Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S7 / S7 Edge - резултати, коментари, съвети

В панела ли ти го пише? Като ти излезе опитай да го изключиш от зарядно и после да го включиш пак.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2017-05-20, 11:15:40)Marto.g написа:  В панела ли ти го пише? Като ти излезе опитай да го изключиш от зарядно и после да го включиш пак.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Благодаря за бързия отговор колега, но разбрах какъв е проблема; кабела
Цитирай

Ясно. При мен го правеше и се оправяше като махна от зарядното телефона и го сложа от ново.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Какво мога да направя по този въпрос ?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ето това - https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1397754

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ето я и моята консумация на батерията!


[Изображение: 860401.png]

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай

Това е моята. На макс яркост с всичко пуснато. [Изображение: 0180eb8e6fcba49480704d5a7f1bff67.jpg][Изображение: cdfd000eb94c5ed23ce4347c44eaff20.jpg]

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Като че дисплея ми дърпа доста. Другото ми се струва добре.
Цитирай

(2017-05-28, 20:17:26)Marto.g написа:  Това е моята. На макс яркост с всичко пуснато. [Изображение: 0180eb8e6fcba49480704d5a7f1bff67.jpg][Изображение: cdfd000eb94c5ed23ce4347c44eaff20.jpg]

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Като че дисплея ми дърпа доста. Другото ми се струва добре.

Как успяваш да задържиш система андроид на тия проценти?При мен на равно върви с процентите на дисплея...

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай

Знам ли? С всичко, каквото си беше и вчера ето днес какво е...[Изображение: 1bc1dceda63220cfa307d81ea687ee43.jpg]

изпратено от моят SM-G935F с помощта на tapatalk
Цитирай

[Изображение: Screenshot_20170529-200701.png]

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

@tishomen, какво гледаме на този скрийншот?

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Снимай там където пише консумация от батерията.

изпратено от моят Lenovo K6 note. с помощта на tapatalk
Цитирай

(2017-05-29, 19:28:52)ivkos написа:  @tishomen, какво гледаме на този скрийншот?
Хахаха, гледаме скрийншот ivkos! ?
Човекът е с чувство за хумор.
Цитирай

[Изображение: Screenshot_20170529-223737.png]

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Може би , че режимът за пестене на енергия е на средно ниво .

Storstark
Цитирай

Не знам аз как успях да попадна на толкова лошо устройство... [Изображение: ed8420c7d4a9c2c86c5cc5a3458b1fbe.jpg]

(2017-05-30, 05:29:20)Sladurguze написа:  Не знам аз как успях да попадна на толкова лошо устройство... [Изображение: ed8420c7d4a9c2c86c5cc5a3458b1fbe.jpg]
[Изображение: ee4fca0695a0e4d15310cce4a8ba3ffe.jpg]

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Samsung galaxy S4
 Samsung Galaxy S5 
  Samsung galaxy Note 2,3,4
   Samsung galaxy S7
Цитирай

Многократно сме го обсъждали. Прочетете 10-ина мнения назад, има линкове в темата (и в подписа ми също) как се проверява откъде идват дрейновете. Най-често проблемът се оказва в Google, така че не винаги устройството е "толкова лошо". Изключването на щуротиите на Google оказва доста благоприятно влияние върху живота на батерията - особено Google Backup и Location History.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

Колеги, вчера като си рестартирах телефона, после като влязох в Battery usage и беше почнало да отброява от момента на рестарта... Днес рестартирах пак, за да видя дали вчера не е било моментен бъг, но пак почна да отброява от момента на рестарта.. Също и списъка с неща, които точат батерията, започва да се генерира наново, все едно тъкмо го откачам от зарядното, след пълно зареждане... Преди не беше така, при вас как е?

