Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Гаранцията на вашето устройство остава, дори ако руутнете или мод
#51

Зависи от политиката на сервиза! Някои ги ремонтират, други не.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Аксесоари
#52

Samsung в случая се изхитриха с тоя Knox. Представят така нещата, че ако го задействаш, реално си направил модификация по хардуера и вече могат да ги откажат каквото си искат. Реално не обвиняват софтуера и така ЕС може да си гледа работата. Бях си оставил телефона за ремонт в Samsung сервиз в Германия за смяна на дисплея, та ми се обадиха да ми кажат, че им дължа ХХХ за смяна на екрана. Отидох да питам защо след като телефона е гаранционен, а техника бързал да смени екрана, чак след това закачил телефона за диагностика и първото, което му изплюл компютъра било, че Knox-а е изгърмял. Оттам Samsung вече не поемат ремонта. Отказах да платя, върнаха си ми стария дисплей и това беше. Поради тази причина сигурно ще се насоча към друг производител следващият път.

OnePlus 7T HD1900 256GB
Цитирай
#53

Точно тоя консултант, който ми цитираше как Huawei им били казали, надали някога е комуникирал с тях
Може и никой да не му е казал, а той да си ги съчиняваше тия неща
Цитирай
#54

Естествено, че си е съчинявал. Тия не разбират абсолютно нищо. Във виваком преди 2 години исках да си взимам С9, но го нямаше в наличност и УПРАВИТЕЛЯ ми вика "Ами вземи си С8, то той е същия телефон, ама е по-евтин" Big Grin Разбира се, аз си замълчах, просто защото нямаше смисъл.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)