Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Теленор ползват Хуавей (ще станат 3 години).
Виваком и в момента ъпгрейдват мрежата си , също с Хуавей .
М'тел /изключая северна България - там е Ериксон/ са на Нокия (предстои замяна на Ериксона и ще минат изцяло на Нокия - тъпо ама ...)
Та , ако някой си мисли че проблема с Теленор е от оборудването , то би трябвало да има същите проблеми и с Виваком .
Има вероятност "дефекта" да е от честотната им лента (гадая си).
Върти ми се някакъв спомен че те взеха най-широк диапазон , що така се получава - няма обяснение ...
Като за финал ще кажа че Хуавей мнооого здраво стъпи на Европазара и е без конкуренция .
Цитирай
Аксесоари

Ериксон е Мерцедесът в оборудването за базови станции, по мое скромно мнение. Нокия е малко след това. Хуавей стъпиха заради цените. Тук обаче трябва да споменем, че въпреки еднаквото оборудване на Виваком и Теленор, софтуерът също е от значение. Желязото си е желязо, но това, което го управлява е най- важно Wink Може наистина да е от бенда, ама знае ли човек...
Цитирай

Мтел си е Мтел, ОТА си е ОТА. А кой какво прави - флашва/машва, один/модин, ама БТУ, ама ХЕО, ама Тринидад и Тобаго и не знам си какво. Пичове, елате на себе си - ОРИЕНТИРАЙТЕ СЕ КЪМ ПРАВИЛНИЯТ ОПЕРАТОР И ПРАВИЛНИЯТ НАЧИН НА ЪПДЕЙТВАНЕ  Stolt Stolt Stolt

The Power Of Dreams
Цитирай

Софтуерите на двата телекома би трябвало да са еднакви. Управлява се от тяхна си (Хуавейска) софтерна платформа.
Цитирай

(2017-02-26, 16:54:48)Sev написа:  Колегите горе даваха акъл как тези с проблем с Теленор да се оправят сами
Мислиш, че някой тук може да ти помогне ли? Ако не можеш сам. Обяснено е от няколко човека как може да работи без проблем.

'g'SM-G955F
Цитирай

Мога да си сменя софта сам
Казах, че не трябва да дават такива идеи
Не всеки може, не е и длъжен
Дал е пари , има си стандарти, трябва да работи
Цитирай

Гледам за последните 2ч са пуснали ъпдейт за 7 региона.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

От няколко дена вече съм с XEO - 7.0 на Теленор и нямам никакви проблеми за разлика от BTU. Телефона работи прекрасно постоянно на 4g.

Huawei P20
Цитирай

Да и македонците ни изпревариха Smile
Цитирай

(2017-02-24, 22:28:43)Nikito82 написа:  Такава опция при самсунг няма набуре,  тва е при лг.  Такава опция имаш колкото имаш ъпдейт на бгл.

https://www.google.bg/url?sa=i&rct=j&q=&...5032667544
Цитирай

Ще помоля колегите, които имат проблеми с мрежата на Теленор да пишат в тази тема - https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=88947
Благодаря ви за разбирането!

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Имате ли проблем с повишаващата аларма ? При мен опцията е активна, но си свири силно постоянно. На 6.0.1 нямах такъв проблем Sad

POCO F1
Цитирай

Бреее пуснаха за още поне 10 региона , за нашия пак няма обаче. И този вторник няма да е.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Еее не! И Папуа и Нова Гвинея ни изпревариха...
Цитирай

(2017-02-28, 09:44:05)potiron написа:  Еее не! И Папуа и Нова Гвинея ни изпревариха...

При вас пак има някакви шансове да е близките дни. Тези като мен със Sdragon версията, ще трябва да чакаме може би с месец още......

Samsung Galaxy S7 Edge G9350
Цитирай

Аз не разбрах кой и защо си помисли че ако не е в събота то ще е днес в Вторник?
Цитирай

(2017-02-28, 10:35:02)cveteca написа:  При вас пак има някакви шансове да е близките дни. Тези като мен със Sdragon версията, ще трябва да чакаме може би с месец още......

За AT&T (SM-G935T) има 7.0, но не знам дали ромовете са съвместими с твоя SM-G9350.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

(2017-02-28, 09:44:05)potiron написа:  Еее не! И Папуа и Нова Гвинея ни изпревариха...

Също и за Афганистан и Пакистан. Аз не издържах и звъннах за съпорта - отговора бе да чакам, и най-голямата глупост, че ъпдейта се пуска от Гугъл. Вече ми се оформя идеята да пуснем една колективна жалба за икономическа и етническа дискриминация. И също мисля да продам всичките самсунги дето са ми налични и да не давам вече никакъв шанс на тая марка.
Цитирай

И аз говорих със съпорта на samsung. Горките не знаят за какво са там. Софтуерната поддръжка на samsung винаги е била под всякаква критика, но този път прекалиха. Минаха почти 45 дни от началото на разпространението на 7.0, а още не са покрили всички региони (в това число и болшинството от нас с CSC-BGL, GBL, VVT). Днес мисля да флашна полския XEO. @ganchev беше споменал, че като е флашнал въпросния 7.0 XEO , CSC-то му е останало непроменено на BGL. Не че има особено значение за мен.

1916 
Цитирай

При Samsung или се действа с Odin или се чака много време. Средно положение НЯМА!!!
И да се оплаквате тук, че не сте получили ъпдейт - на никой от Samsung не му дреме затова, а съпорта в България е просто формалност и нищо не зависи от тях, нито имат някаква точна информация кой, кога и дали ще получи даден ъпдейт - така, че освен да ви дават празни надежди нищо друго не очаквайте от тях.
Бавните ъпдейти при Samsung не са от вчера или онзи ден, а откакто почнаха да произвеждат Galaxy S серията и до ден днешен си спазват "традицията".
Така, че който иска бързо получаване на ъпдейт НЕ е трябвало да си купува Samsung, а някой Nexus/Pixel телефон.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Флашнах BTU от самито. Излезе ми XEO .
През phone info ми излиза това - в прикачените файлове.
Откъде да чакам ОТА в бъдеще? За да се ориентирам.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Може би това забавяне не е чак толкова зле чистят се всякакви досадни бъгове и проблеми.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-02-28, 12:03:57)Destiny_ написа:  Флашнах BTU от самито. Излезе ми XEO .
През phone info ми излиза това - в прикачените файлове.
Откъде да чакам ОТА в бъдеще? За да се ориентирам.

Само не разбрах,защо си качил стария ром,а не новия BTU?

ОТА чакаш от CSC /каквото е включено в него/.В даденият случай BTU и вече ти казва, че има обновление.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

(2017-02-28, 12:04:57)Marto.g написа:  Може би това забавяне не е чак толкова зле чистят се всякакви досадни бъгове и проблеми.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Едва ли. Просто "поддръжката" им е такава за съжаление Undecided

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

(2017-02-28, 12:04:57)Marto.g написа:  Може би това забавяне не е чак толкова зле чистят се всякакви досадни бъгове и проблеми.

Изпратено от моят SM-G930F с помощта на Tapatalk

Ако имаха да чистят нямаше да пускат толкова честот за други страни и региони. Ние сме последни по ред причини, които и българските им представители не осъзнават. Едва ли повече ще взема техен апарат.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)