Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update
#26

Аз новости освен променените икони не намирам и по-бързата работа на телефона.

[Изображение: 44db893d9e824b9d34386ca76554f712.jpg]


Нещо дето да не работи не намирам.
Цитирай
Аксесоари
#27

Някой знае ли дали Garmin Street Pilot работи на шестицата?
Цитирай
#28

Не съм доволен доста бъове.
Цитирай
#29

Кажи поне какви са.

///Xiaomi Redmi Note 8 Pro///
Цитирай
#30

Примерно  при едновременна работа на  синхронизиране на приложенията и включване на титаниум бекъп и при опит за връщане на някои приложения почва да насича всичко блокира и се налага да разделям батерията за един ден горе долу 3 пъти свалях батерията. Не можах да подкарам call recorder. Връщах заводски настройки триех кешове но нищо не помага. Освен това не намирам визуална разлика между стоковият ром освен в графиката на иконите и при заключването на дисплея.
Цитирай
#31

@dimitar1234, не знам дали е добра идея да ресторваш приложения от ЛП на ММ. И аз не можах да подкарам нищо да записва разговори на ММ(i9505, CM13), но веднъж ми отговориха на пост в ХДА, че Auto Call Recorder (не мога да кажа точно коя е програмата, няколко са с подобно име) работел на CM13.

SM-G780G/DS
Цитирай
#32

Че то и без да резторвам чиста инсталация пак не тръгна на ММ, а че не върви на СМ13 знам. За мен рома е един и това е PhoeniX.
Цитирай
#33

Аз съм доволен от MM, телефона лети спрямо английския lollipop.
Цитирай
#34

И аз съм мно доволен но все пак това е beta версия

Samsung Galaxy s5 Android Lollipop 5.0
Цитирай
#35

Вече 6.0.1 с KNOX 0x0

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1253244
Цитирай
#36

Някой да ми каже как се флашва този зип без роот

When sun gone down i come from immortality


Цитирай
#37

Искам да попитам след като изгасих телефона и го пуснах като натиснах бутона за намаляне на звука и централния ми излезе меню odin mode и изписва че сваля нещо какво се сваля и как да го изключа ако не се изгаси само телефона е включен в зарядното.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#38

Нищо не се сваля, а това е режима, при който трябва да се свърже с Odin (на PC), ако си решил да сменяш ROM/флашваш kernel или го root-ваш, ако НЯМА да правиш нито едно от изброените и искаш да излезеш от този режим имаш 2 варианта:

1. Натискаш и задържаш за около 10 - 15 секунди бутона за включване/изключване.
2. Изваждаш и слагаш батерията обратно.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#39

Много благодаря не съм много на ти за това питам няма да слагам нищо просто исках да го пусна по начина по който да върна заводските настройки някой знае ли за SM-G900F ще има ли официално android 6.

Samsung Galaxy S10
Цитирай
#40

@zaekadj заводските настройки се връщат или от менюто на телефона или през Recovery режим (телефона трябва да е изключен преди това), при който се задържат:

бутона за усилване на звука (Vol+), Home бутона (централното копче) и Power (бутона за включване/изключване).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#41

Случисе нещо страно тела се рестартира и сега в панела за брзи настроки има само регулиране на осветлението като се опитам да добавя и другите неща ми излиса настроики спря щесъм блатодарен ако някой знае и каже как да го оправя

Samsung Galaxy s5 Android Lollipop 5.0
Цитирай
#42

Върни го до заводски настройки и пробвай пак.

 
Цитирай
#43

В Корея вече пуснаха официален 6.0.1. Скоро ще започне ъпдейта и в Европа.

http://www.androidcentral.com/samsung-ro...outh-korea
Цитирай
#44

Те са пуснали за L версията. За жалост за F още няма никой с 6.0

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#45

То май ще се умира от чакане... преди 6 месеца съм си взел актива хубаво телефонче на външен вид и камерата е на ниво особено през деня от батерията съм много доволен..ама до тук от като съм го взел е с 5.0 и до сега не съм видял и една актуализация.Предния ми телефон беше с wp 8.1 и за една година имаше поне 5-6 актуализации и беше от среден клас...това ми е първия самсунг ама както гледам май ще е и последния.

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай
#46

Защо са ти актуализации, когато всичко работи както трябва?

Андроид телефоните получават общо взето по една голяма актуализации, всяка година когато се смени андроид версията. През годината рядко получават актуализации, евентуално ако има бъгове или разни security пачове.
Цитирай
#47

На телефона пише че имам 2гб рам ама аз не съм останал с такова впечатление.Отварям fb+messenger и като реша да проверя нещо в браузера(стоковия) в повечето случаи ми се рестартира fb,а това на приятел с Z3 compact няма такова нещо дори още неща може да отвори.Батерията е много добра 4 часа екран си ги вадя с fb,messenger,брауз и малко игри,но винаги имам 30% дрейн от адроид ос и още нещо и ако това не е така ще е още по-добре.Това очаквах аз доста време да оправят и дано това стане с 6.0

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай
#48

Айде - http://www.sammobile.com/2016/03/26/sams...uth-korea/
Цитирай
#49

Браво, да видим при нас кога ще дойде!

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
#50

Мисля, че трябва да следим тука: http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900F/ . А не където колегата dfxos е дал линка Smile (за тези които са с F версията разбира се)

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)