Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update
#76

(2016-04-18, 15:49:04)badjo написа:  Идея си нямаш колко са промените.

Както съм написал там - говоря за визуалните такива.  За кое каква идея имам,  трудно може да определиш  ти
Цитирай
Аксесоари
#77

Как се държи телефона с 6.0? Има ли лаг, батерията държи ли повече?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#78

(2016-04-15, 21:26:20)userpmmpmm написа:  Няма български език, но има българска клавиатура, въврви плавно.За 5 мин. преглед за сега толкова мога да кажа.

Харесва ми това, че можеш да избираш кое да разрешиш на дадено приложение и като включиш екрана в първия момент е с ниска яркост и след това се увеличава.

на мен всичко ми е на БГ
Цитирай
#79

(2016-04-18, 15:54:31)tibuzdrev написа:  Има вариант ако не държиш на KNOX 0x0.

Не държа, отдавна е счупен.

HUAWEI P40 PRO
Цитирай
#80

И аз се интересувам как се руутва
Цитирай
#81

Аз пък мисля , че след Полша и Шри Ланка, ще го пуснат и за България 6.0.1

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
#82

Полща ли, че аз освен Шри Ланка друг не виждам.
Цитирай
#83

Така да кажа за информация, аз 4.4.2 не флашнах, обаче 6.0.1 го поставих на телефона (ШриЛанка) през ODIN.
Българския изчезна след wipe през TWRP ( cashe, dalvik, data, int. disk), но го добавих отново чрез More Locale 2!!!
Руутна се също без проблем: CF-Auto-Root-klte-kltexx-smg900f, обаче изтеглен от 4PDA-не знам дали е същата версия. BuzyBox-не тръгнаха старите версии и изтеглих от магазина първата (Stephen) тя зареди всичко както трябва!!!
Работи бързо, без проблемно засега-не виждам някакви разлики освен доста нови или променени системни приложения.
От мен толкова, на спечелилите Честито Smile

SHarp Aquos S2; Android 8.0.0 WW

Цитирай
#84

Полша беше преди 2 седмици. Иначе честито. И аз го чакам 6.0.1 да видя как ще върви. Ако не ми хареса, ще скачам та Галакси S7 edge

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
#85

Говорим за официален Полски в Sammobile няма
Цитирай
#86

Според мен има някакъв проблем за да го бавят толкова много новия софтуер. Пуснат е само в няколко страни. Явно му оправят бъговете.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
#87

Има само за Шри Ланка от 15.4.2016 и за Обединени Арабски Емирства (UAE) пуснат днеска (22.4.2016). Ако Ви се следи къде какво и как за масовите модели в БГ а именно F: ЦЪК

Всичко друго е спекулация и неофициални версии на 6.0.1 което се говори тука. (визирам модели SM-G900F)

SM-G900F : ЦЪК
SM-G900M: ЦЪК
SM-G900H: ЦЪК
SM-G900FD: ЦЪК
SM-G900A: ЦЪК
Глобално за всички модели SM-G900: ЦЪК

Ако там го няма, значи не е официален Smile

България GBL (Теленор) SM-G900F: ЦЪК
България BGL (Не операторски) SM-G900F: ЦЪК
България MTL (М-Тел) SM-G900F: ЦЪК
България VVT (Виваком) SM-G900F: ЦЪК

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#88

За Виваком  днес ми пуснаха някакво малко обновяване. Сега върви по бързо.

За да не го пускат масово  6.0.1 явно още не е до изпипан.  Всеки момент, ще пуснат новото което правят сега.

За SM-G900M
излезе от 2 седмици 6.0.1
http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G900M/

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
#89

Е браво то с това темпо както върви до 10 дена ще имаме и европейски ром.
Цитирай
#90

Браво на колегата @Eras3r пояснил е всичко къде и как да следите.Който бърза за 6.0 да слага бета версията,заради която е оторено и темата или да слага ромовете за Шри Ланка или ОАЕ ,други за SM-G900F няма.

@Вечния само си пише някакви работи сам и подлъгва колегите,че има и за Полша такъв ром...поне линк да даде,като твърди,че има.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#91

Здравейте,

Аз притежавам S5 neo. В различни сайтове има различна информация. Ще има ъпдейт до android 6, няма да има. Някой за е по-запознат?
Цитирай
#92

Никого не подлъгвам!!!  Първата 6.0.1 излезе преди месец за Южна Корея и след това пуснаха за Полша. Сега има за Шри Ланка и Обединените Арабски Емирства.  За да не го пускат за Европа, явно има още бъговете.  Днес пуснаха около 8 страни в това число и България Виваком с версия 5.0 и само една 6.0 1. Според мен,  е по -добре да се изчака новия ъпдейт . Хайде без злобни подмятания!  Wink

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
#93

Аз съм с този на Шри Ланка и досега бъгове не съм открил. Само батерията ми се струва да пада една идея по-бързо.
Цитирай
#94

По бързо и стабилно ли се държи от 5.0 -6.0.1?

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
#95

(2016-04-22, 18:57:36)Вечния написа:  Никого не подлъгвам!!!  Първата 6.0.1 излезе преди месец за Южна Корея и след това пуснаха за Полша. Сега има за Шри Ланка и Обединените Арабски Емирства.  За да не го пускат за Европа, явно има още бъговете.  Днес пуснаха около 8 страни в това число и България Виваком с версия 5.0 и само еидна 6.0 1. Според мен,  е по -добре да се изчака новия ъпдейт . Хайде без злобни подмятания!  Wink

Съгласен съм, но този в Коре е за другата S5 а не за нашите G900F.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
#96

За тези, които искат да си сложат български език на Шри Ланката, но не знаят как. Теглите от маркета MoreLangs https://play.google.com/store/apps/detai....setlocale 
Ако нямате руут права активирате режим разработчик и слагате отметка на USB debugging http://blog.sightidea.com/?p=165
И следвате стъпка 2 от този линк -> http://blog.sightidea.com/?p=219

При мен всичко си заработи. Поздрави! Smile

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#97

Има вече 6.0 за М-тел Smile

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай
#98

Юхуууууууууууууууу тегля!

М-Тел днеска 2 добри новини
1. 4G
2. Android 6.0.1

Smile

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#99

а някой тествал ли го е? Smile
Цитирай

Е какво да се тества. Свяляш и гледаш как е Smile Ако искаш да имаш 6.0.1 сваляш, ако не...стоиш на 5.0 Smile За сега съм на 60% от смъкването

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)