EDIT: След wipe cache partition се оправи...
Цитирай

(2017-05-30, 10:50:04)ivkos написа:  Многократно сме го обсъждали. Прочетете 10-ина мнения назад, има линкове в темата (и в подписа ми също) как се проверява откъде идват дрейновете. Най-често проблемът се оказва в Google, така че не винаги устройството е "толкова лошо". Изключването на щуротиите на Google оказва доста благоприятно влияние върху живота на батерията - особено Google Backup и Location History.
Четох, но явно не съм обърнал внимание на съветите за смяна на launcher-а... И въпреки всичко, направих описаните процедури и смяна на launcher и получих минимално подобрение.
Не мога да пусна за момента.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Samsung galaxy S4
 Samsung Galaxy S5 
  Samsung galaxy Note 2,3,4
   Samsung galaxy S7
Цитирай

(2017-05-31, 10:33:22)Sv3TL10 написа:  Колеги, вчера като си рестартирах телефона, после като влязох в Battery usage и беше почнало да отброява от момента на рестарта... Днес рестартирах пак, за да видя дали вчера не е било моментен бъг, но пак почна да отброява от момента на рестарта.. Също и списъка с неща, които точат батерията, започва да се генерира наново, все едно тъкмо го откачам от зарядното, след пълно зареждане... Преди не беше така, при вас как е?

EDIT: След wipe cache partition се оправи...

Доколкото знам от опита ми с андроид при рестарт на устройството с батерия над 90% списъка се рестартира.

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай

@С.Игнатов, снощи бях на доста под 90% Smile
Цитирай

Аз съм забелязал че ако го рестартирам на другия ден,след зареждането списъка почва да отброява от начало.Проценти не съм гледал.
Цитирай

(2017-05-31, 10:33:22)Sv3TL10 написа:  Колеги, вчера като си рестартирах телефона, после като влязох в Battery usage и беше почнало да отброява от момента на рестарта... Днес рестартирах пак, за да видя дали вчера не е било моментен бъг, но пак почна да отброява от момента на рестарта.. Също и списъка с неща, които точат батерията, започва да се генерира наново, все едно тъкмо го откачам от зарядното, след пълно зареждане... Преди не беше така, при вас как е?

EDIT: След wipe cache partition се оправи...

Да се edit-на още веднъж.. Не се е оправило, пак при рестарт почна наново да отброява... А съм убеден, че преди не беше така.... То реално (на screenshot-a) си и пише, че данните са от последното пълно зареждане.. А не от последния рестарт.. 
Пробвах и 10 минути след като го откачих от зарядно.. Пробвах и на следващия ден, все се занулява.. Забелязах, че ако изключа телефона и после го включа, тогава данните стоят.. Затова съм се и заблудил, че при wipe cache partition се е оправило.. Само при мен ли се случва или е обща болка.. Аз съм с последния btu


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2017-06-03, 06:48:03)Sv3TL10 написа:  Да се edit-на още веднъж.. Не се е оправило, пак при рестарт почна наново да отброява... А съм убеден, че преди не беше така.... То реално (на screenshot-a) си и пише, че данните са от последното пълно зареждане.. А не от последния рестарт.. 
Пробвах и 10 минути след като го откачих от зарядно.. Пробвах и на следващия ден, все се занулява.. Забелязах, че ако изключа телефона и после го включа, тогава данните стоят.. Затова съм се и заблудил, че при wipe cache partition се е оправило.. Само при мен ли се случва или е обща болка.. Аз съм с последния btu

S8цата го рефрешва само над 90%, старата S3ка също.

Samsung Galaxy S8 Plus / Midnight Black / 64 GB
Цитирай

Здравейте! Батерията на моето галакси взе да кляка осезаемо. Телефона е произведен февруари 2016, от първите партиди е, за година и 3 месеца е загубил 30 процента от капацитета си на батерията( измерено с accu battery и другия метод описан в темата с експлорера) . Днес след рестарт батерията ми от 28% след рестарта зареди на 1% и релно вече нямах батерия, телефона се изгаси. Много рядко сам го зареждал с фаст чарджинга, но явно батерията с фаст или не си заминава относително бързо. Телефона е в гаранция, някакви съвети дали мога да го пратя по гаранция или за изчакам батерията да загуби повече от капацитета си? Честно казано телефона ми харесва и не ми се иска да го сменям, една батерия не е скъпа около 35лв, но смяната е малко кофти с този заден панел. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)