Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Моят Samsung Galaxy S7
#1
Smile 

Здравейте,

Да се похваля, че успях да се сдобия с Galaxy S7 няколко дни по-рано. В тази тема ще споделям своите впечатления за телефона.
Като за начало ето го разопаковането:


Освен това получих като подарък и тези очила:


Пишете, ако Ви интересува нещо Smile
Аксесоари
#2

Ножа беше малък, някак едвам отряза найлона. Нямаш ли нещо по-сериозно,  още по "тактикуул"? ?

За сега, черният обикновен S7, най ми харесва!  Много стилно изглежда!  Ама защо не му светна екрана? Как се стърпя...
#3

И на мен ми харесва черния най-много Smile Колебаех се между нормален и edge..накрая реших нормален Big Grin

За сега съм много доволен от телефона. като го разцъкам още малко ще пиша по-подробни впечатления Smile
#4

Странно , отваряш го и той има отпечатък на дисплея ? :-)

P10

#5

Ми просто го е отварял преди да снима клипа. Какво толкова

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#6

Впечатления до тук..

Много радва.. особено камерата с фокуса. Много се хлъзга. Задължително трябва да се сложи нещо. И батерията е ок Smile
#7

Аз като бивш фен на HTC и ненавиждащ Самсунг, реших да рискувам и да си взема S7. За сега сякаш не съм се прекарал много. Предишните модели на Самсунг никога не са ме впечатлявали, но този определено е добре, не знам как са били S6, но действително колегата е прав, пързаля се в ръката ужасно и много трябва да се внимава. Софтуера му е сравнително добре, без да е пълен със всякакви боклуци, които имаха навик да тъпчат в самсунгите, някой да си продава очилата, че мен в Теленор май малко ме преметнаха.

S22 ULTRA кофти зелен. 
#8

(2016-03-09, 19:56:07)gazibarev написа:  Ми просто го е отварял преди да снима клипа.  Какво толкова

Нищо няма , идеята на Unboxing видеата е съвсем различна.

P10

#9

Някой може ли да сподели впечетления от камерата, как се представя на дневна и слаба светлина!
#10

(2016-03-10, 13:53:00)juventusarl написа:  Някой може ли да сподели впечетления от камерата, как се представя на дневна и слаба светлина!

Ще кача клипче и снимки от камерата тези дни Smile
#11

(2016-03-10, 18:50:49)stanchev.s написа:  Ще кача клипче и снимки от камерата тези дни Smile

супер, много благодаря!
#12

Има си тема за снимките...
#13

Ето едно клипче, което направих набързо тази сутрин:
#14

Колеги, какви са впечатленията ви. Струва ли си парите? Камерата видях, че не е прехвалена. Скоростта му найстина ли е такава, както я описват? Батерията колко издържа на екран? А и да ми препоръчате откъде е по-добре да го купя, някой техно... със застраховка ( ако някой може да ми каже, какво точно покрива тя ) или с тарифен план от оператор.
#15

Гледам и не вярвам на очите си... Video Stabilization is Not Supported, вярно ли е това ???
Шота е от темата която заключихте.

[Изображение: Screenshot_20160309_213228_1.jpg]

Moto G9 Plus - Stock ROM
#16

(2016-03-11, 16:15:28)dakhata написа:  Колеги, какви са впечатленията ви. Струва ли си парите? Камерата видях, че не е прехвалена. Скоростта му найстина ли е такава, както я описват? Батерията колко издържа на екран? А и да ми препоръчате откъде е по-добре да го купя, някой техно... със застраховка ( ако някой може да ми каже, какво точно покрива тя ) или с тарифен план от оператор.
Според мен  си струва парите. Много е бърз и камерата е съвсем прилична (особено фокуса). Батерията държи повече от S6 и по-малко от стария ми Note 3 ако от това можеш да добиеш представа Big Grin. Горе долу 4 часа на екран с умерено ползване.. Аз си го взех от Технополис.

(2016-03-11, 16:38:11)MMJ написа:  Гледам и не вярвам на очите си... Video Stabilization is Not Supported, вярно ли е това ???
Шота е от темата която заключихте.

[Изображение: Screenshot_20160309_213228_1.jpg]

Има Video Stabilization на Full Hd i 2k. На 4к резолюция няма..опцията се изключва и не може да се пусне.
#17

При мен пък има стабилизация. Tongue

edit: Но и видео резолюцията при мен е различна. Изглежда AIDA64 показва инфо според текущите настройки на камерата (в момента всъщност съм включил видео запис на QHD). Като както са посочили колегите по-горе, стабилизацията не работи във всички резолюции на видеото.


Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
#18

(2016-03-11, 16:15:28)dakhata написа:  Колеги, какви са впечатленията ви. Струва ли си парите? Камерата видях, че не е прехвалена. Скоростта му найстина ли е такава, както я описват? Батерията колко издържа на екран? А и да ми препоръчате откъде е по-добре да го купя, някой техно... със застраховка ( ако някой може да ми каже, какво точно покрива тя ) или с тарифен план от оператор.

Ако питаш мен, по добре от оператор на изплащане на вътрешен лизинг - тоест с преподписване или нова сим карта според зависимост ти на кой оператор си. С преподписване излиза по евтино от редовните лизингови схеми.

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
#19

(2016-03-12, 00:33:45)mirchev87 написа:  Ако питаш мен, по добре от оператор на изплащане на вътрешен лизинг - тоест с преподписване или нова сим карта според зависимост ти на кой оператор си. С преподписване излиза по евтино от редовните лизингови схеми.

Да, но при операторът няма застраховка. А си мисля, че не е лошо да я имам Big Grin
#20

Кеш винаги е излизало по-евтино. Даваш сумата Х веднъж и забравяш че си купувал телефон, не се моташ с оператори и глупости 1 или 2 години.

Trust nobody who smiles before 10am...

#21

Извинявам се за Offtopic
Колега, как 840лв. за моя S6 ще е ">" от свободната продажба на същия телефон? Две години по 35лв.
#22

24 месеца не плащаш ли поне таксата на някой оператор?

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
#23

Е като плаща такса, не ползва ли услуга, та пак я смятате!

LG G4 Leather/Kingston microSDXC UHS-I U3 90R/80W 64GB
#24

Еми точно, ползваш услуга, благодарение на която получаваш и някаква отстъпка в цената на апарата.

Samsung Galaxy  Note IV
Samsung Galaxy S VI
#25

Ами да, това казах и аз!  С преподписване дали ще е в брой или на  изплащане, излиза по евтино!  Така или иначе си на договор и ти се  налага да преподпишеш договора си,, затова  през оператор си е най добре!  Развали ти се апарата, отиваш в магазина  а оператора, оставяш им го и те го носят на ремонт, а ти не се разправяш да ходиш по сервизи!  Даже от Теленор ти дават и оборотен телефон  да ползваш.  А за какво ли ти е тази застраховка....

  • Samsung Galaxy S21 Plus SM-G996B  • 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)