Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update

Здравейте колеги,да попитам за един модел а именно SM-G901F,модела е S5 Plus със Snapdragon 805,за момента съм заседнал на 5.0.2 и искам да ъпдейтна до 6-цата.Телефона е предназначен за Холандия t-mobile,и може би за това не го получавам.Чудя се ако изтегля за друг регион от sammobile и го флашна през один дали ще е проблем?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари

@vesoisthebest, мисля че няма да имаш проблеми, стига да флашваш за G901F.. Гледам, че има чист германски, може би е най-добре
http://www.sammobile.com/firmwares/downl...1CPE1_DBT/

Ако почакаш, предполагам скоро ще дойде ъпдейт и за теб така или иначе Smile
Цитирай

Преди малко дойде 850МБ и предполагам е 6.0 . Виваком
Цитирай

мдам...той е. само с триене на кеша и телефона върви доста добре до момента. не съм видял проблем до сега освен, че аутлука се оказа, но му намерих заместител в лицето на К9
Цитирай

(2016-06-16, 18:28:04)dobrinsi написа:  Дойде ъпдейта -23.32MB Smile

Ммм да и при мен дойде ...ся да видим изненадите?!


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Сутринта ми пристигна ъпдейта на виваком, но още не съм го изтеглял че цял ден ще съм в движение. Време беше.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Цитирай

Как мога да спра ъпдейта до 6 ?
Има ли начин някак да го изтрия и да премахна това досадно съобщение всеки ден.
Преди малко ми изписа, че е изтеглен вече и не искам да се самоинсталира.
Цитирай

Честит 6.0.1 на всички с csc DBT !


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

В момента съм със стоков ром 6.0.1 .Понеже съм с root на телефона и не ми дава да ъпдейтна има ли начин без флашване с Один на нов ром да премахна root-а и да си ъпдейтна за да си спестя всичките подробности по качване на ново на програми и т.н.
Цитирай

(2016-06-21, 08:48:54)bam написа:  Как мога да спра ъпдейта до 6 ?
Има ли начин някак да го изтрия и да премахна това досадно съобщение всеки ден.
Преди малко ми изписа, че е изтеглен вече и не искам да се самоинсталира.

за съжаление няма такъв начин да се махне досадното съобщение..
нека и някои от гурутата да каже но мисля че няма.
Цитирай

Момчета може ли някой да ми каже след ъпдейта до 6.0.1 каква е версията модема и бутлоудъра при MTL фирм?

Samsung S8+  - no root




Цитирай

Най - после излезе и за нас от Виваком обновяване до 6.0.1 честито.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

Да ви кажа, по мазно върви от преди. Доволен съм.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

Теленор какво се бави още кога да го очакваме?
Цитирай

Здравейте , тел ми е с 6.0.1 ( МТЕЛ ) флашнаг фо с один , когато излезе , вчера проверих за актуализация и ми дойде 244.10 МБ пуснах е да се свали , но когато дойде момента за инсталиране стига 30% и получавам съобщение " ГРЕШКА "  ,след като се вкючи телефона получавам съобщение че е неуспешно актуализирането на фърмуера и да посетя сервизен център на Самсунг, някой някаква идея защо става така , пробвах с smart switch , но програмата не открива този ъпдейт ? Ъпдейта, който ми идва е този


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

При мен лично въпросната актуализация се инсталира без проблем. Изтеглих я по въздуха и се инсталира за около 20 минути. Пише, че е подобрена стабилноста, но колко е подобрена времето ще покаже. На мен wi fi   ми точеше батерията дано след актуализацията вече не е така.
Цитирай

Здравейте,
От много време следя форума за да не задам повторно въпрос, но случвало ли се е на някой след ъпдейта да не се рефрешват почти всички програми, които имат нужда от нет в режим пестене на батерия? Става въпрос за Фейсбук, Джимейл, онлайн стрийминг радио и тн. За пример: Пускам си Нова ФМ и като си заключа телефона и спира. С Фейсбука е още по-зле: не иска да се рефрешва и след мои неколко кратни опити, а чак след включване и изключване на уайвая или мобилната връзка се обновява.

Извинявам се, ако задавам повторно този въпрос!

Опознай България за да я обикнеш!
Цитирай

Кой е андройда на теленор да го сваля
Цитирай

(2016-06-27, 22:15:44)dontspame написа:  Кой е андройда на теленор да го сваля

Bulgaria(GBL) от днес е наличен вече.
Цитирай

някой има ли наблюдения на теленорския как се държи или на някой друг който е добре ?
Цитирай

Току що го сложих, даже ресет още не съм правил впечатленията са че телефона върви по-бързо, да видим другите неща как са.
Цитирай

има ли логото на теленор като го включваш ?
Цитирай

Има лого на Теленор,но телефона върви много гладко,дори"мазно" тъкмо си мислех вече за 7-мицата,но след този хубав ъпдейт ще отложа за нова година.
Цитирай

Здравейте аз нямам ъпдейт още защо?? Виваком
Цитирай

Ами Виваком в случая няма нищо общо. Не зависи от него - просто се пуска поетапно.

Sent from my XT1580

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)