Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony XPERIA X, X Performance и XA
#26

Камерата май няма да е нова. Ако имаш предвид новия сензор (IMX318 1/2.4", 1.12μm), то се предполага, че той ще се използва за Z6.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
Аксесоари
#27

820 в средния клас? Струва ми се твърде хубаво, за да е истина. Да му видим ценоразписа пък тогава ще видим.
И да, @xn3k ,наистина и у мен възниква въпроса: Какво по дяволите ще сложат у Z6? Confused
Цитирай
#28

Просто имам бяло петно.... :Smile
Възможно е и това да е било, но не съм сигурен.. :Smile
Сега се сетих, че дисплея на премиум  версията вероятно ще е по-голям от на стандартната версия(5. 2") и по-малък от на Z5....Говори се за 5.3 или 5.4", но знаете, че на етап "слухове" се появяват и доста неща, които нямат нищо с реалността... Smile
Цитирай
#29

Няма да бързам да се радвам на 3 gb рам в средния сегмент докато не излязат цени :-D
Цитирай
#30

С тея Сонита, Галакси S7 ми омекна вече, па макар ти топ енд премиум...Влюбих се!
Но мисля цените, ще си ударят 1000 за Х, и 800 за ХА... Което ще ги обезмисли, макар и много приятни на визия.
Цитирай
#31

Тъпото е, че чак юни ще се на пазара  Sad
Цитирай
#32

800 лв за ХА би било доста неконкурентно, като се има предвид, че тазгодишния А5 се продава по-евтино, а е с по-висока резолюция на екрана и с по-голяма батерия. Около 700 лв според мен би била максималната разумна цена без договор.
Цитирай
#33

(2016-02-22, 12:45:24)NiOOH написа:  800 лв за ХА би било доста неконкурентно, като се има предвид, че тазгодишния А5 се продава по-евтино, а е с по-висока резолюция на екрана и с по-голяма батерия. Около 700 лв според мен би била максималната разумна цена без договор.

И Z5 ще струва толкова до тогава!
Цитирай
#34

Към края на тая година ще ми е още по-трудно да си взема тел....май накрая ако ми харесат всички ще гледам цената или ще взема миналогодишен флагман. Smile))) А как са редувани по функционалност тия Сонита? Първия е X Pref. X и XA? Smile)

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#35

Кефи ме как избухнаха Сони без много шум представиха по мое мнение най - красивите телефони . Евала ....
За съжаление като фен на марката винаги са ми идвали скъпи и карам на Китайци  Smile

Huawei Mate 10 Pro Titanium grey 
Цитирай
#36

(2016-02-22, 14:39:35)disrespectful написа:  А как са редувани по функционалност тия Сонита? Първия е X Pref. X и XA? Smile)

Точно така.
Първите два ще имат метална рамка и гръб, а третия е изцяло пластмасов. Чудех се откъде минава сигнала за антената и накрая видях, че рамката отдолу е самостоятелна и отделна. По този начин се избягва слагането на лентички по гърба. Smile

[Изображение: 5abdd6c54fca0e09.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#37

А и 3-те модела ли ще са с по 5 инча, че с такова впечатление останах от сайтовете, в които четох за телефоните ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#38

Току що изгледах тяхното представяне. Останах приятно изненадан - говориха единствено за себе си, стремейки да предложат възможно наистина добри неща (каквото всъщност предлагат) без да използват излишни клишета, казано с покритие и въз основа на предните години. Този подвижен авто-фокус е интересен, нещо ще са мръднали по камерата, както и контрастност са добавили (което мисля, че поне при старите модели само софтуера куца от към камера, което може да го променят с някой ъпдейт) и наистина - тази Xperia XA е страшно красива. Малее, какъв телефон само :X :O Експериа Z3 без рамки, от 2016г малее :O Влюбих се!
https://www.youtube.com/watch?v=SfanhdTOlvA ето и някакво уж ревю
Цитирай
#39

Наистина без странични рамки ама отгоре и отдолу... Леле-мале! Две ливади място и една гора 15 хектара... Като сложиш и софт бутоните... И се получава нещо много странно! Поне за мен. С изключен екран не се забелязва чак толкова, но когато светне...

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#40

Че то и Ноут и А7 мязат на дъски за рязане, но хората си ги купуват ..
Цитирай
#41

С тези рамки се побъркахте. На снимки изглеждат много по-големи отколкото са, защото телефоните са правоъгълни. Същите глупости се изприказваха и за Z5. Ето една снимка на двата телефона един до друг, на която съм изрязал рамките на Z5 и съм ги нанесъл върху рамките на S6. Долната няма никаква разлика, а при горната е не повече от милиметър. Това ли са ви огромните рамки? Значи при S6 са малки, а при Z5 са 15 хектара?!?!  Facepalm1

[Изображение: 04628daffa193f71.jpg]

@Rad0slaw: Да, и трите са с 5 инчови дисплеи.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#42

Според мен софт-бутоните са единственото дразнещо, рамките са ми ОК. Не знам защо някой фирми решиха да ги плеснат на екрана, след като има предостатъчно място на рамката отдолу. Това за мен е глупаво, нито ще им развали дизайна, нито нищо...
Цитирай
#43

За мен това е почти перфектния телефон. Ако наистина се води от средния клас и е нещо от рода на 700лв и китайци трудно ще го борят. Има златен цвят, какъвто искам да е следващия ми телефон, отогре и отдолу наистина изглежда малко по-голямо разтоянието, но ако е приемлива цената бих преглътнал това и софтуера им. Страхотен !

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#44

Чакам да видя от източник, но се говори за ХА - 299€, Х - 599€.
Ако е така, мамма мия, мисля не си струва...
Цитирай
#45

Е супер, кво, по-евтиния няма и 600. Вече sd820 си е друга класа. Само ми се искаше да е поне 5,2 инча, че и с тези бутони е още по-малък екрана.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#46

Колега, аз цена за Х пърформънс не съм написал.... това са за обикновените, без 820....
Цитирай
#47

Не знам.. какъв клас са тези телефони, но със сигурност не са среден.. 700лв среден клас?!?..
Xperia XA където по-назад в темата има видео е супер грозен.. Ок странични рамки няма, но от долу и горе са се уляли.. и като включиш в тая картинка софт бутоните с черната лента и става манджа с гроздеSmile
Ще доживеем ли да видим дизайн като на xperia z3 без софт бутони и черни грозни лентиSad
Цитирай
#48

Тебе пък кой те излъга, че Z3 няма бутони :-D То ако няма, аз с к'во ще го управлявам.. И втори бутоните също са черни! И на z3 има уж голямо разстояние, но на всеки му отърва да пише к'вото си иска.. И тоя ще ви хареса като го видите, пак ще си говорим..
На мен ми хареса андроид 6 как изглежда
Цитирай
#49

Всеки си има вкус и мнениеSmileАз си казвам моето.
Къде съм написал, че z3,няма бутони?(написал съм за софт бутоните).
Просто искам черно Сони със стъкло, малки рамки и най-найй.. вече без софт бутони.
Цитирай
#50

А аз се надявам никога повече да не виждам Sony със сензорни (хардуерни) бутони под дисплея... ненавиждам ги.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)