Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Telenor Smart Tab 8"
#1

Здравейте!
Някой знае ли каква е точната марка на устройството от заглавието и от къде евентуално да се намери скрийн протектор?
Благодаря предварително за отговорите!
Цитирай
Аксесоари
#2

Един приятел който работи в Теленор ми каза, че е на Alcatel.
Цитирай
#3

Здравейте! Имам следния проблем с този таблет: Днес, когато се опитах да го отключа екрана отказваше да светне и да изкара каквото и да е картина... единствено Volume-бутона издаваше звук. Единствения начин, за да се отключи е след като задържа Power-бутона за около 30сек, но уви след като го заключа и реша да го отключа не ми вади никаква картина или каквото и да е... Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем? Smile

HTC Desire X, Asus MeMo Pad HD 7
Цитирай
#4

biliiie инсталирал ли си онзи ъпдейт във страницата на теленор?
Цитирай
#5

Всъшност таблета е на майка ми, не знам какво е правила. Възможно ли е от там да е проблема? Днес след като отново реших да го пусна запона да прави някакви тестове.

HTC Desire X, Asus MeMo Pad HD 7
Цитирай
#6

Ако е още в гаранция го дай ра ремонт,ще ти го прейнсталират и ще се оправи.Първо пробвай,виж ако е на автоматочна яркост на дисплея я изключи и би трябвало да започне да се отключва,поне при мен беше така но след като инсталирах там някааккъв системен ъпдейт който са пуснали заради 3Gто.Преди ъпдейта не съм имал проблеми
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)