Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cat s30, s40 или s50 ?
#1

Здравейте, след като около 2 години използвах xcover 2 и бях страшно доволен от дурако устойчивите му страни си взех xcover 3, но се оказа че няма нищо общо с предшественика си. В момента е вече за втори път на сервиз, тъй като го удавих за втори път.
Това което търся в един телефон е да е "железен" да не се чупи при удар в земята, да може да плува и прави снимки под вода и да е сравнително бърз за сърфиране в нета и пращане-получаване на мейли. И най важното да не дава много дефекти.
Спрял съм се на телефоните с марка CAT, но не мога да си избера точно кой модел да си взема s30 , s40 или s50, като това дали е с една или две карти не ми е критерий.
За s50 вече попрочетох някои неща и видях кои са му фабричните дефекти(сензор за близост и говорител), но за останалите два телефона не намирам нищо по конкретно. Ще помоля ако някой ползва въпросните телефони и ги е използвал в малко по екстремни ситуации да сподели малко лични впечатления като: "пие" ли вода, драска ли се дисплея като на B15, как е с обхвата в гористи и не населени места, как е с бързината, забива ли като се натовари и прочие.
Благодаря Ви предварително!
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)