Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update

martino732 - ето от колегата Eras3r

(2016-04-22, 09:39:33)Eras3r написа:  Има само за Шри Ланка от 15.4.2016 и за Обединени Арабски Емирства (UAE) пуснат днеска (22.4.2016). Ако Ви се следи къде какво и как за масовите модели в БГ а именно F: ЦЪК

Всичко друго е спекулация и неофициални версии на 6.0.1 което се говори тука. (визирам модели SM-G900F)

SM-G900F : ЦЪК
SM-G900M: ЦЪК
SM-G900H: ЦЪК
SM-G900FD: ЦЪК
SM-G900A: ЦЪК
Глобално за всички модели SM-G900: ЦЪК

Ако там го няма, значи не е официален Smile

България GBL (Теленор) SM-G900F: ЦЪК
България BGL (Не операторски) SM-G900F: ЦЪК
България MTL (М-Тел) SM-G900F: ЦЪК
България VVT (Виваком) SM-G900F: ЦЪК
Цитирай
Аксесоари

Никой не знае. Проверявай в Sammobile.
http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900F/
Цитирай

[Изображение: rgh1461666542r.png]


Сега ще го пробвам и аз ...
Цитирай

Колега, качи после някое шотче Smile
Цитирай

[Изображение: bfi1461676249o.png]
[Изображение: opt1461676311m.png]
[Изображение: bfi1461676379z.png]

Като цяло върви доста добре телефона, но ще видим за напред... Не знам батерията как ще е ..
Цитирай

Незнам дали защото направих и формат, но телефона работи по-бързо. А относно визуалната част - по скоро минимална

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай

@altanivan, случайно да са добавили някой нов уиджет за час и време от типа 4х1?

Явно за сега е пуснат в Европа от Vodafone и техните производни, като МТЕЛ, ние дето много знаехме с британския сега ще почакаме Big Grin
Но явно е въпрос на малко време..
Цитирай

(2016-04-26, 09:44:36)martino732 написа:  Моят е купен от магазин на м-тел сега проверих и е BGL

Ами,колега имаш два варианта: чакаш да излезне небрандираният ром за България или сваляш мтелския и го флашваш с Один.Това важи и за останалите колеги,който не получават ъпдейта,а не им се чака.Моят телефон по принцип също е от мтел и си беше с техен ром,но в последствие му сложих британски и се смени csc-кода,затова съм си дръпнал рома на мтел от саммобиле-то и ще го флашна тази вечер, и ще дам мнения тези дни Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Дайте линк за м-телския но да не е от сам мобиле че прекъсва и не мога да го изтегля !
Цитирай

@Sv3TL10 , не виждам нищо ново там ...
Цитирай

(2016-04-26, 18:36:36)gdgrozev написа:  Дайте линк за м-телския но да не е от сам мобиле че прекъсва и не мога да го изтегля !

Виж,ето тази тема https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=82561 ,аз го свалих по начина описан там за 10-тина минутки,без проблем.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Всеки се е разбързал за 6.0.1,аз ще ъпдейтна когато излезе оригинален и с качествен рут права. До тогава близалката върши чудесна работа,а и апропо и лолипоп в началото имаше "лоши" ъпдейти,затова по добре май да се поизчака,поне аз де. Даже обмислям вариант за даунгрейд към кит кат но това в бъдеще,до тогава enjoy. Bu Big Grin
Цитирай

А някой може ли да даде линк да прочета какви са промените в 6-цата, че нищо визуално не виждам.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай

Аз се върнах на английския 5.0 , а с този мтелския 6.0.1 имах проблеми при флашването изписваше ми FAIL. Разархивирах със 7-zip. Пробвах преди това с winrar, но с него дори не го разархивира дава 4 грешки. Странно, иначе съм с Windows XP. И със SAMFIRM брах ядове не ми тръгна нито една версия май -> http://prikachi.com/images.php?images/505/8772505o.jpg http://forum.xda-developers.com/galaxy-t...e-t2988647

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Леко съм разочарован.. По принцип не стоя да тръпна в очакване като има ъпдейти, аз лично съм предоволен от телефона с лолипопа и няма от какво да се оплача, но разбира се интересно ми е.. Тук си е чисто замазване на очите, говоря за визуалните промени.. Можеха да се раздадат повече..
Цитирай

Има ли при 6 вече теми, както при galaxy s6 примерно?
Цитирай

Няма теми при 6.0 и като цяло само минимални визуални промени иначе за 3-4 дни през които бях с него не забелязах някакви бъгове при нормално ползване.

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Някои би ли ми обяснил защо катого истегля от тук http://www.sammobile.com/firmwares/datab...G900F/MTL/ и на одина ми исписва FAIL! Как реши проблема Sv3TL10 ?

Galaxy  S20 Ultra 5G Androidbg
Цитирай

denilika аз не съм слагал още 6.0.1 само следя мненията, чакам го да излезе за UK, BTU. Но да не би нещо да се е прецакал файла при свалянето, пробвай да го свалиш пак, малко по-нагоре в мненията @nikolov89 е дал един линк, разгледай
Цитирай

Здравейте, инсталирах 6.0.1 днес, но тотално ми скапа указателя. Имах същия проблем при предишния ъпдейт, но някакси се оправи. Проблемите са 2
1. В указателя не се визуализират контактите. Изписва :Актуализиране на указателя, за да се отрази промяната на езика....
   Ако се влезе през Групи, всички контати са там. Понякога след рестарт това се оправя и контактите се показват. Тогава обаче идва проблем 2:
2. Не може да се търси. При въвеждане на няколко символа в полето за търсене, изписва: Няма намерени резултати.

Някакви идеи как да се справя?
Цитирай

Извинете за глупавия въпрос но понеже до сега не съм го прейнсталирал и не разбирам много бихте ли ми обяснили как става?
С коя версия на один да инсталирам?
Кой е най-добрия 6.0.1 понеже мисля да го слагам?
И файловете от къде да ги изтегля и къде да ги поставя в один?

Благодаря ви предварително.
Цитирай

Здравейте,
Инсталирах 6.0.1, но имам проблем с указателя.
Контактите не се показват. В указателя изписва: Актуализиране на указателя, за да се отрази промяната на езика . . .
Когато се покажат (след рестарт понякога), не може да се търси. При въвеждане на символ изписва, че няма резултати.
Някакви идеи как да се справя с проблема?
Цитирай

след опит да го флашна odin даде fail и след това Firmware encountered issue.. и ми пише да възстановявам с kies.
някакви идеи?
Цитирай

Ето идея: Възстановявай с киес.

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

Eras3r - киес въобще не намираше телефона . оправих се по този начин https://www.youtube.com/watch?v=Jfgq6bYfKLg
и веднага след рестарта андроида се надгради до 6.01...сега го тествам.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)