Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S7 / S7 Edge - резултати, коментари, съвети
#76

Или просто го продай....Smile
Цитирай
Аксесоари
#77

Какво, как и защо ?

17ч. awake при 2ч екран преди около седмица 2 нямаше такова нещо. Сток съм.
               

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#78

Това е бъг в системата.
След зареждане до 100% правиш рестарт.

Sent from my Samsung Galaxy S7 Edge

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#79

Потвърждавам за същия проблем при S6.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Цитирай
#80

При евентуален неуспех за премахването на проблема има ли друго решение ? Довечера ще го заредя до 100% и ще го рестна(дано се махне проблема).

Samsung Galaxy Nexus [] Android: 4.2.2 [] ROM: Stock (root)  16GB
Samsung Galaxy S7 Edge [] Android: 6.0.1 [] ROM: Stock 32GB
Цитирай
#81

Аз преди 4 дни флашнах със сток ром PD1, този проблем изчезна.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#82

Аз като бях с PD1 ми се появи дрейн от андроид система последната седмица от ползването на рома. След това дигнах до PDQ, който в началото също имаше дрейн, но след няколко дена просто изчезна. Явно му е трябвало време да се адаптира. В момента с PDQ батерията е желязо.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#83

Колко мина от последния ъпдейт ? 2 седмици , може и повече. Е*ати адаптирането Smile
Цитирай
#84

и аз имах дрейн с последния ъпдейт от мтел.. направих ресет и сега от няколко дена е добре ама сиг пак ще се у...ре,дано скоро пуснат някакви фиксове
Цитирай
#85

Здравейте,

и аз като цяло не съм много доволен от живота на батерията на телефона. По принцип изкарвам два дни с едно зареждане, но SoT не ми е бил повече от 3 часа досега. Като цяло основно точене на батерията имам от Cell Standby и Android System.


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай
#86

тоя стендбй и аз го имам но по-малко точи. доколкото четох и разбрах от други форуми това е свързано с оперератора какъв е сигнала честотите който сменя и т.н ..но до колко е вярно не знам.
Цитирай
#87

(2016-05-11, 11:00:29)rgg1992 написа:  Здравейте,

и аз като цяло не съм много доволен от живота на батерията на телефона. По принцип изкарвам два дни с едно зареждане, но SoT не ми е бил повече от 3 часа досега.

Ама това си е почти нормално да имаш СОТ 3 часа при 2 дни да ти изкара батерията....
Ето виж при мен как е - това е с постоянно включени - мобилни данни + на моменти и wi-fi, локация, блутут, синхронизация (която е за 6 мейла) и за мен това си е максимума май, който мога да постигна с това....рома е от подписа ми на основата на APD1


Прикачени файлове Миниатюри
       


Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
#88

Хора, понеже следя темата защото съм се насочил към S7 Edge, но искам първо да мине малко време и да видя дали ще успеят да изчистят всички недъзи - пишете на каква осветеност ви е дисплея заедно с това по колко време издържа. до скоро бях с G4 и там гледах някакви извънземни стойности от 4-5 часа, а при мен изкарваше по макс 2 - в крайна сметка намалих осветеността до 20% при които едвам се вижда нещо и започна да кара по повече. та мисълта ми е че разликата м/ду 6 часа и 3-4 часа може да е именно заради това.
Цитирай
#89

Осветеност на максимум винаги /понеже като съм навън и в колата не мога да се взирам/ , 6 акаунта пощенски, 4 cloud-а като единия има и втора връзка и сваля на телефона всичко от клауда, ACR /запис на разговори/ постоянно и веднага след разговор архивира в единия от облаците, Програма която изговаря името на повикващия, Фейсбук /това харчи много/ + pages manager, постоянно активни месинджъри - Viber, Hangaots, Whats Up, Imo , facebook messenger, Line, OLX + emag , всички гугълски сървиси, AOD общо взето всичко което постоянно изисква синхронизация и ток...

с всичкото това натоварване до 3 часа SOT , час до два разговори и почти няма ден в който да се прибера с батерия в червеното - имам предвид винаги е над 20%
за такова натоварване - е добре . Преди това бях с NOTE 4 той издържаше малко по-малко, но за сметка на това пък имаше по-добър обхват и звук ...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#90

Потвърждавам. Също го товаря много и в момента е на 20%, като деня ми е почнал в 6 сутринта и имам 6 часа екран. 3 пуш меил акаунта и т.н..вайбъри..
Цитирай
#91

(2016-05-11, 21:22:01)thedeivis написа:  ......Програма която изговаря името на повикващия.......

Би ли споделил коя ползваш?

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#92

Ето малко по подробно от мен:

Wi-Fi - On
Location - On
Sync - Off
AOD - Off
Power Saving - Off

Soft : PD1

[Изображение: ccbfb9fab8731c4d.jpg].[Изображение: a143c56b0413756a.png].[Изображение: 313ebd569c88010b.png].[Изображение: b924f3277c892521.png].[Изображение: 99db338cf4a052a5.png].[Изображение: 238bb9611c8df9b5.png].[Изображение: fc5cdd73fbd64d00.png].[Изображение: fc2aa2627914b016.png].[Изображение: 862ff83fea959cae.png]

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#93

APD1 е някакъв дизастър с тоя дрейн от андроид систем - на този от завода - APB4 беше идеално, ако още малко не изкарат майския ъпдейт с фикс, май ще даунгрейдвам.

POCO F1
Цитирай
#94

С APD1 съм откакто го пуснаха и точно един единствен път съм имал дрейн на Android System, който изчезна след като направих един рестарт. Оттогава насам не съм имал никакъв проблем. Лесно докарвам 5-6 часа екран с пуснати Wi-Fi, Location, Data, Sync и спрян AOD. Нощем графиката е права линия, което значи, че телефонът си спинка доста сладко. Smile

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#95

Да и при мен нещата мисля, че са ок. Аз лично съм много доволен от батерията на телефон, карам си цял ден с доста сериозно използване. Преди това бях с htc и никога дори катожто беше нов не съм имал възможността с лекота да издържи целият ден ( а този дисплей определено хапва повече батерия) [Изображение: 8d75c5c822e27bb9b61757c1491468be.jpg]
[Изображение: ba7360164cb0b8172beee8675d2ed0e1.jpg]
[Изображение: 3b7e65803526d5052384d8d962487803.jpg]

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#96

И аз сега правя 6 часа екран, с цитирания от мен заводски за ментел, правех 7,20-30 ... Разликата идва от консумацията на андроид систем - тези 22% по шотовете ви не са в рамките на нормалното. Smile

POCO F1
Цитирай
#97

със ментелския софт последен андройда ми е 18% и правя по 8 часа дисплей без рестартове след всяко зареждане .. поне за сега
Цитирай
#98

Колеги, от 2 дни съм с G935FXXU1APDU за NEE(nordic). Засега съм много доволен. SoT 9ч. 22м. 0с., а батерията на 4%.

Samsung Galaxy S10+     Samsung Galaxy Note 10+  
HUAWEI Mediapad M5 10.8" LTE
Цитирай
#99

Какви са тези цифри бре хора? Вие ползвате ли ги тези телефони?😀 Аз правя около 3 часа sot с чистия S7. Максимално около 4 часа...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Цитирай

(2016-05-15, 20:17:04)pileto3 написа:  Какви са тези цифри бре хора? Вие ползвате ли ги тези телефони?😀 Аз правя около 3 часа sot с чистия S7. Максимално около 4 часа...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
и повече може Smile нищо че е по-млка батерията
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)