Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update

(2016-06-29, 16:31:00)Cvetan775 написа:  Здравейте аз нямам ъпдейт още защо?? Виваком
Телефона закупен ли е от Виваком или картата ти е на Виваком?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Някой знаели телефоните от техномаркет  с кой андройд са от саммобиле ??
Цитирай

(2016-06-30, 00:49:59)dontspame написа:  Някой знаели телефоните от техномаркет  с кой андройд са от саммобиле ??
https://play.google.com/store/apps/detai....phoneinfo

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Цитирай

(2016-06-29, 21:24:10)shrike_avatar написа:  Телефона закупен ли е от Виваком или картата ти е на Виваком?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Закупен е от Виваком с Мтелска карта!
Цитирай

Колеги ето отговора >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1254587

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

На мтелския ром ми излезе нов ъпдейт. Някаква идея какъв е? Гледам, че пак е 6.0.1

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай

как да си запазя хронологията във вайбър след ресет на телефона ??
Цитирай

Пробвай това:
https://support.viber.com/customer/porta...r-messages

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай

Преди два дни дойде дълго чакания ъпдейт 6.0.1 за Вивакомските S 5 и всичко се инсталира нормално и телефона си работи идеално само два проблема имам.
1.Когато включа интернет излиза едно съобщение "В МОМЕНТА ИЗТЕГЛЯНЕТО Е НЕВЪЗМОЖНО , ОПИТАЙТЕ ПО_КЪСНО"
2.Когато искам да включа режим "много прозорци" , пише , че ако искам да ползвам много прозорци трябва да дезактивирам "Лесен режим" , а той си е дезактивиран. И иконата на много прозорци стои като включена , но малко по-бледа.

Не е болка за умиране но е малко дразнещо.
Цитирай

(2016-07-04, 09:52:16)bgeorgiev написа:  Преди два дни дойде дълго чакания ъпдейт  6.0.1 за Вивакомските S 5  и всичко се инсталира нормално и телефона си работи идеално само два проблема имам.
1.Когато включа интернет излиза едно съобщение "В МОМЕНТА ИЗТЕГЛЯНЕТО Е НЕВЪЗМОЖНО , ОПИТАЙТЕ ПО_КЪСНО"
2.Когато искам да включа режим "много прозорци" , пише  , че ако искам да ползвам много прозорци трябва да дезактивирам "Лесен режим" , а той си е дезактивиран. И иконата на много прозорци стои като включена , но малко по-бледа.

Не  е болка за умиране но е малко дразнещо.

Factory reset и ще се оправи. Аз преди 1 час ъпдейтнах и за сега нямам никакви проблеми.

Samsung Galaxy S5 Black -> Android v5.0 LoliPop Stock
Samsung Galaxy S II -> Neat Rom 5.9 Lite + PhilZ + Modem XXKH3
Цитирай

Здравейте? Ако може бих искала да попитам проблем ли е ако си актуализирам телефона до 6.0 без да го ресетвам след това или е задължително да се направи?
Цитирай

Здравей, не е задължително, но е желателно. Въпреки това, ако след ъпдейта телефона ти работи без никакви проблеми, няма нужда да го правиш. Мое мнение Smile
Цитирай

Нищо не пречи да пробваш. Ако без ресет се държи нормално, не лагва и не прави куп проблеми, то просто си карай така.
Но, ако усетиш гореописаните проблеми си свали полезната информация, снимки и подобни на компютъра и му направи ресет.
Разбира се, най-доброто е да се ресетне телефона след подобен ъпдейт, ама понякога е много неприятно да си върнеш всички настройки и приложения, изисква часове работа.
Цитирай

Благодаря ви за отговорите и отделеното време,ще опитам без ресет ,просто в близките няколко месеца няма как да си прехвърля нещата на компютър и затова зададох въпроса още веднъж ви благодаря !
Цитирай

защо не съм получил ъпдейта?
Цитирай

Имам телефон G-900F с андроид 5.0 пречи ли да сложа направо 6.0.1 ? Мисля да изтегля от Sammobile Вивакомския какво мислите за него добър ли е ?
Цитирай

@evil_dream не пречи. Според мен, щом си решил да си изтеглиш ром от sammobile, сложи си британския (BTU) Изчистен е, работи много добре, и като цяло получава ъпдейти доста преди останалите.. Пак ще си имаш бг език и тн... Не казвам, че вивакомския е лош..
Цитирай

От Теленорския забележки нямам за сега!
Цитирай

защо като сваля от саммобил
Date Country/Carrier Version PDA CSC Kies
2016-06-28 Bulgaria 6.0.1 G900FXXU1CPEM G900FGBL1CPE2 пише че е на 100% свален като тръгна да го разархивирам ми пише че е повреден ??
Цитирай

Някой случайно да няма още ъпдейта?
Цитирай

Здравейте, имам проблем отскоро с едно приложение System UI, което държи телефона постоянно буден и този батерията като лудо - 30% на вечер . Появи се след ultra power saving. След factory reset и wipe cache се оправи за около 2 дена и после пак се появи без да съм ползвал power saving.

Samsung Galaxy SIII
Цитирай

За актива, чувал ли е някой дали ще пускат ъпдейт

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай

Гледам G870A има само 4.4.2 ти с него ли си?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

С 5.0 съм. Не е купуван от оператор, BGL съм.

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай

Не ме разбра питам с кой модел си буквите и цифрите напиши? SM-G......?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)