Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Надежден ли е новия CM13 - android 6 - Marshmallow
#26

Благодаря за отговора, когато стартирах тази опция всичко заспа и телефона стана напълно функционален, за което ти благодаря много Smile. Ако видя някакви бъгове ще пиша. Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

Да попитам хората които са с този ром. И при вас ли липсва стандартното приложение за камера и галерия. Много гадно с тези гугълските.
Цитирай
#28

Да, и аз не съм доволен от камерата на този ром. Инсталирах го на телефона на жената и сега за нищо не става... Моя от подписа снима много по добре.
Пробвах да и качвам какви ли не камери от маркета, нищо читаво не намерих. Някой ако има предложения Smile

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер
Цитирай
#29

За мен единствения що годе добър варянт е snap camera hdr от магазина. Иначе наистина това с камерата при цианото е доста тъпо. Иначе като цяло съм доволен от рома.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Цитирай
#30

А дали можем да си подреждаме приложенията в менюто, както си искаме? При CM12 не можеше, а с Nova launcher искаше пари, за да може да се ползва тази опция. Също така може ли процентите на батерията да се виждат постоянно, както е на Android 4.3 Jelly Bean?
Цитирай
#31

Колеги, с камерата ясно че дори и със препоръчаната от колегата не се стига качеството на снимките с оригиналното приложение но сега има друг проблем.
Жената се оплака че от време на време докато ползва телефона и той си бие сам рестарта : ( дал съм и задача да ми каже дали е обвързано с конкретно приложение или е тотално рандъм рестартирането. Ако някой има идеи Smile ще се радвам да ги сподели
Поздрави!

Samsung Galaxy S3 I9305 Titanium Gray old and faithful - Samsung J5 2016 служебен - Xiaomi Redmi Note 4X - > Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Black служебен звер
Цитирай
#32

(2016-08-06, 08:26:22)MupoMD написа:  Колеги, с камерата ясно че дори и със препоръчаната от колегата не се стига качеството на снимките  с оригиналното приложение но сега има друг проблем.
Жената се оплака  че от време на време докато ползва телефона и той си бие сам рестарта : ( дал съм и задача да ми каже дали е обвързано с конкретно приложение или е тотално рандъм рестартирането. Ако някой има идеи Smile ще се радвам да ги сподели
Поздрави!

Точно заради тези рестартирания махнах мода. Според мен произволно си ги правеше и беше супер дразнещо (поне не искаше да се въвежда пин кода). Ставаха след като затворя приложение и трябваше началния екран да остане. За сега от оригиналния Android по-добро няма.


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай
#33

Момчета някои пази ли последния snapshot на CM13 за Galaxy S3, че не мога да го намеря в интернет
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)