Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update

Някой случайно да е информиран за ъпдейта на s5 към android 6.0 кога ще излезе и дали изобщо ще излиза, защото като гледах форума на s6 щял да излиза след 2 месеца и се чудя дали до лятото ще има за s5
Благодаря предварително
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Ето за S6 кога ще излезе вие си направене сметка кога ще излезе за вас
[Изображение: 69a9dda1c28bb404bc29235e9e519ca7.jpg]
Цитирай

2рата четвърт на годината

RN3 Kenzo 8.2.2.0
Цитирай

За ноут 5 тръгна. ...

Sony Ericsson experia X10I  LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+
Цитирай

(2016-02-20, 16:09:44)алекс99 написа:  Ето за S6 кога ще излезе вие си направене сметка кога ще излезе за вас
[Изображение: 69a9dda1c28bb404bc29235e9e519ca7.jpg]

Това е за Канадските модели

Samsung Galaxy NOTE 9
Цитирай

Ето малко инфо.... И докато нашите оператори се наконтят и те да ни го пуснат ще стане Април-Май Big Grin Big Grin  
[Изображение: android-60-marshmallow-gelecegi-onaylanm...onlar2.jpg]

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай

Ще си го флашне от sammobile ако не му се чака
Цитирай

Note 4 кога ще е с 6 андроид

| Phone: hTC Sensation XE | ROM: Stock Android 4.0.3 | Secondary Phone: hTC Cha-Cha |samsung galaxy note 2
Цитирай

Хахаха, даваш куп пари и чакаш новата версия на андроид. В момента 1,5% от всички устройства с андроид са с маршмелоу-а. Сложете си един CM, моля.

SONY Xperia M4 Aqua
Цитирай

(2016-02-21, 14:27:09)cemkov написа:  ... Сложете си един CM, моля.

За съжаление трябва да кажат и чао на гаранцията, че с този KNOX няма оправия вече.
В моя случай вече не ми пука, защото ми изтече гаранцията преди повече от 8 месеца, ама за тези с оставащи няколко месеца/година ... искат или не ... ще им се наложи да чакат официалния ъпдейт, когато ще идва.

Apple iPhone XS (256GB) Silver
Apple AirPods
Цитирай

Че гаранцията какво покрива? 90% от случаите екрана се чупи, а това не го покрива гаранцията..

SONY Xperia M4 Aqua
Цитирай

На един мой приятел му се наложи да я ползва. На S5-цата спря екрана да му работи или от време на време светва/угасва след ремонта се оказа, че му сменили платката, а ако беше с прецакан KNOX щеше да си плаща, ако искаше да го ремонтират.

Apple iPhone XS (256GB) Silver
Apple AirPods
Цитирай

@centur, чувал съм за няколко случая дето въобще не са проверявали брояча. Но и аз не смея. Гледам да ми е 0х0.

RN3 Kenzo 8.2.2.0
Цитирай

Момчета , относно гаранцията и кнокс-а : Утре ще ми се наложи да си оставя телефона в сервиз поради проблем с дисплея.Брояча ми е отчел 0×1. Разбрах , че в Европа гаранцията важи независимо кнокса.
https://m.reddit.com/r/GalaxyS6/comments...in_europe/
http://matija.suklje.name/rooting-and-fl...anty-in-eu
Цитирай

Дано се уважи гаранцията
Цитирай

Има рут който не пипа кнокса просто някой трябва да прочете и вече пуснаха S7 трябва да пуснат вече и за другите
Цитирай

@алекс99, знаеш ли колко разновидности на S5 има, плюс Нео серията, която също влиза в този раздел.

@niko_cska, току що говорих с един познат, който работи в оторизиран сервиз на Самсунг за България и той ми каза, че ако брояча е 0х1 официално гаранцията отпада. Друг е въпроса ако служителя на който ти попадне телефона е достатъчно компетентен да провери, или му се занимава. Или най-вече да пренебрегне тази подробност, тъй като те самите имат интерес да сервизират устройствата.

RN3 Kenzo 8.2.2.0
Цитирай

https://www.youtube.com/watch?v=vbLfHl5TcIk
Цитирай

[Изображение: 51ea716df4a1e410ba55f94fd911ec68.jpg]

Аз го сложих. Понеже ми писна от лагове, а пък и обичам да човъркам. Телефона работи доста добре. На лолипопа изкарвах 46к точки, а тук 53к дори и да не е критерий (с всички приложения инсталирани, а снимките си ги държа в дропбокс). Засега всичко работи, пръстовия отпечатък по-добре хваща според мен. По-малко рам е заета (с около 200мб). Това са впечатленията засега.
Цитирай

Колега , а Knox-а как е ? И имали връщане към 5.0 ? Питам понеже съм се наточил да го лепна и аз , а после ... като излезне официалния пак с Odin Wink Благодаря предварително !

Lenovo K6 Note + 64 GB Samsung Pro microSDXC UHS-1
SGS4 GT-I9505  White - Android 5.0.1  I9505XXUHOJ2 - DBT + 32 GB Samsung microSDXC UHS-1

Цитирай

Knox-a при някой си остава 0x0, при някой се променя на 0х1 и пише, че рома е къстъм въпреки че се води официална бета. Връщането към лолипоп си е стандартното флашване през один, но надали ще ти се наложи да се върнеш, рома е страхотен и телефона лети. Само не го руутвай ако сложиш MM, защото в xda пишат, че почва да се яде много батерия. Оправяла се като пуснеш пестенето, но на мен не ми трябва руут засега и нямам проблеми с батерията.
Цитирай

Има ли начин да си сложа 6.0 на моя s5 Active без да си разваля гаранцията?Един ден си изтеглих някакъв battey monitor и 3 системни процеса точеха 35% от батерията което е много..

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай

даите линк

Samsung Galaxy s5 Android Lollipop 5.0
Цитирай

То линк-а го има под клипчето ...
заповядай колега -> Mega

Lenovo K6 Note + 64 GB Samsung Pro microSDXC UHS-1
SGS4 GT-I9505  White - Android 5.0.1  I9505XXUHOJ2 - DBT + 32 GB Samsung microSDXC UHS-1

Цитирай

мерси ако може и малко снимки да качите да видим как изглежда.

и да кажете какви са новостите

Samsung Galaxy s5 Android Lollipop 5.0
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)