Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S7 / S7 Edge - резултати, коментари, съвети

AccuBattery ми дава средно постижимо Screen on Time от 7ч30мин. Доволен съм.

[Изображение: VVQn36yl.png]

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
Аксесоари

Колеги, защо при нормално (не fast charging) зареждане на батерията тя се зарежда до 100% мноооого бавно (за от 3 до 4 часа в мрежата)? По принцип така ми се случва, че редувам фаст с нормално зареждане.

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай

А нормално колко трябва да е? Че при мен като гледам разликата между бързо и нормално зареждане е някъде 20 минути. Това така ли е и при другите?
Цитирай

Да, горе долу е толкова
То по-голямата полза е от 0-60% , след това до 100, като цялото е 20-25 мин

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

1:30 (0-100) с fast charging
2:05 (0-100) без fast charging

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай

(2017-01-12, 20:08:08)С.Игнатов написа:  1:30 (0-100) с fast charging
2:05 (0-100) без fast charging

При мен е същото горе долу. От време на време ми показва 4 часа и отгоре, ама просто изкарвам зарядното от контакта и го вкарвам отново и се оправя.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Много бих бил благодарен, ако някой даде предположение как да се справя с тази досада? За 4 и половина часа изпи колкото час и половина СОТ без почти да съм го ползвал.

[Изображение: Screenshot_20170113_231225.png]

[Изображение: Screenshot_20170113_231234.png]
Цитирай

Имах същия проблем с Messenger-a. При мен се оправи след няколко преинсталирания на приложението, че нямаше ефект след първия път
Цитирай

Месинджъра имаше сървър проблем и дрейнваше по процент на минута последните 3/4 дена. Няма какво да направиш по въпроса.... фб уж са оправили проблема и вече не трябва да е така. Пробвай да изтриеш кеша и данните и може и би трябвало да се оправи.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Благодаря ви. Не го прави постоянно, но снощи дори успя да загрее този иначе доста студен телефон. Имам го от месец и половина и това е може би третия или четвъртия път в който го хващам така. След триене на кеша и два рестарта спря да дрейнва. Преинсталирах го в този период няколко пъти, но без ефект. Ще се надявам да си оправят бакиите с времето явно.
Цитирай

При мен опитвам цяла сутрин и не мога да дейнсталирам месинджъра!.
При някой подобен проблем.?
Изписва дейнсталиране, и не мърда

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Така ти изписва в Мениджър на приложения? Пробвай и през Google Play.
Цитирай

Пробвах, същият резултат
Не успях да го дейнсталирам!

SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Съдейки и по проблема с изчисляване на паметта, пробва ли да рестартираш устройството?
Цитирай

Доста пъти, поне 5....6 рестарта Проблемът с паметта се оправи след известно време. ( доста дълго, явно за изчисления ) , но така и не се деинсташира.



SamsungGalaxyS7E

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2017-01-12, 11:05:47)ivkos написа:  AccuBattery ми дава средно постижимо Screen on Time от 7ч30мин. Доволен съм.

[Изображение: VVQn36yl.png]

Колега забелязал ли си каква огромна разлика има в измерването на разхода на батерията между вграденото на самсунг и това на AccuBattery? На дисплея за едно и също време на самсунг дава 662мач изхабено,  а АБ 1946мач за 5:15ч. Кое е вярното?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Здравейте! В петък си взех S7 Edge. Първото зареждане на батерията беше "бързо зареждане". Почти веднага след като се зареди го махнах от зарядното. Въпросът ми е- има ли проблем, че първото му зареждане е било бързо? И трябваше ли да го държа по-дълго на зарядно? Това е нещото, което ме е тормазело най-много, колко да е първото зареждане... Извинявам се за глупавите въпроси!
Цитирай

Ето и резултати с нугата,  за мен не са добри. 



Цитирай

(2017-01-23, 12:23:18)sunGlove написа:  Здравейте! В петък си взех S7 Edge. Първото зареждане на батерията беше "бързо зареждане". Почти веднага след като се зареди го махнах от зарядното. Въпросът ми е- има ли проблем, че първото му зареждане е било бързо? И трябваше ли да го държа по-дълго на зарядно? Това е нещото, което ме е тормазело най-много, колко да е първото зареждане... Извинявам се за глупавите въпроси!

Никакъв проблем когато искаш и колкото искаш го зареждай.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай

Nikito.Учудвам се, че система андроид е толкова много. От друга страна пък е 1ден и нещо, това да не е малко?

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Малко е 7ч сот за 2 дена правя.
Цитирай

(2017-01-23, 17:08:57)NikitoStefanov написа:  Малко е 7ч сот за 2 дена правя.

Еми, не знам, при мен ос андроид и система андроид не са повече от 3-4%. Определено на 7 батерията е по- добре . Но пък всичко е индивиуално.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

@NikitoStefanov - Имах този проблем.
Слагаш package disabler pro(2.90 лева струа) от маркета и спираш следните неща:
Beaming service
Gear vr service
Knox
Om customize (ако го имаш)
При мен след това всичко се нормализира. Оказа се, че беше Beaming service при мен.

Choosing...
Цитирай

Или Ez Disabler.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Имам я програмата. Но knox искам да стои.

Имам я EZ Disabler, но искам Knox да остане.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)