които държа. Нямах карта с памет, пробвах да сложа сега и през рековъри да копирам от паметта на телефона в картата с памет. Няма такъв вариант обаче. Моля за съдействие наистина ми е важна информацията Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

Можеш ли да поясниш малко какъв е точно проблема? Когато си в recovery не можеш ли да направиш бекъп в SD картата или да си изкопираш информацията? Visslar

Samsung Galaxy S6 SM-G920F
Цитирай
#3

Здравейте, приятели.
Имам проблем, имам галакси с3, и до днес си работеше нормално. Не е имало някви големи приложения и тн, само музика и снимки. Не съм видял предопреждението за пълна вътрешна памет. Проблема е че одеве телефона се изключи, батерията ми кара 3-4 часа, на wi-fi най-много 30мин. Та след това не искаше да включи, показва повредена вътрешна памет (от препълване) и иска да го форматира. Има ли начин, да си запазя каквото има като снимки и тн. Или да влезна през лаптопа и да изтрия някакви работи за да си включи нормално. Пробвах през adb-команди, но някои не ми ги отразява. Adb devices - го намира. Но shell и тн ми показва просто еррор. Пробвах няколко пъти и с рестартиране и тн. Някакви други идеи да си направя бекъп или да си сваля нещата на лаптопа по друг начин. Мерси предварително. Smile
Цитирай
#4

Направи си root на телефона, сложи си custom recovery, примерно twrp , слагаш една micro sd карта и през recovery-то местиш снимките и клиповете в sd картата.
Цитирай
#5

И,ти е време май за нова батерия Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#6

(2016-04-15, 09:36:39)borntorace написа:  Направи си root на телефона, сложи си custom recovery, примерно twrp , слагаш една micro sd карта и през recovery-то местиш снимките и клиповете в sd картата.

И аз се сблъсках с този проблем, но не става така, като му дадеш "reboot system now", след това пак излиза - "Паметта на устройството е повредена"
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)