Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални актуализации за Huawei P8 Lite

И нищо освен корекции естественно...

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Съмнявам се повече да има други ъпдейти освен тези корекции,гоогъл защити и тем подобни.Друга версия на андроид няма да пуснат за телефона.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Като гледам колко по куци телефони от 2016г и 2017г има, които ще получат Oreo ме хваща яд.
Без никакви проблеми хардуера на p8 lite, ще понесе Oreo, че и следваща версия
Цитирай

Номера е ясен да растат продажбите на новите модели на Huawei
Цитирай

''Архитектурата на хардуера в P8 lite не може да работи с новите версии на андройд.'' Някъде го бях чел това като оправдание, но сега не мога да намеря статията.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

Ъм защо с DNS и firmware finder не успях да инсталирам ОТА B614 след като съм с ОТА B612 ??? не ми се тегли цял ром за един секюрити пач... рестартира взе да проверява файла и изписа software install failed!

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И при мен го направи...виж че се дублират файловете.избираш този с по малкия размер..при мен се получи

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

162mb.е размера ако не се лъжа

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да с по -малкия файл се получи 80мб беше програмата ги показва двойно.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Нова актуализация под номер B616 в firmware finder
changelog:

Тази актуализация оптимизира функцията за повикване и показването на потребителския интерфейс на някои интерфейси.
[Оптимизации]
Оптимизира функцията за повикване.
Оптимизира показването на текста в потребителския интерфейс на някои интерфейси.
Интегрира корекциите за сигурност на Google за подобрена сигурност на системата.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Вече съм с нея. Добра новина е, когато има нещо ново. Ако някой забележи промяна в интерфейса и разбере какво е оптимизирано във функцията за повикване, да се похвали. Аз не забелязвам нищо ново, с изключение на ъпдейта за сигурност, който вече е актуален към 5-ти декември.
Цитирай

Ще го сложа може би утре ,имаше слухове ,че това ще е голям ъпдейт ,но явно не е съществено щом не се забелязват промените. Иначе също се говорише ,че това може би ще е последен ъпдейт за модела . Така че другия месец ще проличи дали е така.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не се знае дали това е въпросния последен ъпдейт. Мисля, че последен ще е следващия. Този ми се струва прекалено постен за това, което очакваме.
Цитирай

Пичове, някакви инструкции как става номера с firmware finder, колкото и да се мъча все не става.
Цитирай

(2017-12-16, 11:24:27)Slackwere12 написа:  Пичове, някакви инструкции как става номера с firmware finder, колкото и да се мъча все не става.
В самото приложение има и видео и текстови унструкции. когато го отвориш натисни на 3-те черти(менюто) горе в ляво на екрана и там ще видиш Instructions

След ъпдейта иконата за заключване на екрана не работи и е премахната . Вадеше се с icon changer free ,но вече и там не се появява което е тъпо, че са я махнали ..
Цитирай

Наблюдателен си, но тя е премахната отдавна. Аз съм я изкарал със същото приложение. Вижда се, обаче не работи. При опит за заключване на екрана излиза меню "изпълняване на действието чрез..."
Цитирай

(2017-12-16, 23:35:00)HERUS написа:  Наблюдателен си, но тя е премахната отдавна. Аз съм я изкарал със същото приложение. Вижда се, обаче не работи. При опит за заключване на екрана излиза меню "изпълняване на действието чрез..."
Да така пише няма с какво да се изпълни процеса и тя работеше до версия B614 .....но от B616 не функционира т.е премахнали са я и я няма също в приложението вече . Иначе аз изобщо не виждам какви промени други са правили по интерфейса ,текстури и функцията за обаждането всичко си е по старому..

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Аз използвам lock от маркета за заключване на екрана нямам проблеми, работи си безотказно. [Изображение: 4d87ea7ea5d09442412bd83448d0d4c4.jpg]

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай
Big Grin 

ALE-L21C432B618 FullOta 2017.12.21

В момента се инсталира. Не знам какво е новото, телефона го имам от вчера  Big Grin.
Цитирай

Само за 1симовия вариант нещо се губи ъпдейта....


Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

ченджлога е същия като на B616 така че едва ли е нещо ново а по скоро дублиращ ъпдейт като го качиш постни снимка да видим информация секюрити пач и build date

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

[Изображение: Screenshot_2017-12-21-20-24-15EpH6XkN2l1...881002.png]
Цитирай

Пипнато е нещо ,но реално нищо няма щом чендж лога е същият и секюрити пача няма смисъл да го слагам и ще остана на B616 до следващ ъпдейт (ако има)

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Единственото ново неща като функция което виждам в телефона е в актуализация добавена е опция (актуализация през нощта) между 2-4 сам да си инсталира актуализацията впрочем този B618 има 2 ОТА файла по малък и по голям ,но с нито единия не можа да тръгне инсталацията ....

П.п вече има B617 -едносимовата . Като за тази версия промените са други спрямо двусимовия. В тази версия е интегриран секюрити пач на гугъл и е оптимизирана съвместимоста с huawei wear . Нищо съществено отново.
Цитирай

ALE-L21C432B617 FULLOTA 2017.12.26
Цитирай

За много години! Живи и здрави колеги! B620 се появи! [Изображение: 580bf623766195e9beea55d6e8fa08b2.jpg]

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай

След тази актуализация не ми включва wifi-то?

XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO 6/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)