Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални актуализации за Huawei P8 Lite

Благодаря за инфото sokkoban и beatfan. Иначе нещо и на мен ми се губи файдата да го инсталвам след инфото за changelog-а /:

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
Аксесоари

Питам модераторите а и всички колеги, които са компетентни по темата... Значи аз като съм с андроид 6 бета-Б524, нямам нужда от тези ъпдейти. Значи аз единствено мога даа чакам официалният ъпдейт на 6-цата?!

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

Аз съм със B190 и при опит за инсталация ми казва че провален.Дали самият фаил не е развале нещо ?

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

(2016-04-01, 06:58:12)sokkoban написа:  Ето и ОТА ъпдейта до B194

Еее никой не иска да каже как трябва да се исталира това  нещо, то не че е кой знае какво ама нали за спортната злоба...
Цитирай

Правиш папка dload слагаш ъпдейта в нея даваш локален ъпдейт и чакаш всичко само си става

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

(2016-04-01, 21:26:35)freakjr написа:  Аз съм със B190 и при опит за инсталация ми казва че провален.Дали самият фаил не е развале нещо ?
Извинявам се за грешката, но трябва да се инсталира върху B188
Цитирай

(2016-04-02, 13:04:01)freakjr написа:  Правиш папка dload слагаш ъпдейта в нея даваш локален ъпдейт и чакаш всичко само си става

Там е работата че не ми дава да копирам нищо в тая папка от разархивирания ъпдит и сега не знам целия разархивиран ъпдеит ли да сложа в нея или само определен (определени) фаилове ли?
Цитирай

Нищо не се разархивира оставш си го зип.Ами опитай тогава да сложиш нещата на SD картат.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

(2016-04-02, 13:43:30)sokkoban написа:  Извинявам се за грешката, но трябва да се инсталира върху B188

Може би заради това да не става, щото и аз съм с B190...
Цитирай

(2016-04-02, 15:13:53)emilkolev85 написа:  Никой ли не знае така ли е или не?!


Чакаш 6.0 final.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай

Здравейте. С в170 съм и свалих в190 и в паметта на телефона и в карта памет (само 2гб). Но не иска да тръгне... Sad Актуализатора не го намира а с бутоните ми изписва грешка и рестартира. Разархивирах го във вътрешната памет. Как да действам?
Цитирай

Колега, защо се занимаваш с андроид 5?! Инсталирай си директно андроид 6 бета и си свиркай! Аз така направих, веднага след като излезе. От б170 на б524.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

От къде да го сваля него? (В524)

Мерси колега, ще пробвам пак. Но в началото пишеше че се разархивира..
Цитирай

(2016-04-02, 22:57:06)WARrior13 написа:  От къде да го сваля него? (В524)

Мерси колега, ще пробвам пак. Но в началото пишеше че се разархивира..

Качете В 524 някъде,за да може да се тегли.

The Truth is out there.
Цитирай

Android 6.0 EMUI 4.0 B524
Цитирай

(2016-04-03, 10:05:14)sokkoban написа:  Android 6.0 EMUI 4.0 B524

Забравих да попитам...Да се разархивира ли или като в обяснението от първия пост?

(2016-04-03, 10:05:14)sokkoban написа:  Android 6.0 EMUI 4.0 B524

Забравих да попитам...Да се разархивира ли или като в обяснението от първия пост?
P.S. Аз съм с В190. Трябва ли да връщам до 170,за да сложа после 188 и след това 194?

The Truth is out there.
Цитирай

Не се разархивира. Слага се директно в папка dload. Иначе със B190 няма да стане. Трябва да се сложи върху B188
Цитирай

zdr. izvinyavam se za maymunicata mi, no se nalaga... imam vtori p8 lite i ot b170 mu instalirah b524, no razarhivirah faila update.zip i sega telefona e blokiral .... sveti samo logoto na huawei i nishto drugo, kak mojem da go opravim??? nqmam kirilica na laptopa i zatova pisha na maimunica...

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

Аз пробвах и с и без разархивиране и нищо не става. Sad Дава ми грешка с трите копчета а актуализатора не намира нищо...
Цитирай

Мога ли да сложа В 188 направо или трябва даунгрейд? Защото съм с В 190. Какъв е начина?

The Truth is out there.
Цитирай

(2016-04-04, 09:16:24)WARrior13 написа:  Аз пробвах и с и без разархивиране и нищо не става. Sad Дава ми грешка с трите копчета а актуализатора не намира нищо...

Какво пробва и върху коя версия? Нищо не се разбира от така зададения въпрос!
Аз лично спирам да отговарям на така зададени въпроси без конкретика, защото нямам кристално кълбо!

(2016-04-04, 09:58:47)Krisign написа:  Мога ли да сложа В 188 направо или трябва даунгрейд? Защото съм с В 190. Какъв е начина?

Ако не можеш да слезеш на 188 от 190 по метода на трите бутона, тогава трябва отключен бутлоудър и наливане на софтуер чрез fastboot
Цитирай

В предишните ми постове написах за какво става въпрос и сега не съм се усетил, че не уточнявам.
Говоря за в170 към в190 по дадените в първия пост указания - не става...
Цитирай

Останах с впечатлението, че разполагаш само със свободно място около 2GB. Ако това е така, то се откажи от инсталирането на B190, прекалено е малко.
Ако имаш свободно място и си със 170. След като свалиш файла, който е архив, трябва да го разархивираш и вътре в него ще откриеш папка dload, в която пък се намира файл UPDATE.APP, точно тази папка ти трябва копирана с файла вътре на СД картата или вътрешната памет. Добре е да се направи и фабричен ресет, ако все пак не иска да се инсталира.Препоръчвам манипулациите да ги извършваш на компютър.
Успех!

(2016-04-04, 02:40:40)emilkolev85 написа:  zdr. izvinyavam se za maymunicata mi, no se nalaga... imam vtori p8 lite i ot b170 mu instalirah b524, no razarhivirah faila update.zip i sega telefona e blokiral .... sveti samo logoto na huawei  i nishto drugo, kak mojem da go opravim??? nqmam kirilica na laptopa i zatova pisha na maimunica...

Пиша тук, защото съм сигурен, че и други ще направят тази грешка. Бетата на 6.0 се инсталира само и единствено върху 188!
Опитай да стигнеш до фирменото рекавъри с комбинацията от бутони VolUp+Power
Правиш factory reset и ако не се оправи, пишеш пак.
Цитирай

Вече напраавих ресет, но пак си е така. Няма оправяне! След това опитах да кача б188, б524, та дори и б170, но нестава. Можех да го унбрикна, но за целта телефона трябва да е с отключен боотлоадер, но тъй като моят не е и не става. Лаптопа ми изобщо не го засича даже. А имам друг п8 лите, още като го свържа и веднага го засича!

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай

Опциите за ресет са две, пробвай ги и двете
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)