Оценете темата:
  • 27 гласа - средно 4.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации

Никакво отношение няма. Одобряването на ъпдейт не става от днес за утре.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари

(2017-11-15, 14:54:13)forumec написа:  Затова казвам, може би има ефект . . . разочарованието не е само за мен, а за всички с телефон закупен от Мтел.
А, защо мислиш, че няма отношение ?

Съмнявам се, че е разочарование. Ъпдейтът за телефоните с MTL излезе доста преди тези за останалите оператори, вкл. и за BGL. Вторият ъпдейт беше в началото на юни, за сметка на това виваком получиха втория си чак през август.
Цитирай

Хора, кажете защо не мога да си инсталирам тъчуиз за с8 след последния ъпдейт на бгл, пробвах всички от хда форума, от апк мирър, трия кеша и данните, слагах заключване на екрана и пак не става

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

@Luciana, мисля, че самсунг са малко объркани с тоя TouchWiz, всеки телефон с различен. Не ти дава да го инсталираш? Дава грешка? Казва че има конфликт?
Защото и на мен при S7 egde неще. Вичко е софтуерно и вина на Самсунг

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Някои версии казва конфликт, други package is corrupted.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Цитирай

(2017-11-16, 09:17:31)Luciana Bella написа:  Някои версии казва конфликт, други package is corrupted.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

при мен стана след като направих това Заключен екран и защита -> Защитено стартиране -> Искане на PIN при стартиране на устройството., иначе преди това не искаше по никакъв начин! Рестартирай телефона и тогава пробвай при мен така стана
Цитирай

(2017-11-16, 09:27:27)alexs_ написа:  при мен стана след като направих това Заключен екран и защита -> Защитено стартиране -> Искане на PIN при стартиране на устройството., иначе преди това не искаше по никакъв начин! Рестартирай телефона и тогава пробвай при мен така стана

При мен искането за PIN е  постоянно включено, но това не ми помага за инсталирането на последните версии на TW...
Цитирай

(2017-11-16, 10:10:16)rudizlz написа:  При мен искането за PIN е  постоянно включено, но това не ми помага за инсталирането на последните версии на TW...
Колега при мен така се получи и сега мога да инсталирам всички нови версии на каквото и да било

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мет тази версия
Samsung TouchWiz Home 9.0.01.7 beta даде конфликт, забиваше и спираше TW та се наложи да ресетвам. С шестицата няма проблем засега.
Цитирай

(2017-11-16, 18:37:38)faiden написа:  При мет тази версия
Samsung TouchWiz Home 9.0.01.7 beta даде конфликт, забиваше и спираше TW та се наложи да ресетвам. С шестицата няма проблем засега.
И при мен се получи същото

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-16, 10:27:09)alexs_ написа:  Колега при мен така се получи и сега мога да инсталирам всички нови версии на каквото и да било

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Реших да попрочета малко из xda, оказа се, че ако е вкл. PIN трябва да се изключи, а ако не е, да се включи. Тествах, като опитах да инсталирам последният TW без да си спирам ПИН-а. Не се получи. Деинсталирах старата версия на TW, опитах да ъпдейтна-конфликт. След като спрях ПИН- и рестартирах, успях да ъпдейъна до последната 6-та версия. Бетата на този етап не ме блазни
Цитирай

Как така никой цяяяял ден никой не е писал, че MTL имат ъпдейт Smile

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

(2017-11-17, 20:42:06)Eras3r написа:  Как така никой цяяяял ден никой не е писал, че MTL имат ъпдейт Smile
Че този ъпдейт е от преди 4-5 дена и го коментирахме вече

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Излязъл и коментиран (1-2 мнения) за EDGE Smile за обикновенния ни-мение, ни-коментар Big Grin

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай

И за правия излезе за всички оператори.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

[Изображение: HhwRNJ.jpg]

Някой има ли представа защо стана това. Ъпдейтнах през один с BGL с 4-те файла. 

Менюто е различно, но какви са тия глупости и защо ги виждам? След като натисна върху някое от двете и крашва. 

Ясно е, че са някви полски простотии, но какво търсят в менюто ми.
Цитирай

Проверих kt и се оказа някакъв корейски оператор, а може би и някави други и не знам какви апликации. Вътре в менюто "Настройки" пак има някакви неща като допълнителни настройки за безжичен WiFi и някакви други неща, които не си ги спомням. Това беше една от причините да махна тази последна актуализация.
Цитирай

Сложих си BTU като едно време и всичко е точно. Единствената причина да се "разделим" тогава, бе губенето на обхват и постоянните съобщения за пропуснати повиквания.

Сега няма такъв проблем.  Cool
Цитирай

Някой знае ли как се:

1. Изключва/премахва въвеждането на код при стартиране на устройството? Нали съм сложил пръстов отпечатък, но неще.
2. Как се премахва отключването при свързване с усб кабел към компютър?
Цитирай

(2017-11-25, 12:51:28)airbus написа:  Някой знае ли как се:

1. Изключва/премахва въвеждането на код при стартиране на устройството? Нали съм сложил пръстов отпечатък, но неще.
2. Как се премахва отключването при свързване с усб кабел към компютър?
Няма как да го махнеш! При рестартира винаги иска пин освен ако телефона не е настроен да се отключва с плъзгане

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-11-25, 12:51:28)airbus написа:  Някой знае ли как се:

1. Изключва/премахва въвеждането на код при стартиране на устройството? Нали съм сложил пръстов отпечатък, но неще.
2. Как се премахва отключването при свързване с усб кабел към компютър?

И на двата въпроса отговорът е: Не може, от съображения за сигурност.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай

По време на стартиране може да се махне. Аз съм с отпечатък и не ми иска. Но при първото отключване на екрана след рестарт, винаги иска шаблон или код (зависи как е настроено).

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Няма зависи как е настроено, винаги иска.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Колега, какво се опита да кажеш?

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Някой има ли идея дали за S7 ще има официален Bixby, който ще дойде с актуализация? Не говоря за версиите, които могат да се изтглят и инсталират.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 5 гост(и)