Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата
#26

Ами точно защото е хардуерен проблем, който по неясни за мен причини се провокира от нещо. От началото до монетна в който си забелязала този проблем камерата е била напълно изправна.
Цитирай
Аксесоари
#27

Още съм в гаранция, обаче като ги знам ще ми го отворят 200 пъти и камерата няма да я оправят... За замяна с нов да не говорим въобще

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#28

Ще ти заменят камерата веднага и нямаш място за притеснения. Това е много срещан дефект при нот 4.
Цитирай
#29

Аз също бях с предубеждения относно сервиз, но останах приятно изненадан. Замениха камерата само защото издаваше звук при стартиране от време на време.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#30

Благодаря ви, за колко време горе-долу занениха камерата, месец?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
Цитирай
#31

При мен стана много бързо, точно за една седмица ми го върнаха със сменена камера и дисплей.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
Цитирай
#32

При мен смениха дисплея за 2 часа. Но отидох директно в омниаком или там както беше официалния сервиз.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Nexus 5
Цитирай
#33

Здравейте,за да не пускам нова тема ще пиша тук.
Проблема ми е следния,притежавам телефона от 1 месец,за 2 ри път ми се случва когато правя клип или снимки,батерията ми от 50-60% пада на 0% след примерно 4 минути клип или 4-5 снимки.
Обмислям хард ресет но искам да попитам и за други опции ако някои се е сблъсквал с подобен проблем.
Цитирай
#34

Аз имам абсолютно същия проблем с фокусирането, като проблемът се появи от скоро. Някой който си е давал телефона в сервиз има ли?

Galaxy Note IV
Цитирай
#35

Здравейте, наскоро ми подариха note 4 и в сравнение с досегашния a5 снимките са много зле. По-надолу намерих тема с качени снимки от note и нямат нищо общо. На слаба светлина и движещ се обект (дете) снимките са толкова размазани, че не се различава кое е ръка и кое крак, ива все едно мъгла около тях. Като пусна предната камера и движа телефона екрана насича. На какво мислите, че се дължи проблема с размазването на снимките? Опитах да снимам от близък план малък предмет, но след няколко фокусирания пак го дава размазан.
Цитирай
#36

Аз си дадох телефона на ремонт в технополис за същия проблем с фокусирането и току-що ми пратиха смс, че рекламацията е неоснователна и да отида да си го получа! На някой колега случвало ли му се е това?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)