Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SD Карта за HUAWEI T1-701u
#1

SD Карта за HUAWEI T1-701u
Здравейте в описанието на таблета пише че подържа 16 GB SD карта Максимум
Цените на 16 -ките са като 32 ките
Питането ми е има ли смисъл да взвмам 32 или по голяма и ще я чете ли и ако да каква чат от нея ще е достъпна ако взема по голяма ?

Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Поддържа 32 Gb карта, аз съм с такава.
Реално налични са 27-28 там някъде, 64 Gb карта не успях да подкарам, ама и не съм се занимавал много много.
Цитирай
#3

(2016-02-28, 09:50:14)rkalenderski написа:  Поддържа 32 Gb карта, аз съм с такава.
Реално налични са 27-28 там някъде, 64 Gb карта не успях да подкарам, ама и не съм се занимавал много много.

Благодаря, ако може да ми напишеш марката и модела на micro SD кратата за да си взема същата. Като ходих да си търся в магазин и да пробвам ми обясниха че заради пробата не мога да разпечатват нови карти и да се оправям като мога :-)
Цитирай
#4

Adata е картата, за модела не съм 100% сигурен, но трябва да е
Micro SDHC 32GB UHS-I Class 10 + SD Adapter, Adata

Но мисля че няма чак такова значение модела.
Цитирай
#5

Искам да ви попитам, понеже се чудя какъв таблет да взема на малкия, имам въпрос към притежателите? Как седи въпроса с преместването на приложенията на СД картата при този таблет, примерно ме интересува могат ли да се инсталират игрите на картата или си заемат място от вътрешната памет? Четох, че при леново tab 2 a-30 сложиш ли карта с памет мята всичко автоматично там. Благодаря!
П.С. Как се справя с игрите таблета, че основно за това ще се ползва, лапето ми е на 6 години?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)