Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adobe Flash Player HTC
#1

Имам следното питане !
Как да си инсталирам или чрез някаква програма ли не знам и аз Adobe Flash Player. Не мога да си пускам камерата на телефона в каквито и да било сайтове. Изписва ми че нямам инсталиран флаш плеър ( We`ve detected that you are missing the latest version of flash player. This version of the broadcaster requires flash layer 10.2.0 or later. CLICK here to update you flash player for free) и като дам да го ъпдейтва ми изписва ( We`re sorry This content requires adobe flash player, which is not supported by your device. This content can be viewed on a desktop computer or on mobile devices that support flash player )

Как да го разреша този проблем ?!?



Забележка от модератор!

5. Основни цвят и шрифт във форума са стандартно заложените (черен + стандартно заложен размер). Опции като "bold", "italic", "underline" и други се използват за подчертаване на важни думи или изрази, за предупреждение за възможни рискове и опасности от дадено действие и т.н., но не и за постоянна употреба. Злоупотребата с тях не е препоръчителна. В такива случаи екипът на Андроид България може да нанесе промени по мнението Ви.
Аксесоари
#2

Тема за това питане има тук >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=28403

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)