Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG K10 - първи впечатления

Здравейте.
Искам да попитам доволни ли сте от камерата? Има ли автофокус и снима ли добре отблизо, напр.страница от книга?
Цитирай
Аксесоари

Аз съм доволен от камерата ,пробвал съм снимане на текст и се справя отлично .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Камерата е добра като за парите на телефона. Има автофокус макар и малко бавен. На слаба светлина издиша, но мен не ме дразни. Колкото до снимането на текст е добра, всеки ден снимам документи и ги изпращам по мейл

Изпратено от моят LG-K420 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Благодаря за отговорите. Мисля да го пробвам телефончето. Нямам кой знае какви претенции за този клас, важното е да върши работа Smile
Цитирай

Имаме нов ъпдейт ,но още се изтегля и не знам какво е новото в него .

250 мб

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Ъпдейт на knock заключването. Нищо полезно

Изпратено от моят LG-K420 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да видим какви са ви впечатленията след няколко месечно ползване ??

Моето мнение е че е един доста добър телефон за цената си , хубав дисплей ,приятна визия ,радващо окото меню . Батерията издържа доволно като цяло не съжалявам ,че съм го взел . За момента не виждам за тези пари нещо ,което да ме грабне .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

И жена ми си е много доволна, за близо година не е почнал да лагва или бави, а не е рестартиран от 3162 часа. Батерията за 101 часа е на 66% с 1 час разговори и 1:20 дисплей. GPS, WIFI, синхронизации и 4G постоянно пуснати. Обаче си стои на V10C и не смея да го ъпдейтна, че ако е по-зле батерията, жената ще мрънка Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Няма голяма разлика с новият Андроид . Ъпдейтвай смело !

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай

Здравейте ,
когато търсех инфо за LG K10 установих че има две разновидности К420 и К430. Едната е с Android 5.1.1 Lollipop 4 ядрен а другата е с Android 6.0 Marshmallow 8 ядрен.
Взех си К430 , 8 ядрен с Андроид 6. Бях малко скептичен относно батерията ( 2300 mAh ) , но след доста четене установих че повечето ядра освен повече мощност и пестят разхода на енергия. При нормално ползване ( без игри ) ми издържа около 2 дни.Вече 2-ри месец го ползвам и съм много доволен.
За парите си конкурира доста по скъпи телефони.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)