Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

NITRO X SPARK V.3.0 VISION оптимизация на системата
#1

NITRO X SPARK с моите настройки за висока производителност в игри ,бърза многозадачност и много щадяща батерия за MEIZU M2 NOTE 

NITRO X SPARK V.3.0 VISION 
Нов мод който се слага в андроид 5.1 без рековери.
Ускорява софтуера и го прави плавен.
Има адски много фини настройки за постигане на вашата цел.
Режими:
1. Икономичен режим
2. Балансиран режим
3. Производителен режим
4. Игри режим

Инсталация:
задължително качвате и инсталирате Busybox и Терминал емулатор ,чрез гугъл плей на телефона си.
Като отворите Busybox ще натиснете на Install.

Качвате архива от линка: http://dox.bg/files/dw?a=b246bde423   .


Разопаковате го във вътрешната памет на телефона си и ще ви се появи папка Nitro
В терминала пишете
su(enter)
cd storage/emulated/0/nitro(enter)
sh 1.sh(enter)
Когато се инсталира,ръчно рестартирате телефона.
След като стартира,отново пускате терминала и пишете:
su(enter)
menu(enter)
Ще се появи меню за фина настройка на вашият телефон.
В архива от линка по-горе,ще намерите моите снимки на екрана. Правите всичко както е там и 
рестартирате телефона,и готово.
Как се променят настройки в Нитро:
Имате цифри и букви. В полето за избор пишете цифрата или буквата на под менюто което ще отворите. Като се отвори под менюто пак има цифри и букви с които избирате вашата настройка.

Ползата за мен при тези настройки е:
Батерията държи мнооооооооооого повече: За времето от 23:30 до 10:30 падна от 100 на 99проц
без мода щеше да е поне на 97проц. При работа с телефона и 1 час разговор падна на 92 процента(четох книга 30 мин и пуснах ви-фи за още толкова и 1 час разговор) преди щеше да е на 87 процента поне.
Игрите не насичат и се играят плавно. Тествах Subway surfers ,Minion Rush,Asphalt.
За мен ползата от Нитро е огромна,а и на вас мисля,че ще ви хареса.
Ако не ви хареса мода,има опция да го деинсталирате.

Ето и снимките на екрана по които да настроите вашият телефон:

                   

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз го тествам и утре ще дам оценка

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай
#3

Имам проблем с въвеждането на цифри за смяната на настройки в емулатора.
Цитирай
#4

(2016-02-23, 15:37:38)iminkovski написа:  Имам проблем с въвеждането на цифри за смяната на настройки в емулатора.
Опиши проблема.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#5

Спазвам инструкциите стъпка по стъпка.Стигам до промяна на фините настройки на Nitro и като натисна цифра за влизане в настройката тя не се изписва и немога да въведя нищо като знак.
Цитирай
#6

(2016-02-24, 01:31:04)iminkovski написа:  Спазвам инструкциите стъпка по стъпка.Стигам до промяна на фините настройки на Nitro и като натисна цифра за влизане в настройката тя не се изписва и немога да въведя нищо като знак.

Пробвай с друга клавиатура. Аз съм с Swiftkey и всичко е на 6.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#7

Пробвах с други клавиатури,друг емулатор но проблема си остана.Ще продължавам да пробвам.
Цитирай
#8

(2016-02-24, 11:26:38)iminkovski написа:  Пробвах с други клавиатури,друг емулатор но проблема си остана.Ще продължавам да пробвам.

Рестартира ли телефона?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#9

Рестартирах го както е написано.Дали може да е от рут правата?
Цитирай
#10

(2016-02-24, 15:35:17)iminkovski написа:  Рестартирах го както е написано.Дали може да е от рут правата?

Ако си получил рут в терминала и си инсталирал мод,то рута не е проблем.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#11

Ок.Успях.Само с включена ПРЕДИКАЦИЯ на клавиатурата ме пуска да въвеждам символи. В момента тествам и ще дам мнение.
Цитирай
#12

(2016-02-26, 11:49:04)iminkovski написа:  Ок.Успях.Само с включена ПРЕДИКАЦИЯ на клавиатурата ме пуска да въвеждам символи. В момента тествам и ще дам мнение
Ще ти хареса. При мен е все по-добре.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#13

Изпитвам проблем с hyper cola.При опит за стартиране с su -c hyper ми изписва че е грешна командата.
Цитирай
#14

Направих всичко както е описано и за сега всичко е шест, но ме интересува от главното меню номер 17(battery calibration) и номер 19(GP FIX BATTERY DRAIN (temp)... за какво точно служат тези настройки и опасно ли е ако човъркаме в тях?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)