Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Забиване на разговори
#1

Колеги, по време на разговор ми прекъсва разговора и после чак след рестарт може да се набере пак. От какво може да е .... андроида (5.1.1), хардуер , някое приложение или нещо друго?!
Цитирай
Аксесоари
#2

На кой оператор си, на кой режим ползваш телефона на 3 или 4G? Повече инфо за самото устройство рутнат ли си , как стигна до 5.1.1 с Один или ОТА? В APN имаш ли Proxy и Port? Скоро чистил ли си кеша и данните на приложението Телефон, пробва ли с друга сим карта?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

значи... оператор Мтел, 3G, не е рутнат с Один му качих 5.1.1 от Саммобилето френския ром. Горе доло от 2-3 месеца не е зануляван. За другия въпрос нямам идея за какво точно става дума. Интересното е, че не го прави всеки път ,но го прави! Мен ме съмнява Вайбъра.Скоро го сложих .... Днес се пробвах да го върна на 4.4.2 но не се получи. В края на инсталацията Один ми дава грешка и до там. Пак върнах стария софт, два резета през меню и рековъри и малко основни приложения ....и ще се дебнем Smile
Цитирай
#4

Мобилния интернет включен ли е когато ти забие телефона? Че и аз търся причина за забиване на мобилния и обхвата, защото не се възстановява, а трябва да го рестниш, смяна на мрежата или оператора.
Цитирай
#5

включени са мобилните....

при мен прекъсва разговора и след което не мога да набера отново....
Цитирай
#6

Според мен е от оператора пробвай с карта на Теленор или Виваком само за да разбереш дали е от доставчика. Има няколко теми с подобен проблем.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

(2016-02-27, 16:39:36)rado__8 написа:  Според мен е от оператора пробвай с карта на Теленор или Виваком само за да разбереш дали е от доставчика. Има няколко теми с подобен проблем.

Точно това направих сега, размених си тел. и сим картите с на жената(теленор). Па да видим какво ще стане, днес пак беше зависнал, дано да е сим картата, че ми е още от създаването на виваком и може дам да е проблема.
Цитирай
#8

(2016-02-27, 18:50:44)popaay написа:  Точно това направих сега, размених си тел. и сим картите с на жената(теленор). Па да видим какво ще стане, днес пак беше зависнал, дано да е сим картата, че ми е още от създаването на виваком и може дам да е
Ще чакаме инфо  Smile
а бихте ли ми показали тези теми в които се разглеждат тези проблеми?
Цитирай
#9

valkodav

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1226726

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1060761

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

(2016-02-27, 19:50:26)valkodav написа:  Ще чакаме инфо  Smile

Здравейте, два дена със сменени телефони(s5 neo и note3 neo), никакви проблеми и от двата телефона. Преди малко ходих и си взех нова карта от виваком. След някой ден пак ще пиша дали проблема е продължил и с новата карта.
Цитирай
#11

(2016-02-27, 21:28:34)rado__8 написа:  valkodav

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1226726

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1060761
мерси....ще се зачета
Цитирай
#12

(2016-02-27, 19:50:26)valkodav написа:  Ще чакаме инфо  Smile

Колега проблема си остана и с новата сим карта! Сега обмислям да взимам нова, която е за 4G, ама не вярвам да се оправят нещата! И проблема го засичам , че се появява в едно село където работя, все едно се прехвърля нещо мрежата и забива. Защото засичам, че и мобилния от Н+ да стане Е.
Цитирай
#13

значи аз съм с 4Г карта от мтела....същата работа Sad

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk
Цитирай
#14

(2016-02-29, 19:24:28)popaay написа:  Здравейте, два дена със сменени телефони(s5 neo и note3 neo), никакви проблеми и от двата телефона. Преди малко ходих и си взех нова карта от виваком. След някой ден пак ще пиша дали проблема е продължил и с новата карта.

(2016-06-19, 07:36:23)valkodav написа:  значи аз съм с 4Г карта от мтела....същата работа Sad

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk

Явно толкова си могат тези телефони. Явно не е до оператора. Аз съм се примирил.
Цитирай
#15

ново инфо...от 10 дена съм в кампания ( жътва) и обикалям с камиона из разни затънтени села и поляни. Като беше на 3G ми накъсваше разговорите, но откакто минах на само gsm мрежа и всичко заспа.

Sent from my SM-N7505 using Tapatalk
Цитирай
#16

Аз го върнах за ремонт, нямах повече нерви дали работи, може ли да ми звънят ...
Да видим какво ще му направят(сменят)
Цитирай
#17

Телефона се върна от ремонт сменено е каквото и да значи:
- A/S ASSY-PBA MAIN(COMM)
- UNIT-SUB FPCB (SM-N7505)
- Подмяна на платка, LCD панел
Ако някой ги разтълкува нека да сподели. Дано съм приключил със забиването.
Цитирай
#18

(2016-08-23, 17:52:17)popaay написа:  Телефона се върна от ремонт сменено е каквото и да значи:
- A/S ASSY-PBA MAIN(COMM)
- UNIT-SUB FPCB (SM-N7505)
- Подмяна на платка, LCD панел
Ако някой ги разтълкува нека да сподели. Дано съм приключил със забиването.

Телефона пак заби, утре пак ще го нося за ремонт, така както е забил Angry Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)