Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 6.0 official
#1

Здравейте колеги, някой ъпдейтвал ли е до официалния 6.0 ?
От два дена съм с него и телефона работи доста по-бързо, мисля че и батерият се държи по-добре от колкото с 5.0.2. Това са моите впечатления.

Nexus 4 White
Цитирай
Аксесоари
#2

Ота ли го получи? С кой модел си 1068 или?


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#3

С 1068 съм, ъпдейтнах го по този начин https://www.youtube.com/watch?v=tQDA9eBQps0
Описан е в описанието.

Nexus 4 White
Цитирай
#4

Аз от филмчето от линка нищо не разбрах, едвам мънка този индиец.... Може ли линк към файла за ъпдейт и пояснение в коя директория се слага и как се стартира?

Моя телефон е с две SIM това проблемли е за ъпдейта или то ако не е за него просто няма да го изпълни при тъсене на ъпдейт?

Хора, ъпдейтнах и то по елементарен начин, много подобен на описания в темата за ъпдейт до 5.02.

С две думи, сваляте си ъпдейта от тук: https://drive.google.com/file/d/0Bw0Nmna...ef=2&pli=1

пише че ще стане само ако телефона ви е с индийския софтуер 5.0.2 (моя явно е бил, защото си го ъпдейтнах преди една година от тази статия https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69636

слагате ъпдейта на SD картата си, после отивате в about phone, chek for update, той вижда че има ъпдейт OTA (over the air) и след 20 минути имате android 6.0 marshmallow на добрия си стар телефон Smile
Цитирай
#5

Току-що ми излезе съобщение, че имам наличен ъпдейт! Откога чакам! Ще инсталирам и ще дам мнение.

Motorola Moto G (2nd Gen.)
Цитирай
#6

Тази сутрин и при мен дойде 6.0 Smile. Ъпдейтвам.
Цитирай
#7

Току що ъпдейтнах и телефона се държи много добре. Smile
Цитирай
#8

И аз съм готов, работи с една идея по-добре. А даже не съм го ресетнал Smile.
Цитирай
#9

Здравейте!

Имам проблем с СД картата след инсталиране на Маршмелоу на Моторола мото Г. След като направих картата част от вътрешната памет на телефона, след известно време телефона спря да я разпознава и ми изписа да я поставя отново или да натисна един бутон на който пишеше - "забрави". Изкарах и пак вкарах картата, но без резултат. Само ми се появи нова опция отново да форматирам картата. Понеже не исках да я форматирам или кой знае заради какво натиснах "забрави" и логично телефона ми вече не може да разпознава изобщо картата. Някой знае ли дали има друг изход от закупуване на нова карта?
Цитирай
#10

Пробвай да я форматираш на друго устройство, после я сложи в телефона, да видим дали ще я открие.
Цитирай
#11

Тъкмо бях решил да се отказвам от този телефон, но след инсталация на новия ъпдейт ми се струва, че върви по-бързо и батерията държи повече.

Това за СД картата и на мен ми го показва
Цитирай
#12

Аз пък реших да си ползвам картата като външна, и без това само съхранявам на нея. Малко е дразнещо, че не се монтира като sdcard1, ами е с нейния си номер, в случая 4АЕ6-1906 и така си ми излиза в ES File Explorer-a, и трябва наново да си настройвам някои неща  Undecided Иначе в Storage & USB си я показва като Samsung SD card ама файда

Друго - при изключени animations от Developer options-а не може да се активира System UI Tuner-а. Активира се след включването им и рестарт на алото.

Също и не ми показваше индикация за включен мобилен интернет (буквичките H, 3G, E), но след горния рестарт се появиха.
Цитирай
#13

И аз го ъпдейтнах, два дена вече работи стабилно, за батерията не мога да кажа, че детето му разказва играта с клипчета...

Moto X Play
EX: Moto G 2014, Moto Defy, Moto V9, Moto V400, Moto V191, Moto T191
Цитирай
#14

Всичко работи нормално, с изключение на едносекундно забавяне на микрофона, при приемане на разговор, което го имах и при 5.0.1, както и при някой къстъм ромове. Не знам как се оправя, но изключително много ме дразни, вдигам и повтарям по 5 пъти "Ало", докато ме чуят...

Иначе октомври доста точна прогноза съм дал Tongue


Прикачени файлове
.png Android 5.1 (1).png Размер: 16.62 KB  Сваляния: 26

Moto X Play
EX: Moto G 2014, Moto Defy, Moto V9, Moto V400, Moto V191, Moto T191
Цитирай
#15

Ами на мен пак след 1-2 седмици започна да си ми работи бавно. Някои приложения забиват, като се отвори линк често автоматично ми го затваря или дава бек (през фейсбуук примерно). Днес дори и алармата му заби за сефте. Не звъня, а след часа ми я показваше като налична за днес.
Цитирай
#16

Пробвай с ресет.
Моето в началото бавеше доволно и крашваха услугите на Гугъл, след ъпдейтите нещата се пооправиха.

Moto X Play
EX: Moto G 2014, Moto Defy, Moto V9, Moto V400, Moto V191, Moto T191
Цитирай
#17

(2016-03-29, 13:36:38)Fuz написа:  Ами на мен пак след 1-2 седмици започна да си ми работи бавно. Някои приложения забиват, като се отвори линк често автоматично ми го затваря или дава бек (през фейсбуук примерно). Днес дори и алармата му заби за сефте. Не звъня, а след часа ми я показваше като налична за днес.

Абсолютно същото се случва и при мен, плюс че натоварването на рам паметта е на 98-99 %, фейсбук стана мнооого бавен и лагав, верно че си е тежък и шитав ама чак пък толкова. Забелязвам също така че преди повечето приложения можеха да се прехвърлят на SD картата, сега само едно-две.
Цитирай
#18

И отново започнаха да ми крашват гугъл услугите... Голяма досада :/

Moto X Play
EX: Moto G 2014, Moto Defy, Moto V9, Moto V400, Moto V191, Moto T191
Цитирай
#19

Някой да е забелязъл след ъпдейта до 6.0 батерията да му се изтощава по-бързо?
Преди го зареждах два пъти седмично, а сега за един ден батерията пада от 100% до 40% без да съм включил интернет или GPS, провел съм 3-4 крати разговори. Телефонът ми е двусимов - Виваком и Мтел.
Може ли да е и от новите 4G клетки които да я изтощават по-бързо?
Цитирай
#20

Аз разкарах 6.0 именно заради батерията...
Едва изкарваше 1 ден без никакво ръчкане, а в момента кара по 2 дена с разговори и ровене в интернет.

Moto X Play
EX: Moto G 2014, Moto Defy, Moto V9, Moto V400, Moto V191, Moto T191
Цитирай
#21

Какво си му качил?
Цитирай
#22

4.4 stock

Moto X Play
EX: Moto G 2014, Moto Defy, Moto V9, Moto V400, Moto V191, Moto T191
Цитирай
#23

Smile  Аз също не издържах с 6.0. Днес му качих Nexus xperience 10.3.3 Android 6.0.1. Да видим колко ще кара батерията. Пък има и разни други екстри, мултитаскинга определено е по-добре от 6.0 сток. Не заема цялата рам, и wifi се връзва два пъти по- бързо. Като го разцъкам още няколко дни, мога да дам още инфо, ако някой иска.  Tongue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)