Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[TUTORIAL] Как се руутва и слага къстъм ром на стоков 2.3.3
#76

а с gingerbreak Не ще да се руутва нещо. От 10 мин. стои на running exploit..
Пробвах няколко пъти. z4root е за 2.2 и няма да стане.

---
Оправи се с SuperOneClick
Цитирай
Аксесоари
#77

а като му инсталирам ром ще се запази ли всичко или ще се делитне :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
Цитирай
#78

моля дайте най-добрия ром за приложения
Цитирай
#79

gabigh написа:автора на темата много ми трябва имам 1000 въпроса скайп ccooll24
Аз съм автора, какви са ти въпросите? Всичко е описано както трябва - просто следвай внимателно стъпките и ще успееш. А за ромове - влизаш в xda developers и си избираш този, който на теб ти допада.
Цитирай
#80

да попитам дали нещо ще се делитне от контакти снимки или нещо друго не разбирам къстъм ром какво е искам да се светна ако можете да ми помогнете чета коментарите и ми се виждате доста свестен човек
Цитирай
#81

Ако контактите са ти на сим картата няма да се изтрият, но всичко от паметта на телефона се изтрива. А ром - това е един вид пиратски софтуер, с който заменяш оригиналния такъв на телефона ти от ЛГ. По-добре прочети пак всичко внимателно и се замисли, дали имаш нужда от всичко това.
Цитирай
#82

ако може да ми предложите някой
Цитирай
#83

еми налага ми се защото с оригиналния не мога да овърклокна повече от 600 mgh
Цитирай
#84

Ами значи погледни LOL или Hydrogen.
Цитирай
#85

А ще изглежда ли по различно телефона ???
Цитирай
#86

А това рекавъри, което се инсталира чрез ROM Manager може ли да се махне после в случай, че трябва да се носи телефона на сервиз?
Сега видях, че може да се махне като се флашне оригинал рекавъри обаче въпроса е как се флашва то???

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай
#87

Извинявам се но този http://www.multiupload.com/PQ0HR0X9LQ линк не работи .....като и другите му мирори в мненията!
Sad
Бихте ли ги качили отново? Smile
П.С Благодаря, предварително Smile

htc Sensation eXtendet Edition with beats audio
Цитирай
#88

Файла от първи пост.

http://www.mediafire.com/?ehoq2svnnf8qfn7


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#89

Направих всичко както е описано, но жъпреки това след трета команда не ми излиза серийния номер а ''list of divices atached''. А ако след това продължа с 3тата команда ми излиза ''eror find device''
Моля ви помогнете!

htc Sensation eXtendet Edition with beats audio
Цитирай
#90

Пуснат ли ти е USB Debugging-а?

LG Optimus One 2.3.3/GRI40/V20g 2.6.35.10
Цитирай
#91

Ех бре значи айде оправете тоя линк от 1. че немога да го руутна :facepalm:

LG Optimus One !
Цитирай
#92

Аз 2.3.3 мисля, че го рутнах преди време с Unlock root


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#93

Качвам файла отново.

http://ge.tt/5uqe62J/v/0?c


Мързелът всъщност е доста гадна работа, не можеш да спреш за да си починеш...
LG G2 16GB / Xiaomi Redmi Note 8
Цитирай
#94

пичове помагайте след като инсталирах ром-а от сд картата телефона вече се включва повече от 30 мин изключих и включих пак ама ига пак чакам вече 10 мин ко да прая ? :facepalm:

LG Optimus One !
Цитирай
#95

Кой ром си сложил?
Цитирай
#96

И на мен ми трябва помощ :capitulation: Изтеглих си cyanomod 9.0.4 от ром менаджера и го инсталирах, обаче само зарежда, после направих factory reset и пак нищо... Някакви предложения? :wall:
Цитирай
#97

Кое, какво зарежда, нищо не разбрах? Неможе да включи и остава на логото, или включва, но стои само на черен екран? Влизай в recovery, wipe data factory reset и флашвай на ново. Ако не става, виж темата за "Работа с KDZ".


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#98

Само с кдз.Пробваш докато се закачи и не се притеснявай,правил съм го десет пъти.След това като си инсталираш рекавъри недей да влизаш през иконата.Само при изключен тел. с комбинацията на бутоните
Цитирай
#99

Благодаря много за съветите Smile Минах го през кдз и сега всичко е ок :thumbup:
Цитирай

Моят съвет е да си сложиш оксижен мод 2.3.7 и тема за 4.0 и да не се занимаваш повече с оптимуса.Всичко е перфектно
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)