Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ Живота на батерията в LG V10
#76

Да,да.....ще изпробвам ( комбинирам) и ще разбера , къде е проблема. Да ми препоръчаш , дали да актуализирам до 6.0 или за сега да си стоя на 5.1.1. ? Питам единствено заради издръжливостта на батерията.
Цитирай
Аксесоари
#77

На 5.1.1 държи повече, но не дръж местоположението пуснато, или поне деактивирай Google карти.
Иначе аз съм на 6.0, но определено държи по-малко при активно ползване на телефона. Тоест като почивам и ми е постоянно в ръцете, за 12-13 часа правя по най-много 5:30-6:00 часа дисплей, а с 5.1.1 минимума за толкова време ми беше 6 часа.
В стенбай обаче като, че ли 6.0 държи малко повече.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#78

Мерси . Всичко , както си описал в по-горен пост съм направил, само се чудя да ктивирам ли синхронизацията или от време на време да е правя ръчно ? ?
Цитирай
#79

Е аз никога не я изключвам синхронизацията. GPS-a също ми е постоянно пуснат на висока скорост, но съм деактивирал карти на гугъл.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#80

Разбрах.
Цитирай
#81

След, двуседмично ползване, бих казал : не е нещо впечатляващо, но определено се държи по- добре от G3. За сега съм доволен. Използвам ОС 5.1.1.
Цитирай
#82

Рекордът ми на 5.1.1 е 5:30. Сега със шестицата много рядко правя 4:30 и то на wi-fi. На работа нещо не мога да се вържа към мрежата и карам на мобилен...трагедия просто 2:30..

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#83

След близо месец с телефона ми прави впечатление, при заредена батерия не получавам, както светлинна така и звукова сигнализация, че батерията е напълно заредена. Аз, ли не мога да намеря в настройките или си е така?
Цитирай
#84

Няма такава индикация. Изписва ти на дисплея, че е напълно зареден и това е без звук или светлина...вече ако искаш има апове с така функция, но (лично мое мнение ) напълно излишна хахха

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай
#85

Имал съм G3 за почти две години, G4 за два месеца и сега V10 от седмица. И най-зле беше първият. И изненадващо, както vargala81 е писал - уж трябваше да е най-зле от всичките, но за мен е по-добра от предните два, въпреки големината. Като и G4 беше по-добър от предшественика си откъм батерия.

На мен употрeбaта ми е поне 3 часа музика, Вайбър през целия ден, малко интернет и тук-там някое обаждане. Съумявам да изляза около 8:00 сутринта и да се прибера около 21:30 с батерия, без да съм го зареждал. И да допълня: локализацията е на висока точност, трафикът на данни е постоянно пуснат, а яркостта е не по-малко от 80%.
Цитирай
#86

М да, когато съм на работа и нямам много време да човъркам по телефона, се прибирам от работа с над 50% батерия и около 1.5 часа екран. По някога и с над 70% се прибирам. Мобилен, WIFI, местоположение на висока точност и синхронизации са постоянно пуснати. Когато се прибера от работа и седна да вечерям, го включвам в зарядното за 15-20 мин. и ме изкарва до 0:00 часа, че даже има и още 15-20% Последно преди 2-3 дена си направих тест само на 4G и изкарах точно 4 часа екран от 100 до 5% за 10 часа.
Преди 3 месеца си купих външна батерия и още не ми се е налагало да я ползвам.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#87

(2016-11-25, 01:31:51)Chany написа:  След близо месец с телефона ми прави впечатление, при заредена батерия не получавам, както светлинна така и звукова сигнализация, че батерията е напълно заредена. Аз, ли не мога да намеря в настройките или си е така?

Вече съм на коренно различно мнение. Батерията се държи много по- добре от на G3, но зареждането не го правя с оригиналното зарядно ( само два пъти, бързо зареждане ), използвам зарядно на HTC M7. Спокойно изкарвам около 20ч.. Като около 3ч. гледам тв през wi- fi, отделно другото " ровене" в нета. Интернета ми е пуснат, само когато ми трябва, но аз винаги съм ползвал по този начин смартфоните. Телефона наистина си заслужава парите.
Цитирай
#88

Весела коледа на всички. Още ли няма никакви моднати фирмове или ядра за това LG или само аз ненамирам никъде?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#89

Как се държи батерият в Андроид 7.0? Аз нещо не съм доволен, едва 4:30 сот за 10 часа само на WIFI. За сравнение ще дам Mate 9 който е с 25% по-голяма батерия, но при едно и също ползване е на 5:30 сот и има още 45% батерия. И двата са изключени от зарядните сутринта в 9:30 и са правени едни и същи неща - You Tube, Chrome и Telegram. Даже на Мейт 9 проведох 19 минутен разговор, а с V10 не е говорено.
Ако не се подобри след 3-4 зареждания, ще пробвам с Factory reset.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#90

На мен ми се струва малко по-добре, но така или иначе досега не съм видял топ модел, който да има живот на батерията около два дни - какви ли не глупости въвеждат, но не успяха да се преборят с това до момента.
Цитирай
#91

Батерията ми се износи вече явно и сега обмислям нова батерия.Някой може ли да даде идея за нова оригинална от къде да закупя, или афтърмаркет с по-голям капацитет.Честно казано не смея да поръчам от страх да не нацепя някой китайски миндил, реплика на оригиналната.

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай
#92

В някой оторизиран сервиз със сигурност.

 
Цитирай
#93

Ако си от София, провери в Мост компютърс на бул. Шипченски проход, бл. 240.
Само там има някаква вероятност да са оригинални, от другаде едва ли ще са.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#94

На тея от Citytel може ли да им се вярва, че батерията е оригинална.Някой пазарил ли е?Все още не съм си закупил нова батерия от страх да не са дадени пари на вятъра.А тея гледам дават и 6 месеца гаранция.

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай
#95

преди години съм си купувал от сититела, батерия за lg g2 за около 40лв и година и нещо карах с нея

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#96

Значи може да им се вярва.Поръчах я и след като ми пристигне ще дам мнение в темата за останалите решили да купуват нова батерия.

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай
#97

Новата батерия само за протокола е добре за сега и телефона държи с нея доста повече от старата.Ако на някой му предстои смяна, от Ситител я взех за 37 лв.

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)