Оценете темата:
  • 13 гласа - средно 4.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S7 / S7 Edge - резултати, коментари, съвети

Пичове,
Направих тест на батерията с Accubattery. Вижте резултата. Защо ми дава, че е 1710mah? Дали са ме метнали, че е оригинална в сервиза?
Уж момчето ми е приятел. [Изображение: 3e8353ee42da564a3ad3eaeaf3acee0d.jpg]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

RN3 Kenzo 8.2.2.0
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

А battery_cycle дали може да се нулира ?
Цитирай

(2019-03-22, 05:18:41)osssinator написа:  Пичове,
Направих тест на батерията с Accubattery. Вижте резултата. Защо ми дава, че е 1710mah? Дали са ме метнали, че е оригинална в сервиза?
Уж момчето ми е приятел. [Изображение: 3e8353ee42da564a3ad3eaeaf3acee0d.jpg]

Колега, тези данни ти го показва на базата на едно зареждане. Зареди 10-на пъти телефона и погледни пак колко ти показва този показател.

Успех !

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT
A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
[-] 1 потребител изказва благодарност на master89q за това мнение:
  • osssinator
Цитирай

20 пъти и пак не мога да мина 2000mah. Явно не е оригинална. Въпреки, че той продължава да твърди, че е.[Изображение: b49de30f2a2d419af25b53e7267cc97a.jpg]

RN3 Kenzo 8.2.2.0
Цитирай

(2018-03-01, 22:37:06)ivkos написа:  Да. Именно него бих препоръчал, тъй като съм го посещавал и останах доволен от обслужването.

Имат доста негативни оценки, аз не бих им се доверил.
 https://www.google.com/search?q=%D1%81%D...:1,lf_ui:2
Цитирай

Купих си нова батерия казаха ми че е оригинална. монтирах си е сам и ето проблема телефона не стартира сложих го на зарядно и се включи,  изключвам зарядното и той се изключва и пак не ще да се включи като го сложа на зарядно тръгва . Какъв е проблема батерията ли е дефектна или е менте

Samsung Galaxy Note 8  & Samsung Galaxy S8 Plus & Samsung Galaxy S5
Цитирай

Менте е със сигурност, дали е дефектна не се знае. 
Разберете, че оригинални части за телефони не се продават на свободния пазар, те са само в официалните сервизи на марката и се монтират от тях, а не ги раздават за домашно монтиране.

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy S9 Plus
Samsung Galaxy Note 8
Цитирай

То тогава да взема телефон с счупен дисплей поне знам че частите са оригинални

Цитирай

А не е ли най-лесно да си занесеш телефона в официален сервиз или да го пратиш по куриер ако си от населено място без такъв сервиз?

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy Note 9
Samsung Galaxy S9 Plus
Samsung Galaxy Note 8
Цитирай

В пловдив незнам дали има а Сръчко София незнам дали може с куриер и няма ли да е проблем че вече е отварян

Цитирай

Ами, щом е вече отварян, просто няма да е вече гаранционен и безплатен ремонт, ще ти представят приблизителна сметка и ако си съгласен, тогава.
Звънни им и ги питай.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)