Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S7 / S7 Edge - резултати, коментари, съвети

Да споделяSmile
Андро 7 (БТУ):
Изкарах 25 часа на батерия, екран 5,5 ч. Всичко включено, WQHD резолюция.
Не знам малко ли е много ли е, но ми се щеше , когато телефона е в покой да харчи по малко батерия.

                                                                    
Цитирай
Аксесоари

Десет процента от батерията (поне при мен с edge, 7.0) се изразходват от Knox и Gear VR, така че, на който му е проблем да ги изключи с някои от споменатите програмки в темата.
Цитирай

Здравейте,

Получих здрав дрейн на батерията от Messenger. Какво ще ме посъветвате?        

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай

Колега този дрейн от вчера ли е? Ако е от вчера и при мен беше така. Имаше проблем със сървърите на mesenger

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ами да, ама май още има проблем.

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай

Аз го имам винаги ...
От време на време го спирам ръчно, че иначе може да изяде и цялата батерия...

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай

Аз изчистих кеша на messenger и се оправиха нещата

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S7 + Huawei P8
Цитирай

Нещо пак ми точи батерията. 6.20мин стенд от които 50мин сот и съм на 69%. С андроид 7 съм с модем от 6. При вас услугите на гугъл позволява ли да се оптимизира батерията, при мене не. Последните две зареждания ми кара така слабо. Преди това само ба 4г по ден два и между 5 и 7ч сот.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

И на мен последните дни ми я точи зверски и не мога да разбера от какво, въпреки че съм направил по известните неща за запазване заряда на батерията.
п.с. "система андроид" ми е 40%

                                                                    
Цитирай

На мен ми е 5%, а екрана 7%, 7ч стенд и 1,26мин сот, 55% заряд. От 30мин тегля софт от саммобиле.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Някой ако може да предложи работеща програма за оптимизиране на приложенията като Bk disable, Ez.
Цитирай

https://play.google.com/store/apps/detai...isablerpro – съжалявам, че първо си дадох парите за „EZ Disabler“, това е с 10 пъти повече сваляния и много по-добра поддръжка.
Цитирай

(2017-02-22, 03:30:18)Iordan2000 написа:  https://play.google.com/store/apps/detai...isablerpro – съжалявам, че първо си дадох парите за „EZ Disabler“, това е с 10 пъти повече сваляния и много по-добра поддръжка.
И аз съм с нея и съм много доволен!

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен същия дрейн от месинджъра се появи в края на декември. Изтраях го няколко дни и му набих шута.
Цитирай

(2017-02-22, 03:30:18)Iordan2000 написа:  https://play.google.com/store/apps/detai...isablerpro – съжалявам, че първо си дадох парите за „EZ Disabler“, това е с 10 пъти повече сваляния и много по-добра поддръжка.

Благодаря Ви,  сега ще пробвам, а освен Knox, Gear Vr, какво друго да изключа?
Цитирай

От както минах на 7цата (мтел ота) Система андроид ми стапя батерията... не знам на какво се дължи , направих ресет след ъпдейта..


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Е нали уж седмицата имаше велика батерия, н1кой ми се караха даже като казвах, а пък сега не е ок.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Аз никога не съм го твърдял, изчахах си отата и така... батерията за момента е доста по-зле от 6цата... разрових се в приложенията едно по едно и видях че KNOX, OS Customizer и Gear VR Service са използвали по 8% от последното зареждане... спрях ги , които може ги деактивирах.. и ще видим как ще се държи
Цитирай

Здравейте приятели, искам да попитам това приложение което сте дали може ли да спира автоматично стартирващите се приложения? и ако не може кажете ми някое което може да го прави без да ми се налага да роотвам телефона (макар и да е платено) Благодаря Ви предварително.
Цитирай

(2017-02-23, 23:40:50)g1kata написа:  Аз никога не съм го твърдял, изчахах си отата и така... батерията за момента е доста по-зле  от 6цата...  разрових се в приложенията едно по едно и видях че KNOX, OS Customizer и Gear VR Service са използвали по 8% от последното зареждане... спрях ги , които може ги деактивирах.. и ще видим как ще се държи

До 10- на дни ще си "дойде на мястото".

                                                                    
Цитирай

Не го издържах и преди малко направих wipe и cache през рековъри... ще го видим , незнам на какъв режим трябва да е, бях го направил на висока производителност, защото някъде из форума се говореше че на балансиран имало проблеми, за сега ще го оставя на баланс да видя как ще е
Цитирай

Режимът „Висока производителност“ просто увеличава яркостта с 10% и вдига резолюцията от FHD (която е по подразбиране) на WQHD. Нищо съществено като цяло.
Цитирай

(2017-02-25, 02:12:10)Iordan2000 написа:  Режимът „Висока производителност“ просто увеличава яркостта с 10% и вдига резолюцията от FHD (която е по подразбиране) на WQHD. Нищо съществено като цяло.

Мда. Като замисъл е добро, като реализация - лошо. Иначе колкото повече го използвам телефона, толкова повече държи и батерията. Не знам защо, не знам и как.

(2017-02-23, 23:40:50)g1kata написа:  Аз никога не съм го твърдял, изчахах си отата и така... батерията за момента е доста по-зле  от 6цата...  разрових се в приложенията едно по едно и видях че KNOX, OS Customizer и Gear VR Service са използвали по 8% от последното зареждане... спрях ги , които може ги деактивирах.. и ще видим как ще се държи

Ми, не. Всичките са част от "Android система", та колкото ти показва тя, толкова ще ти показват и те.

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай

Някой може ли да каже кое е безопасно да се спре с Package Disabler pro? Има доста неща неясни маркирани като безопасни за спиране но знае ли човек...
Аз спрях
Health Service
Briefing
S health
Weather
KNOX ??? тука вече не е ясно
Цитирай

Да така е ... не знам какво се е омазало, но се оправи след wipe през рековърито... реално след като доиде ота ъпдеита направих едни фабрични, но въпреки това си имаше дрейн от "Система андроид" и при това много среиозен дрейн, не можех да направя повече от 2 часа дисплей и каквото и да правих дори и елементарно браузване в нета телефона все беше топъл... както и да е издържах го точно 2 дена и го реснах но тпзи път през рековъри и проблема изчезна в момента съм на 3 часа дисплей и 54% батерия а телефона си стои студен каквото и да правя..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)