Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 update

SM-G870F

Samsung Galaxy S5 Active
Цитирай
Аксесоари

А някакъв отзвук за 2-я ъпдейт на мтел след 6-цата 244.10мб

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай

Здравейте някой да има представа дали за Samsung Galaxy S5 Neo ще има Андроид  6 и кога горе долу.
Цитирай

Много е бъгав както и първият

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

От три дни съм с BTU и за сега е много добре

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
Цитирай

защо ми дава грешки в архивите като свалям от саммобил андройд ? какво да правя ??
Цитирай

(2016-07-09, 21:57:56)мъро написа:  SM-G870F


Според тази статия всеки момент би трябвало да излезе >> http://www.lawyerherald.com/articles/322...elease.htm


[Изображение: f2675fc7c7b97cbf.PNG]

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

(2016-06-21, 08:48:54)bam написа:  Как мога да спра ъпдейта до 6 ?
Има ли начин някак да го изтрия и да премахна това досадно съобщение всеки ден.
Преди малко ми изписа, че е изтеглен вече и не искам да се самоинсталира.

Да има. Рутваш си телефона на лолипоп или кит кат и напомнянето за ъпдейти спира! Е поне при мен е така,даже и ръчно не можеш да го ъпдейтнеш освен с компютър или ако махнеш рутът. Друг начин няма!!!!
А относно маршмалоу дойде вече при всички оператори честито за с5 Wink
Цитирай

Дали пък няма друг начин?! Като например от диспечер на приложенията>системни приложения, там намираш Актуализация на софтуера и му даваш принудително спиране. Съобщението изчезва докато някой път не го рестартираш телефона и тогава пак се появява и пак повтаряш процедурата  Tummenupp

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Направо го деактивирай и си готов ! Тествано и работи ! Wink
Цитирай

Здравейте колеги днес си купих Galaxy S5 G900V мога ли да му сложа официален от G900f
Цитирай

Не може. Единственият вариант да го направиш като европейската версия е с къстъм ром, не с официален.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Забелязах нещо странно телефонът е нов и има роот достъп

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Цитирай

Да не е рециклиран (Refurbished)?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Как да разбера

Да рециклиран е
Цитирай

Ами значи няма от какво да се опасяваш след като вече имаш руут достъп. Флашвай къстъм ром копие на европейската версия от XDA Developers

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Колега,@ivan_vylka, дали случайно нямаш и решение за два проблема при новия ъпдейт маршмалоу 6.0.1?Проблемите са следните(поне при вивакомския стоков ром(VVT),значи след рут не може да се пусне заключване за реактивиране(Reactivacion lock) и другия е,че не може да се ползва пълноценно картата памет (SD Card).При другите устройства може да се форматира/слее с internal storage ,но при с5,6,7 тази функция липства.В ютуб имаше вариант но нещо не мога да го схвана,та ако го знаеш би ли обяснил малко как става или ако имаш някакво друго решение по въпроса моля сподели,защото ъпдейтнах и след това направих даунгред до последната 5.0 от оригиналния сайт,също и някой друг ако има решение да пише пуснал съм цяла тема. Bu Cool
Цитирай

Reactivation lock е защитна функция, която при руут става неактивна, понеже фактически телефона вече е незащитен. А за обединяването на външната с вътрешната памет, това се прави с инсталирани специални драйвъри на Windows компютър и специални команди през команден прозорец или по-лесно през компютър с Ubuntu операционна система. Но е доста сложно ако не си много на Ти с компютрите. Много дълго трябва да ти обяснявам.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Ами имам някакви да речем нормални познаниня,пробвай да ми обясниш може да се справя,ВАЖНО ми е,амм да за Reactivacion lock е верно,но на 5.0 си го включвам без проблем след рут,както и да е просто кажи с уин7 може ли да стане и каво трябва да се направи,гледам се пипа с команди "run" командния прозорец или нещо такова,но дали ще сработи на С5 както работи и на С7.Ако не ти се обяснява дай ми линк към някоя тема в нета където е обяснено.Най-човешки те моля помогни с този проблем,а да и още един бъг забелязах на някой(повечето програми) отчита рутът но на някой не го отчита като например Battery doctor на CM,който ползвам судоволствие.Дай едно рамо мъжко да знам да ъпдейтвам ли или да изчакам по-читава версия на маршмалоу с рут.един пример където гледах Цък и Цък. Big Grin Cool
Цитирай

Някой още да не си е получил ъпдейта??
Цитирай

Здравейте, преди 2 дни си взех s5 с версия v.5.0 и веднага тела ми свали 800 и нещо мб ъпдейт v.6 . Струва ли си да го инсталирам или да си стоя кротко със 5.0 ? Smile
Цитирай

Инсталирай го. Работи по-добре от 5-та

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;
Цитирай

(2016-07-15, 11:49:00)Superman777 написа:  Здравейте, преди 2 дни си взех s5 с версия v.5.0 и веднага тела ми свали 800 и нещо мб ъпдейт v.6 . Струва ли си да го инсталирам или да си стоя кротко със 5.0 ? Smile

Инсталирай го ще откриеш много плюсове,а ако искаш да се възползваш максимално от Internal memory,както и от СД Картата хвърли едно око на тази тема моя е и съм сигурен че тази опция ще ти хареса в marshmallow 6.0.1 или "локумът" Big Grin Cool Wink
Цитирай

не мога да разбера това някакъв бъг ли е на тая 6-ца като ресетнеш телефона и не си спрял реактивирането после и да пишеш паролата не те пуска
Цитирай

(2016-07-15, 18:58:25)dontspame написа:  не мога да разбера това някакъв бъг ли е на тая 6-ца като ресетнеш телефона и не си спрял реактивирането после и да пишеш паролата не те пуска

Ами виж сега това с реактивирането си е чист бъг за разлика от 5цата,но честно тази 6ца ми хареса.Не е болка за умиралка един Reactivacion Lock, просто го спри.Между другото и след рут нимойш го пусна,а на 5 ставаше.Е едно за сметка на друго,върви доста по-меко от 5,а и има куп други предимства.Ти решаваш. Wink Cool
Цитирай

там е проблема че ресетнах и не бях го спрял това реактивиране и ся не мога да се впиша ебахти бъгавата работа
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)