Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Bello 2(X150)Как да му сложа рекавари и costom rom.
#1

Здравейте приятели и колеги и честита Баба Марта.Дано не съм объркал мястото на темата и ако е така нека админите я изтрият или преместят в правилния раздел.Та от седмица имам въпросният телефон,но никъде не намирам информация как и изобщо може ли да му се сложи рекавъри и costom rom.За сега батерията се държи добре има какво да се желае от телефончето вече успях да го рутна но не намирам рекавъри за него.Другото което забелязах е че не мога да върна фабрични настройки от менюто на телефона уж ги връщам ака то се стартира всички приложения и акаунти си стоят,даже и тапетите.Всички мнения и препоръки са добре дошли .Поздрави Петко.
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега би ли споделил как го руутна.Мъчих се с всякакви програми но не успях.

Nokia 6.1 plus/Samsung A70/Samsung A71/Xiaomi 11T Pro/Xiaomi 13 pro
Цитирай
#3

@ilhan11, с KingoRoot пробва ли?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#4

Телефончето го рутнах с Mobileuncle_MTK_Tools нея мия прати приятел щот с всяка версия не ставало.След като се инсталира веднага те пита да се ъпдейтне ъпдейтваш я заедно с ъпдейта ти инсталира още 2 програми едната е KingoRoot а другата не я помня а и телефона ми вече пътува към сервиза.Изчезнаха ми софтуерните бутони и не мога да давам назад в менютата и през 2-3 секунди ми излиза съобщение системен пи спря и така постоянно.Помъчих се да върна заводските ама и там на камък ударих уж се трие всичко акато се резтартира всички програми и тел указател си стоят .Помъчих се и през рекавърито но пак същото в рекаварито имам само три опции fastboot,normal boot. и rekovery mode като избера rekovery mode тела се рестартира и зарежда системата .Ако не стане с версията която ще свалиш прати ми на  лично имейл да ти я пратя.Успех  Петко.
Цитирай
#5

(2016-03-08, 12:04:29)Dakata87 написа:  @ilhan11, с KingoRoot пробва ли?

Със всички програми които завършват на root.

Nokia 6.1 plus/Samsung A70/Samsung A71/Xiaomi 11T Pro/Xiaomi 13 pro
Цитирай
#6

Здравейте приятели,

   нов съм във форума и пиша в тази тема - понеже и при мен се появи проблем с X150 - всичко вървеше добре, до момента в който не реших да ъпдейтна SuperSU-то. Операцията продължи прекалено дълго - чаках около 15 мин. и реших да рестартирам - но резултата беше, че се стига само до логото (не зарежда). Търсих къде ли не за сток ром (през рекавъри), но без успех. Единственото решение, което се сещам в момента е да ползвам рекавъри юзер дата-та на друг потребител (аз си бях напрявил един запис, но някъде се затри) Bu

 Ако някой има идея за друго решение, ще помоля да го сподели ... или ако някой ми прати подобно рекавъри, ще съм много благодарен . Storstark

Поздрави!
Боби.
Цитирай
#7
Heart 

(2016-06-28, 10:48:55)bochko70 написа:  Здравейте приятели,

   нов съм във форума и пиша в тази тема - понеже и при мен се появи проблем с X150 - всичко вървеше добре, до момента в който не реших да ъпдейтна SuperSU-то. Операцията продължи прекалено дълго - чаках около 15 мин. и реших да рестартирам - но резултата беше, че се стига само до логото (не зарежда). Търсих къде ли не за сток ром (през рекавъри), но без успех. Единственото решение, което се сещам в момента е да ползвам рекавъри юзер дата-та на друг потребител (аз си бях напрявил един запис, но някъде се затри) Bu

 Ако някой има идея за друго решение, ще помоля да го сподели ... или ако някой ми прати подобно рекавъри, ще съм много благодарен . Storstark

Поздрави!
Боби.
[quote pid='1299117' dateline='1467103735']
Намерени фондовата ROM , но да изтеглите разходи 2 € - link https://service-gsm.net/Furious%20GOLD/F...B0BLU.osp/

ако мишката от - моля да качите и да ми изпратите линк .


Sorry I used Google translate ! Smile


[/quote]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)