Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заспиване на WiFi, докато ъпдейтва при заключен екран
#1

Пуснах няколко приложения от Google Play  да се ъпдейтват и си оставих телефона. След около час изпилка Messenger със съобщения, които бях писал/чел 10-20 мин преди това от компютъра. И се оказа, че приложенията от Goolge Play все още се актуализират, след като явно го събудих актуализацията приключи за 2 мин.
STAMINA не е включена, Включ. WiFi връзка в спящ режим е на Винаги. С Android 5.1.1 е телефона
За друга настройка някой да се сеща?

Android Huawei P30
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-03-08, 11:21:44)orelcho написа:  Пуснах няколко приложения от Google Play  да се ъпдейтват и си оставих телефона. След около час изпилка Messenger  със съобщения, които бях писал/чел 10-20 мин преди това от компютъра. И се оказа, че приложенията от Goolge Play все още се актуализират, след като явно го събудих актуализацията приключи за 2 мин.
STAMINA не е включена, Включ. WiFi връзка в спящ режим е на Винаги. С Android 5.1.1 е телефона
За друга настройка някой да се сеща?

Има още една настройка, но в момента не се сещам къде беше и което беше точно за това да може да упдейтва и при спящ режим виж в настройките на google play или update service. Ако се сетя къде беше или го открия пак ще пиша.
Цитирай
#3

Google Play го прегледах няма такива настройки.
Какво имаш предвид под Update Service?

Има още една настройка, която може би има отношение (в "управление на захранването" има "Фоновите данни в опашка - Спестявате батерия, като изпращате фоновите данни през определени интервали"), но тя ми е изключена

Android Huawei P30
Цитирай
#4

(2016-03-10, 18:17:33)orelcho написа:  Google Play го прегледах няма такива настройки.
Какво имаш предвид под Update Service?

Има още една настройка, която може би има отношение (в "управление на захранването" има "Фоновите данни в опашка - Спестявате батерия, като изпращате фоновите данни през определени интервали"), но тя ми е изключена

При мен stamina mod си е активен и пак си прави упдейтите без да ги прекъсва, но имаше един момент когато ги прекъсваше има настройка за да на ги прекъсва.
настройки.>за телефона>актуализир.на софтуер>. Погледни и тези настройки. Когато правие актуализация не трябва да прекъсва на на спящ режим, ако минава само а не ти да заключваш телефона и да мине в спящ режим тогава ще прекъсва.
Цитирай
#5

(2016-03-10, 20:58:13)emo80 написа:  настройки.>за телефона>актуализир.на софтуер>.

Там има една опция, която е за автоматичния ъпдейт. Видях, че What's new чака за ъпдейт (не го ползвам и затова не го ъпдейтвам) ъпдейтнах го и дадох "скрий" на друго приложение, което ме подканваше да инсталирам (нещо за amazon shoping беше). Бяха се събрали 11 приложения за ъпдейт и им дадох да се ъпдейтват - успешно се ъпдейтнаха всичките. Не знам на какво се дължи

Android Huawei P30
Цитирай
#6

(2016-03-11, 12:15:01)orelcho написа:  Там има една опция, която е за автоматичния ъпдейт. Видях, че What's new чака за ъпдейт (не го ползвам и затова не го ъпдейтвам) ъпдейтнах го и дадох "скрий" на друго приложение, което ме подканваше да инсталирам (нещо за amazon shoping беше). Бяха се събрали 11 приложения за ъпдейт и им дадох да се ъпдейтват - успешно се ъпдейтнаха всичките. Не знам на какво се дължи
При лолипопа точно през What's new се упдейтват системните приложения и ако има новости там ще ти излизат. Тези приложения се упдейтват от сони, а не както при останалите през гоогле плай разликата е това, а самото приложение се упдейтва през упдате центъра в настройките както и упдейтите за софтуер.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)