Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на Galaxy S7 / S7 Edge - резултати, коментари, съвети

Пичове,
Направих тест на батерията с Accubattery. Вижте резултата. Защо ми дава, че е 1710mah? Дали са ме метнали, че е оригинална в сервиза?
Уж момчето ми е приятел. [Изображение: 3e8353ee42da564a3ad3eaeaf3acee0d.jpg]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай
Аксесоари

А battery_cycle дали може да се нулира ?
Цитирай

(2019-03-22, 05:18:41)osssinator написа:  Пичове,
Направих тест на батерията с Accubattery. Вижте резултата. Защо ми дава, че е 1710mah? Дали са ме метнали, че е оригинална в сервиза?
Уж момчето ми е приятел. [Изображение: 3e8353ee42da564a3ad3eaeaf3acee0d.jpg]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Колега, тези данни ти го показва на базата на едно зареждане. Зареди 10-на пъти телефона и погледни пак колко ти показва този показател.

Успех !

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
[-] 1 потребител изказва благодарност на master89q за това мнение:
  • osssinator
Цитирай

20 пъти и пак не мога да мина 2000mah. Явно не е оригинална. Въпреки, че той продължава да твърди, че е.[Изображение: b49de30f2a2d419af25b53e7267cc97a.jpg]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай

(2018-03-01, 22:37:06)ivkos написа:  Да. Именно него бих препоръчал, тъй като съм го посещавал и останах доволен от обслужването.

Имат доста негативни оценки, аз не бих им се доверил.
 https://www.google.com/search?q=%D1%81%D...:1,lf_ui:2
Цитирай

Купих си нова батерия казаха ми че е оригинална. монтирах си е сам и ето проблема телефона не стартира сложих го на зарядно и се включи,  изключвам зарядното и той се изключва и пак не ще да се включи като го сложа на зарядно тръгва . Какъв е проблема батерията ли е дефектна или е менте

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай

Менте е със сигурност, дали е дефектна не се знае. 
Разберете, че оригинални части за телефони не се продават на свободния пазар, те са само в официалните сервизи на марката и се монтират от тях, а не ги раздават за домашно монтиране.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

То тогава да взема телефон с счупен дисплей поне знам че частите са оригинални

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай

А не е ли най-лесно да си занесеш телефона в официален сервиз или да го пратиш по куриер ако си от населено място без такъв сервиз?

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

В пловдив незнам дали има а Сръчко София незнам дали може с куриер и няма ли да е проблем че вече е отварян

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай

Ами, щом е вече отварян, просто няма да е вече гаранционен и безплатен ремонт, ще ти представят приблизителна сметка и ако си съгласен, тогава.
Звънни им и ги питай.
Цитирай

Здравейте, някой вземал ли си е батерия за S7 от dice? Интересува ме дали са оригинални. Отдавна бях поръчвал няколко батерии за S3 от там и не съм имал проблеми с тях, бяха си оригинални (там си спомням, че имаше как да се провери). Но не знам дали с батериите за S7 също седят така нещата.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

(2019-09-10, 20:35:26)android_97 написа:  Здравейте, някой вземал ли си е батерия за S7 от dice? Интересува ме дали са оригинални. Отдавна бях поръчвал няколко батерии за S3 от там и не съм имал проблеми с тях, бяха си оригинални (там си спомням, че имаше как да се провери). Но не знам дали с батериите за S7 също седят така нещата.
И да си вземеш-файда няма.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

SM-G780G/DS
Цитирай

Какво имаш предвид?

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Поръчах си оригинална уж батерия от китайския и един нов заден капак
Чакам да дойдат всеки момент и сам ще ги сменя
После ще пиша
П.с. От dice батериите са оригинални ,но много старо производство 2016 та,което си губи малко смисъла
От китайския са произведени 2018 та
Цитирай

(2019-09-21, 07:36:29)lost in написа:  Поръчах си оригинална уж батерия от китайския и един нов заден капак
Чакам да дойдат всеки момент и сам ще ги сменя
После ще пиша
П.с. От dice батериите са оригинални ,но много старо производство 2016 та,което си губи малко смисъла
От китайския са произведени 2018 та
Купувай си от телефонче. Батериите му са доста качествени, унгарски по негови думи и аз съм доволен.
Цитирай

Да питам, на чистата S7-ца, която не се ползваше много-много от ъпдейта до 8-ца батерията пада супер бързо, едвам изкарва деня.
Вчера му спрях всякакви синхронизации и google бекъпи , с около 30 мин екран за 16-17 часа ползване е на 78%.
Батерията е на 89% healt.

За разлика от него другият ми телефон S7 Edge все още си държи нормално.
Цитирай

Коя програма ползваш за батерия health
Цитирай

(2019-10-21, 20:21:41)lost in написа:  Коя програма ползваш за батерия health

Phone info на Samsung и  AccuBattery. Дават 88%.Телефона е на година и половина . Възможно ли е да е приключила батерията, въпреки показанията или е нещо софтуерно. Или по-лошото -  хардуерно. Преди правеше по 4-5 часа SOT, а сега по 2 и малко.
Цитирай

Странно, при мен Phone info отдавна вече няма опция за показване "здравето" на батерията...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай

(2019-10-22, 07:36:42)batproho написа:  Странно, при мен Phone info отдавна вече няма опция за показване "здравето" на батерията...

Явно лъже, защото го бях качил отодавна на телефона с идеята да следя батерията. 
Вчера качих accubattry, но явно първите 1-2 пъти е било неточно и показваше проценти, близки до phone info. Днес даде около 78%, а може и да е по-ниско.Може би батерията е заминала, но се учудих, че се е получило след година и малко ползване.
[-] 1 потребител изказва благодарност на aladin за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Аз съм в момента с 1060 цикъла и цял ден ме държи,ако не го товаря много ,но си заминава
Преди по 7 часа сот правих ,сега най- много 2-3 часа
[-] 2 потребители изказват благодарност на lost in за това мнение:
  • aladin, oxuboxu
Цитирай

(2019-10-22, 21:10:08)lost in написа:  Аз съм в момента с 1060 цикъла и цял  ден ме държи,ако не го товаря много ,но си заминава
Преди по 7 часа сот  правих ,сега най- много 2-3 часа
А на колко живот ти е батерията  измерено с accubattery ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на aladin за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Не знаех ,че само платената версия показва health a


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-10-23, 07:58:16)lost in написа:  Не знаех ,че само платената версия показва health a
Не е вярно ! Инсталирай програмата и разреди батерията на телефона и пак я зареси до 100% ,тогава ще ти покаже в тази графа кое колко е успех Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)