Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG K10 - първи впечатления
#26

Това е много тъпо .......... така

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
Аксесоари
#27

Ама вие си мислите, че Mediatek MT6753 е по-добър от Qualcomm MSM8916 Snapdragon 410 и, че 1 GB RAM е пп-добре от 1.5. Напротив, според мен другите са прецакани, защото игрите и приложенията се оптимизират най-добре за Snapdragon, а и 1 GB RAM вече е крайно недостатъчна.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#28

Руският вариант е  с 1.5 гб и той

А според вас кой е по-добрият вариант от LG K10 и Huawei P8 lite

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#29

Аз ги имам и двата LG-то повече ми допада,не знам защо някак работя по лесно с него. При китаеца ме дразнеше много че като ми пише някой във вайбара,и не ми сигнализираше докато не го отключа.Вместо да се чудиш иди до технополис и ги разцъкай на живо.
Цитирай
#30

Днес нямам такава възможност,иначе ще го направя.А от към бързина на телефона усеща ли се че китаеца се справя по-добре??До колкото разбрах ще има и ММ за него,а за Lg не се и знае

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#31

Разлика в бързината  не намирам,а относно андроид 6.0 само се говори.Аз имам и чистия Р8 той още няма официална версия на 6.0,пускат само някакви слухове и бета версии и това е за сега.
Цитирай
#32

Ето и няколко калъфа за Lg k10

http://gsm-bg.net/%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%...7%D0%B0-lg

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#33

За мен кейса не ми е голям проблем, затова си поръчах от Aliexpres. Твърд пластмасов за 5 кинта. Ще си го изчакам. Проблема, е че не мога да намеря стъклен протектор. Вярно и такъв си поръчах, за всеки случай, но ако някой намери да пише
Цитирай
#34

Вече съм горд собственик на LG K10 бял Smile За сега не мога да кажа нищо освен ,че ми допада като размери,дисплей и визия

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#35

Със здраве да си го ползваш.
Цитирай
#36

Мерси ,обаче не мога да намеря в БГ тънък силиконов прозрачен калъф . Всички са се свършили

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#37

Варианта е да си поръчаш един от "страната майка", нощ го чакаш около месец. То не че се знае кога ще се появят при нас. Обикновените протектори ги пуснаха месец след телефоните, да не говорим, че стъклени все още няма.
Цитирай
#38

1 месец не ми се чака ,че го използвам често на работа за обаждане . Ще наглеждам периодично из сайтовете

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#39

Здравейте,имам следното питане.Когато използвам телефона батерията ми стои закована на 90% примерно и за една две минути пада на 87%.После пак така стои си час два или три,и хоп пак с два три% надолу за няма и една минута.Мисълта ми е че не се разрежда равномерно.Не че ми пада бързо/споко си вадя три дни/ но падне 2/3% и после няма мърдане дори и на игра да играя.При вас как е?
Цитирай
#40

По скоро е неправилно отчитане на андроида ,а не че батерията ти се разрежда неравномерно . Един въпрос и от мен каква е тази иконка горе до обхвата бяло квадратче със знака на Зоро Big Grin обърнат ???

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#41

Направи един скриншот
Цитирай
#42

да не би да ти е вкючено  NFC 
Цитирай
#43

На какъв мрежов режим си държите тела ??? Моят по подразбиране са изредени всички мрежи на Авто ,но не знам кой е оптималния вариант  за харчене на по-малко ток . Сутринта го махнах от зарядното за сега батерията е на 80%

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#44

Както писах в началото аз го ползвам на макс. Около 40 мин разговори, WiFi и мобилен включени постоянно, синхронизиране на 4 мейла, Viber, сърфиране постоянно и изкарва до другия ден сутринта. Но аз го зареждам всяка вечер. Това мисля че е nfs
Цитирай
#45

Да това беше сега прочетох изобщо какво означава NFC . Аз го ползвам за разговори на работа, от време на време вкл. мобилните данни ,защото не са ми нужни постоянно и като се прибера в нас задължително пускам Wifi . Синхронизацията я изкл. и нея

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#46

Да се похваля,днес телефона ми се рестартира без дори да го докосвам. Някой с подобен проблем?
Цитирай
#47

Да не са ти включени автоматичните инсталирания на актуализации?
Цитирай
#48

Ми за сега да чукна на дърво се държи добре не съм имал подобен проблем, то е и на 1-2 дена телефона ми де . Но днес като тръгнах да набирам номер при включен интернет в режим 2g/3g/4g auto ми даде съобщение ,че нямам мрежа и показваше ,че нямам обхват . След няколко секунди се оправи ..... съмняваме ,че загуби 3g-то, защото бях в една улица на центъра между два близки блока , обаче на служебният таблет си имах обхват и двете у-ва съм на Виваком . И на таблета ми се е случвало някой път да изчезне обхвата ,но там се оправя само с рестартиране . Четох в нета,че доста хора имат подобни проблеми с пуснато 3G ,защото обхвата не е е толкова силен и постоянен . Признавам си ,че все пак ме вкара малко в мисли случката Smile

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#49

Едва ли е някакъв сериозен проблем. По скоро е оператора.
Цитирай
#50

И аз така си мисля Smile
За рестартирането наистина може да е от актуализацийте . Аз вече направих една ,но съм го дал ръчно да ги иснталирам

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)