Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални актуализации за Huawei P8 Lite

Здравейте,
след като преминах на B190 при мен се появи един проблем, за който до момента не съм чел. А той е следният - силата на звука се намалява сама. Като пример - слагам да звъни максимално силно. След малко, примерно 5-10 мин. ако пробвам на колко е силата на звука, се оказва, че тя е намалена до минимум. Това се случва и без и със слушалки. Не знам на какво се дължи, но до сега не съм имал този проблем. Иначе самоувеличаването, което е като опция, когато телефона е в джоба, си работи.
Някой дали се е сблъсквал с подобен проблем?
Явно е някаква промяна при тази версия B190 и се надявам да се изчисти, когато има актуализация.
Цитирай
Аксесоари

Виж дали не е след обаждане по фейсбукския месанджер. При мен все след разговор през това приложение се налага да увеличавам силата на звука централно, и на двата телефона P8 lite - единия е със В171 а другия със В190

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай

(2016-03-24, 20:11:07)stefanvalja написа:  Виж дали не е след обаждане по фейсбукския месанджер. При мен все след разговор през това приложение се налага да увеличавам силата на звука централно, и на двата телефона P8 lite - единия е със В171 а другия със В190

Здравей,
не използвам тази услуга, но тествах и не повлия на намаляването! Днес забелязвам, че не го е правило. Единственото нещо, което правя преди за заключа телефона е, че винаги давам да се оптимизира. Има го като опция и изчиства всички приложения. Сега ще тествам и дали ще го прави ако не го оптимизирам!
Цитирай

Здрасти хора Smile Днес мисля да го взема този телефон, та да ви питам, като го купя сега с коя версия ще бъде (в170, в190) и в крайна сметка с коя е най-добре да бъде в момента? Аз не съм правил до сега такива "хакерски неща" :-D и ще ми е тъмна индия но мисля че е най-добре сега докато е нов да го ъпгрейдна, колкото успея за да не ми се налага после да правя бекъпи, щото сега няма какво да губя?! Вие ще кажете прав ли съм Smile А дали ще успея сам с тия надстройки без да го погубя е друг въпрос Smile
Цитирай

Зависи с коя версия си, избираш според това по-високата и си ъпгрейдваш по инструкциите. Ако си на B170 ъпваш до B190, от там чакаме на B200 или по-нагоре, та после към MM 6.0.
Цитирай

Ок мерси за бързия отговор Smile Значи като го взема веднага ще проверя дали има възможност за надстройка и ако има почвам да чета и да действам Smile
Цитирай

(2016-02-20, 19:52:53)freakjr написа:  Аз съм със B524 и нямам за вътрешен ъпдейт какво трябва да направя ?
И после за кой регион е добре да сложа.Коя версия?

Как се държи В524? Има ли смисъл да го слагам? Четох в руските форуми,но не знам дали става за нас/България/? Искам да имам 6.0, а не ми се чака официален ъпгрейд.

The Truth is out there.
Цитирай

Б524 се държи добре, най вече батерията е доста по- добре. Ползвам го от около два месеца и няма бъгове, само дето опцията за свързване със сматр тв, работи веднъж на 100 пъти. Но мисля, че е защото е бета а не официална версия. Дано се оправи. Поздрави на всички ”хуавейци” и на МОДЕРАТОРИТЕ!!! :-)

Какво стана с публикацията на колегата за ъпдейта? Не е ли истина, та го изтрихте?
Цитирай

(2016-03-30, 12:25:15)emilkolev85 написа:  Какво стана с публикацията на колегата за ъпдейта? Не е ли истина, та го изтрихте?

Тази тема е за Официални актуализации на P8 Lite.

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай

Какво значи официална актуализация? Не трябва ли да я получим въздушно и ние?

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

Във Франция са пуснали B194.
Цитирай

Колеги вчера си купих този телефон и да питам като съм с В170, какво трябва да направя сега? По-добре ли е с В190, него ли да слагам? И от къде да го сваля? Smile
Цитирай

1-я пост от тази тема...

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай
Video 

(2016-03-30, 18:03:26)decho_70 написа:  Днес в Фейса излезе това съобщение ама доколкото виждам касае по големия брат Р8.
Дано и ние да сме скоро.

А ако го изтеглим и се опитаме да го инсталираме на P8 lite, какво ще стане-беля или нищо Dodgy
Цитирай

Както казват братушките, ще стане кирпич Big Grin Как изобщо ви хрумват подобни мисли не ми е ясно
Цитирай

И друго да попитам, аз сега не мога да разбера моя P8 lite Dual sim ли е или Single? Щото има два слота, в долния съм сложил сим картата а в горния не може да се сложи сим а само микро сд, което какво ще рече: с една карта ли е или с две...

(2016-04-01, 06:42:29)sokkoban написа:  Както казват братушките, ще стане кирпич  Big Grin Как изобщо ви хрумват подобни мисли не ми е ясно

Много ли глупав ми беше въпроса Huh
Цитирай

Ето и ОТА ъпдейта до B194
Цитирай

Това по същия начин ли се ъпдейтва както до В 190 Angel
Цитирай

Можеш да сложиш и две сим, едната микро другата нано.
Цитирай

не те разбрах ама няма значение
Цитирай

Има два слота. В единия се слага микро сим (изрязана), а в другия микро sd направо в слота или nano sim (почти само чипа) настрани (има място).

п.п.: Май не е мястото на такива въпроси в тема с ъпдейти, ако не ти е ясно драсни ЛС.
Цитирай

(2016-04-01, 06:58:12)sokkoban написа:  Ето и ОТА ъпдейта до B194


Хора вижте какво вика човека, махнете ги тия слотове сега Big Grin  Sokkoban, тоя ъпдейт за single или за dual sim е? И дали е официален, и.. дали може от някъде да се види какви са промените? Иначе направо си го дръпнах аз. Ако може georgian нека го вмъква направо в първия пост Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай

The changelog for b194 :

This update fixes a calendar issue and improves voice quality during calls. We invite you to update voting device for improved user experience

* Improving the quality of voice

Fixed the problem the first week of 2016 calendar

Improving the security and stability of the system with the latest patches


Note: Make sure your phone is not ROOTED before the update

Huawei P Smart
Цитирай

(2016-04-01, 12:22:45)Lenux написа:  Хора вижте какво вика човека, махнете ги тия слотове сега Big Grin  Sokkoban, тоя ъпдейт за single или за dual sim е? И дали е официален, и.. дали може от някъде да се види какви са промените? Иначе направо си го дръпнах аз. Ако може georgian нека го вмъква направо в първия пост Smile

Инсталира се върху B190
Иначе да припомня в случай че сте забравили, как се определят версиите на софтуера, дали са едносимови, или двусимови
Тези, които завършват на нечетно число - пример B171 са едносимови
Тези, които завършват на четно число - пример B170 са двусимови
Цитирай

Май няма толкова голям смисъл да се ъпдейтва към B194, кажи речи нищо съществено няма да се промени, поне при мен. За пръв път и чувам за бъг по време на разговор.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)