Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update
#1

Някой случайно да е информиран за ъпдейта на s5 към android 6.0 кога ще излезе и дали изобщо ще излиза, защото като гледах форума на s6 щял да излиза след 2 месеца и се чудя дали до лятото ще има за s5
Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Ето за S6 кога ще излезе вие си направене сметка кога ще излезе за вас
[Изображение: 69a9dda1c28bb404bc29235e9e519ca7.jpg]
Цитирай
#3

2рата четвърт на годината

SM-G780G/DS
Цитирай
#4

За ноут 5 тръгна. ...

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#5

(2016-02-20, 16:09:44)алекс99 написа:  Ето за S6 кога ще излезе вие си направене сметка кога ще излезе за вас
[Изображение: 69a9dda1c28bb404bc29235e9e519ca7.jpg]

Това е за Канадските модели

Samsung Galaxy S22 ultra

Цитирай
#6

Ето малко инфо.... И докато нашите оператори се наконтят и те да ни го пуснат ще стане Април-Май Big Grin Big Grin  
[Изображение: android-60-marshmallow-gelecegi-onaylanm...onlar2.jpg]

Само българин може да пропие парите си, заедно с човека, от когото ги е взел назаем!!!
Samsung Galaxy S9 
Цитирай
#7

Ще си го флашне от sammobile ако не му се чака
Цитирай
#8

Note 4 кога ще е с 6 андроид

| Phone: hTC Sensation XE | ROM: Stock Android 4.0.3 | Secondary Phone: hTC Cha-Cha |samsung galaxy note 2
Цитирай
#9

Хахаха, даваш куп пари и чакаш новата версия на андроид. В момента 1,5% от всички устройства с андроид са с маршмелоу-а. Сложете си един CM, моля.

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#10

(2016-02-21, 14:27:09)cemkov написа:  ... Сложете си един CM, моля.

За съжаление трябва да кажат и чао на гаранцията, че с този KNOX няма оправия вече.
В моя случай вече не ми пука, защото ми изтече гаранцията преди повече от 8 месеца, ама за тези с оставащи няколко месеца/година ... искат или не ... ще им се наложи да чакат официалния ъпдейт, когато ще идва.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#11

Че гаранцията какво покрива? 90% от случаите екрана се чупи, а това не го покрива гаранцията..

Galaxy S2 > Xperia M4 aqua > Xiaomi Mi5 > Galaxy S9
Цитирай
#12

На един мой приятел му се наложи да я ползва. На S5-цата спря екрана да му работи или от време на време светва/угасва след ремонта се оказа, че му сменили платката, а ако беше с прецакан KNOX щеше да си плаща, ако искаше да го ремонтират.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#13

@centur, чувал съм за няколко случая дето въобще не са проверявали брояча. Но и аз не смея. Гледам да ми е 0х0.

SM-G780G/DS
Цитирай
#14

Момчета , относно гаранцията и кнокс-а : Утре ще ми се наложи да си оставя телефона в сервиз поради проблем с дисплея.Брояча ми е отчел 0×1. Разбрах , че в Европа гаранцията важи независимо кнокса.
https://m.reddit.com/r/GalaxyS6/comments...in_europe/
http://matija.suklje.name/rooting-and-fl...anty-in-eu
Цитирай
#15

Дано се уважи гаранцията
Цитирай
#16

Има рут който не пипа кнокса просто някой трябва да прочете и вече пуснаха S7 трябва да пуснат вече и за другите
Цитирай
#17

@алекс99, знаеш ли колко разновидности на S5 има, плюс Нео серията, която също влиза в този раздел.

@niko_cska, току що говорих с един познат, който работи в оторизиран сервиз на Самсунг за България и той ми каза, че ако брояча е 0х1 официално гаранцията отпада. Друг е въпроса ако служителя на който ти попадне телефона е достатъчно компетентен да провери, или му се занимава. Или най-вече да пренебрегне тази подробност, тъй като те самите имат интерес да сервизират устройствата.

SM-G780G/DS
Цитирай
#18

https://www.youtube.com/watch?v=vbLfHl5TcIk
Цитирай
#19

[Изображение: 51ea716df4a1e410ba55f94fd911ec68.jpg]


Аз го сложих. Понеже ми писна от лагове, а пък и обичам да човъркам. Телефона работи доста добре. На лолипопа изкарвах 46к точки, а тук 53к дори и да не е критерий (с всички приложения инсталирани, а снимките си ги държа в дропбокс). Засега всичко работи, пръстовия отпечатък по-добре хваща според мен. По-малко рам е заета (с около 200мб). Това са впечатленията засега.
Цитирай
#20

Колега , а Knox-а как е ? И имали връщане към 5.0 ? Питам понеже съм се наточил да го лепна и аз , а после ... като излезне официалния пак с Odin Wink Благодаря предварително !
Цитирай
#21

Knox-a при някой си остава 0x0, при някой се променя на 0х1 и пише, че рома е къстъм въпреки че се води официална бета. Връщането към лолипоп си е стандартното флашване през один, но надали ще ти се наложи да се върнеш, рома е страхотен и телефона лети. Само не го руутвай ако сложиш MM, защото в xda пишат, че почва да се яде много батерия. Оправяла се като пуснеш пестенето, но на мен не ми трябва руут засега и нямам проблеми с батерията.
Цитирай
#22

Има ли начин да си сложа 6.0 на моя s5 Active без да си разваля гаранцията?Един ден си изтеглих някакъв battey monitor и 3 системни процеса точеха 35% от батерията което е много..

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай
#23

даите линк

Samsung Galaxy s5 Android Lollipop 5.0
Цитирай
#24

То линк-а го има под клипчето ...
заповядай колега -> Mega
Цитирай
#25

мерси ако може и малко снимки да качите да видим как изглежда.

и да кажете какви са новостите

Samsung Galaxy s5 Android Lollipop 5.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)