Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заключен телефон
#1

Здравейте,имам много голям проблем.Въведох грешно паролата на телефона няколко пъти.Сега телефона ми е заключен и не мога да го ползвам.Дори когато го рестартирам телефона ми иска паролата на flyme.cn аз я въвеждам но нищо не става.Даже след като пробвах да я въведа още няколко пъти клавиатурата стана не активна.Как да му направя заводски настройки или как да влезна в рекавъри.Пробвах на изключен тел с power+volume up но нищо не стана.Благодаря предварително Bu Bu Bu Grater Grater Grater     П.С. ТЕЛА МИ Е MEIZU M1 NOTE
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-03-04, 20:17:03)desy_70 написа:  Здравейте,имам много голям проблем.Въведох грешно паролата на телефона няколко пъти.Сега телефона ми е заключен и не мога да го ползвам.Дори когато го рестартирам телефона ми иска паролата на flyme.cn аз я въвеждам но нищо не става.Даже след като пробвах да я въведа още няколко пъти клавиатурата стана не активна.Как да му направя заводски настройки или как да влезна в рекавъри.Пробвах на изключен тел с power+volume up но нищо не стана.Благодаря предварително Bu Bu Bu Grater Grater Grater     П.С. ТЕЛА МИ Е MEIZU M1 NOTE

Здравей, стария ми телефон и той ми беше направил същия проблем. Занесох го на сервиз и мъ върнаха заводските настройки (мисля, че нещо от сорта на 20 лв. беше) Smile
Цитирай
#3

Ако е бил различен от мезу може но при меизу заключен телефон е равносилно на ново дъно.

Huawei p30 pro
Цитирай
#4

Аз го занесох на сервиз и сега искате да ми кажете че ще му сменят целия процесор от така ли?
Цитирай
#5

(2016-03-13, 13:04:24)desy_70 написа:  Аз го занесох на сервиз и сега искате да ми кажете че ще му сменят целия процесор от така ли?

Не процесора,а цялата платка дънната

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#6

Това изобщо не е вярно! Изключваш телефона, включваш с натиснат бутон за усилване на звука, като видиш надпис Meizu пускаш усилването. Първото меню е за инсталиране на нов ром, второто за изтриване на данните. Изтриваш, чакаш доста време логото да се повърти и после се появява начален екран все едно че телефонът сега е купен. На всичкото отгоре когато те пита за акаунт във Flyme можеш да му кажеш "по-късно" и телефонът пак си работи. Можеш по-късно да влезеш в настройките и да си създадеш нов. Току-що го пробвах с моят M1 Note и работи! Успех!



П.П. Хора, не говорете моля ви работи наизуст, защото не е етично!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)