Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update

в 6.0.0 имаше много фючъри, който не работеха и уж са оправени в 6.0.1, в този които идва сега оправени ли са? Smile ето това да се тества.
По-добре работещ с 5, от колкото наработещ с 6 Smile
Цитирай
Аксесоари

Кога ще излезе по въздух??

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Аз моя го свалих OTA (по въздух както му викаш ти) (М-Тел)

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

(2016-04-25, 12:09:43)xdrm написа:  в 6.0.0 имаше много фючъри, който не работеха и уж са оправени в 6.0.1, в този които идва сега оправени ли са? Smile ето това да се тества.
По-добре работещ с 5, от колкото наработещ с 6 Smile

Кои са тези не работещите, че трябва да обновя на брат ми 5цата?

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай

Че то 6.0.0 не е имало никога за S5.

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

А има ли рут за официалният 6.0.1
Цитирай

Рут Колева - не мисля, ROOT - По може да има Smile

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

(2016-04-25, 14:32:21)Eras3r написа:  Аз моя го свалих OTA (по въздух както му викаш ти) (М-Тел)

При мен още не се вижда.

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай

Само на М-Тел има излязъл

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

6.0.1 най - после излезе за Европа. Мтел България беше една от първите за която излезе. Очаквам до седмица, да излезе за всички.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

Някой който го е свалил от sammobile може ли да го качи някъде ? Благодаря ви.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

А за даунгрейд от 6.0 до 5.0 примерно какво ми е нужно?

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай

Аз съм на м-тел, сега проверих и още нямам ъпдейт Sad
Цитирай

Koлега това,че сим картата в телефона ти е на мтел няма нищо общо с ъпдейта Smile

Споделете няколко мнения за мтелския ром,че днес го свалих и утре вечер мисля да го флашна Smile

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай

Ами на мен лично ми харесва , върви по мазно телефона , не ми харесва само новото " уж " подобрение на пестене на енергия , но като цяло ми харесва и ме дразни това че няма теми , ама ще го прежаля някак си !!!!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Samsung Galaxy S7 edge -- Black,Onyx --32GB + Samsung Gear 2 Neo !!!
Цитирай

А бихте ли обяснили какво значи това че като картата му е на м-тел няма нищо общо с ъпдейта? Нали ъпдейта е OTA от м-тел тогава защо е нужно флашване през odin?
Цитирай

Зависи от фирмуера на телефона, а не от оператора, от който е картата. У нас се продават 4 вида - на Мтел, Теленор(Глобул), Виваком и небрандиран. Изтегли си Samsung Phone Info и оттам ще разбереш кой вид имаш.
BGL - небрандиран,
GBL - Теленор,
MTL - М-тел,
VVT - Виваком.
Цитирай

Благодаря за отговора
Цитирай

Някой успял ли е да сложи ROOT
Цитирай

Не съм съгласен, че се продават 4 вида Smile Продават се много повече. Има случаи в които магазина от който си закупил телефона го е купил от незнай си къде на по ниска цена и после тука го продава. Разбира се телефона си е редовен, чисто нов, не е реплика, просто е вкаран от друга държава. Тогава ще трябва да чакаш ъпдейта за дадената държава от където е закупен. Имало е и има такива случаи на телефони от галакси сериите а и не само на тях тука в БГ. Мисля имаше такъв случей със закупен телефон от CityTel.

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

Ясно е, че има много повече варианти. Тези 4 са българските ромове.
Цитирай

Аз имам питане, майката е с този телефон и е на 4.4.2 мисля.

Обаче до колкото разбрах при автоматичен ъпдейт през телефона до 5.0 се омазвала системата и било желателно да се флашне наново.

Сега ако пусна ъпдейт през телефона ще го качи ли до 6.0.1 или ще мине през 5.0, ще се омаже и после ъпдейт до 6.0.1 ще омаже още повече или всичко ще е нормално, без проблеми?
Цитирай

(2016-04-26, 04:38:43)nikolov89 написа:  Koлега това,че сим картата в телефона ти е на мтел няма нищо общо с ъпдейта Smile

Споделете няколко мнения за мтелския ром,че днес го свалих и утре вечер мисля да го флашна Smile

Моят е купен от магазин на м-тел сега проверих и е BGL
Цитирай

(2016-04-26, 09:39:10)ddqnov написа:  Аз имам питане, майката е с този телефон и е на 4.4.2 мисля.

Обаче до колкото разбрах при автоматичен ъпдейт през телефона до 5.0 се омазвала системата и било желателно да се флашне наново.

Сега ако пусна ъпдейт през телефона ще го качи ли до 6.0.1 или ще мине през 5.0, ще се омаже и после ъпдейт до 6.0.1 ще омаже още повече или всичко ще е нормално, без проблеми?

Би трябвало да мине през 5.0 и после да надкачи на 6.0.1 Няма какво да се омазва. Ъпдейтвай смело. След всеки ъпдей е хубаво на правиш hard reset
4.4.2 -> 5.0 -> Hard Reset -> 6.0.1 -> Hard Reset -> Вече може да си го ползва Smile

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

Аз като съм с BGL - небрандиран кога да очаквам ъпдейта ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)